Sayfa 10/11 İlkİlk ... 67891011 SonSon
54 sonuçtan 46 ile 50 arası

Konu: Ramo

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    59

Aldığı Beğeni: 53

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Ramo

2. Beğenenler;
    dajavu (27-03-20)

Durum:
    carmilla34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    37

Aldığı Beğeni: 136

Bahsedilme
    1 Mesaj

Kötü bir bölümdü. Üzgünüm reytingler düşük gelmiş dogal olarak.onun için de üzgünüm.nerde eski bölümlerin temposu nerde bu bölümünki.akmadı bir türlü sahneler.çok yavaş ilerledi.oyuncuların enerjisinde de bir düşüş vardı çogu sahnede.bir haftadır heyecanla beklediğime değmedi ne yazık ki.ikinci fragmanın ruhsuzlugundan anlamıştım zaten her açıdan zayıf bir bölümün bizi beklediğini..umarım her şey yoluna girdikten sonra yeni çekilen bölümler eski bölümlerin tadında olur.özellikle çiftin ilk 10 bölümünü aramak istemiyorum.bir haftadır dön dolaş rambel sahnelerini izlemekten harap oldum.yeni güzel şeyler bekliyorum artık..çok güzeller..murat’ın kro halleri bile bana oldukça eglenceli ve sempatik geliyor.dogal oynadıgından sanırım..role acayip girmiş.daha önce iki dizisini izlemiştim ama ‘oldum işte ‘ dediği işi kesinlikle bu dizisi olabilir.tabi eger birtakım çekincelerinin önüne geçebilmeyi başarırsa.şu anki hassas durumdan kaynaklandığını düşünmek istiyorum çiftin arasındaki bu mesafenin.yoksa canı sıkıldıkça ramo’nun boynuna sarılan sibel’le bu işin romantizm ayagı zor.

Bana kalsa zoraki evlilik bi süre daha devam etmeliydi.imkansızlıklarla dolu hayatın içinde birbirine kavuşmayı bekleyen bu çiftin hikayesi bu kadar çabuk sonuca gitmemeliydi.arada bir frene basılmalıydı.babasının ölümünden sorumlu olan sevdiği adama karşı duydugu yogun nefretin tekrardan yogun bir aşka dönüşmesi oldu bittiye getirilecek bir mesele değildi.uzun bölümler seyretmeliydik çiftin dış faktörlerden önce kendi içlerindeki engelleri aşma derdini.hadi öyle yazılmadı çiftin vuslattan hemen önce ve sonra çekilen sahneleri de çok yavan.biri yazmış 3 senedir hasretle kavuşmayı beklediğin kadınla yediğin romantik bir akşam yemeğinden çok on senelik karınla yorgun argın geldiğin işten sonra yediğin sıradan bir akşam yemeğini izledik diye.katılıyorum .istediğini çok rahat elde etmiş bir havası vardı..bunu görmeyelim hadi sahne çok tutkulu başlayan bir dans sahnesiyle devam etti.ona odaklanalım derken bir iki hareket hop bir de baktık sabah olmuş.arada neler oldugunu merak ediyor izleyici.yabancı fanlardan biri yazmış yine.you can’t deprive us of what happened that night.evet ramo o gece olup bitenlerden bizi mahrum edemezsin.

Sabah kalktıklarında ne gördük.ramo yalnız uyandı.sibel kahvalti hazırlamaya gitmiş kocişine .acaba bırakıp gitti mi ramo’yu diye sorgulatmak içindi bu sahne ok anladık da üzerinde bir önceki günden kalma günlük kıyafetiyle mi peki?bu kadar magazalarda yatıp kalkan bir kadın bu özel gece için bir hazırlık yapmaz mıydı?Cavidan olsaydı mesela sabah kalktıklarında üzerinde seksi fantezi bir gecelik takımı olurdu.ustelik ramo’nun gömleğinin düğmelerini de iliklerdi. Tabi karısı değil dostuydu Cavidan pardon unuttum.bu adamların karılarının öyle erotik şeylerle işi olmaz. pembe renkli kedicikli veya ayıcıklı pijamalarla yatar kalkarlar.biraz gerçekçi olun rica edicem..ramo sibel’i çocuklarının annesi olacagı için kutsallaştırıp tüm fantezilerini başka kadınlarda gerçekleştirecek bir karakter değil aloooooooo

