Sayfa 11/11 İlkİlk ... 7891011
54 sonuçtan 51 ile 54 arası

Konu: Ramo

Durum:
    Yasemingll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    122

Aldığı Beğeni: 135

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Ramo

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vatanım Sensin’de benzer bir olay yaşamıştım HiLeon ile... Başrol olmayan çift daha imkansız, daha çetrefilli ve doğal olarak daha ilgili çekici olabilir... Bunu kapatmanın yöntemi onları yok saymak değildir... Buz gibi soğuyorum başrollerden öyle olunca...

Al benden de o kadar ben ilk bölümlerde seve seve izliyodum onların sahnelerini şimdi öyle gözümüze sokulup parlatma çabasına giriliyor ki çok net diğer karakterleri yok sayma çabası buna gerek yok. Benim anlamadığım bunun nasıl bi katkı sağlayacağını düşünüp bu yola gittikleri. Ben ilk yorumumda da yarım sayfa yazdım buraya Murat ve Esra'nın nasıl yakıştıklarını birbirlerini tamamladıklarını ee sevildiler de zaten onlar da bir kitle oluşturdu. Bu diğer fan gruplarını yok sayma diğer karakterleri yok sayıp yalnızca onları göze sokma çabasına ne gerek var?

Ben bu diziyi aile meclisleriyle ,mahalle sahneleriyle güçlü kadın karakterleriyle sevdim o ne idiğü belirsiz bar sahnleryle karakterler arasında ben bir bağlantı kuramadım kimse kusura bakmasın

2. Beğenenler;