Dizinin reytinginin artması için roldeki tutkulu karakteriyle karşısındaki kahramanın önüne geçen orijinal bir kötü dahil edilmeli diziye acilen.başka yolu yok bunun.siyah beyaz aşkta’da aynı hataya düştüler.kadın oyuncuların biri girdi bir çıktı diziden.sonuç, elde var sıfır.meryem’i kim ipler?emniyet kadrosu çok silik bir defa.yakışıklı bir komiser gelsin ramo’ya rakip.sibel’e aşık olsun.neco’nun boz’a yaptıgı puştlukları o da ramo’ya yapsın.hani diyordu ya sibel’e sen beni çıldırtmak istiyorsun delirtmek istiyorsun ‘diye.gerçekten görelim delirmelerini çıldırmalarını nasıl oluyormuş kendisi de bir yaşasın tatsın bakalım..dalga geçme sırası sibel’e gelsin bu defa’ bahaaa bak sen beni kıskandın mı’ desin??o hanzolara attıgı ucuz dayakla kapanmasın bu konu .başka türlü bir dinamizmin geleceği yok çiftin ilişkisine.ayrıca sibel’in meryem’le yüz göz olması da hoşuma gitmedi.laf sokma sanatında usta olan kuzumuz kalkıp kadına direkt hesap sordu.hiç tarzı mı bu sibel’in ya??
    Konu carmilla34 tarafından (26-03-20 Saat 09:40 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    Yasemingll (25-03-20)

Durum:
    Yasemingll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    122

Aldığı Beğeni: 135

Bahsedilme
    0 Mesaj

Net kere net kötü bölümdü hele de böyle ne kadar olduğu belli olmayan bir araya girilecekken kötü denk geldi. Bir diziyi izlettiren kurduğu dünyaya izleyiciyi inandırmasıdır bunun içindir ki günlük hayatta duyduğumuzda yok artık olur mu böyle saçmalık diyeceğimiz birçok şeyi izliyoruz kurulan o dünya içinde ona inanıyoruz o işe sahip çıkıyoruz. Ramo da böyle bir dizi kurduğu dünyaya içerisinde izleyici inandırdığı takdirde ömrü uzar. Şimdi soruyorum ben senariste senin ilk iki bölüm kurduğum dünya bu muydu? Bizim ilk iki bölüm izlediğimiz diziyle dün akşam izlediğimiz dizi aynı dizi mi gerçekten?

Kurgu zaten kötüydü çok kopuk geçişler izliyoruz sahneler arasında bağlantı yok. Bi de üzerine senaryo sıkıntısı izlenince cidden dün akşam çok moralim bozuldu. Ramonun babasının ölümünü rüyasında gördüğü sahneyi hatırlıyorum,babanın infaz sahnesi, Boz'un Neco'yu vurduğu hayali sahne bile hatta son bölümlerde hangi sahnede bu özen vardı? Sahne geçişleri kötü, karakter derinliklerine inilmiyor. Kapı önündeki Fatoş Sibel sahnesini niye izledik mesela? Kardeşi Fatoşa aşığım demişken Sibel'in Fatoşa bn bu işi halldeceğm demesi ? Kardeşinin ne hissettiğinin hiç önemi yok yani . Ama Sibel'in son bölümlerdeki tek misyonu bu zaten değil mi Ramonun ailesine yaranmak. Kendi ailesine bir anda sırtını döndü düne kadar ne iş yaptılarını bilmyodu çünkü. Yapmayın Allah aşkına biz kadınlar bu kadar basit,kolay yaratıklar değiliz. Bu kadar basiyleştirmeyin kendi yazdığınız karakterleri.

Sibel efsane bir kadın karakter olabilirdi. Rambel efsane bir çift olabilirdi ilk beş bölüm adım adım çok güzel gidildi ama bence tren kaçtı iş iştem geçti. Bu saatten sonra bu ikilinin her sahnesi bana abartı gelecek. Yeniden o nefret-aşk çizilgisine dönülmedikçe.

Dizinin sosyal medya yönetimi de o kadar kötü ki söyleyecek söz yok. Üç beş bir şey paylaşılyor bölüm zamanı o kadar kuşludaki son iki bölümdür sırf rambel rt, beğenisi dışında hiçbir şey yapmıyor. En son bu bölüm tüm fan gruplarına destek olucaz deyip yine sadece rambel paylaşıldı. Tek kelimeyle ayıp. Neco ve Fatoşun başrol çiftinin çnüne geçmesinden korkuluor belli ki ama bu diziye hiçbir şey kazandırmaz. Tam tersi büyük zarar veriyor. Neco ve Fatoş için flood flood yorum yapıp onların hikayelerini de merak edip binbir teori yazan insanlara, oyunculara ayıp.

Murat ve Esra bu dizinin başrolü onlar üzerlerine düşen işi hakkıyla yapıyorlar zaten başrolün yan rollerin hikayesi ne kadar güçlü olursa dizi ayalta kalır. Karakterleri arka plana atmak sahnelri geçiştirmek,sosyal medyada yok saymak,video sitesine sahnelerini yüklememek bu diziden ekmek kazanan kimseye bişey kazandırmaz anca izleyiciyi soğutursunuz sonunda da kaybedersiniz.

Neco ve Fatoş için ayarıntılı yazmak istiyorum sadece dün akşam için şunu söyleyeyim;Neco son kozunu oynadı ve bu son hamle Fatoş'un gözünü umarım açmıştır. Boz Fatoşla konuşurken merak ettiği çocuğum kimden olduğuydu Fatoş'un tecavüz gibi bir travma yaşayıp yaşamadığı değil çocuğun kimden olduğuydu. Bu Bozla iligili umarım Fatoş'un gözünü açar. Şimdilik bu kadar herkesi iyi yorumlar

6. Beğenenler;
    carmilla34 (26-03-20)

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    103

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    6 Mesaj

Vatanım Sensin’de benzer bir olay yaşamıştım HiLeon ile... Başrol olmayan çift daha imkansız, daha çetrefilli ve doğal olarak daha ilgili çekici olabilir... Bunu kapatmanın yöntemi onları yok saymak değildir... Buz gibi soğuyorum başrollerden öyle olunca...

8. Beğenenler;
    Heartfilia (26-03-20), Yasemingll (26-03-20)

Durum:
    carmilla34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    37

Aldığı Beğeni: 136

Bahsedilme
    1 Mesaj

Vatanım sensin’deki hi-leon’da müthiş bir çiftmiş.diziyi izlemedim ama izleseydim birbirinden bagımsız olarak begendiğim bergüzar ve halit’i sırf karı koca olduklarından dolayı kafadan elerdim bir kere diğerlerinin de yaptıgı gibi. Bu saatten sonra onların ilişkisinden bir tutku çıkmaz .onların tutkusu binbirgece’de kaldı.o nedenle diğer çiftin başrollerden daha fazla öne çıkması çok şaşılacak bir şey değil. Hem süper uyumlular hem çok yetenekliler .insanlar onları shiplemesin de kimi shiplesin?burda durum farklı , cemre ve ilhan çok yakıştılar evet,aynı dizide imkansızlıklarla dolu bir başka aşk hikayesi bu çiftten de çıkar mı çıkar evet hem de en güzelinden, biz de oturup keyifle izleme şansını buluruz ama diğer taraftan başroller de sıradan bir ikili değil ,çok tutkulu ilgi çekici bir çift aksine, benim için necfat’tan çok çok daha hem de.onlar için kalıyorum bilgisayarın telefonun başında bu kadar saat ve sanmıyorum gerçekten hakkıyla yazılıp oynadıklarında necfat’ın gölgesinde kalacaklarını..yeter ki sıradanlaştırılmasınlar yeter ki aralarındaki passion bitirilip birbirine tutkuyla baglı bir karı kocadan ziyade iki kardeş gibi yazılmasınlar.ama bu son bölümdeki gibi yazılmaya devam ederlerse işte o zaman işimiz yaş.evli adamların çekingen performanslarından çok ,bu işin çok daha başında olmalarından mütevellit kendilerini kanıtlamak adına rollerini cesurca oynayacak necfat çiftinde toplanacaktır ilgi ister istemez..murat yıldırım şapkasını önüne koyup bir düşünsün bence.senaristte çiftle ilgili kalemini bir gözden geçirsin..

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 67891011 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri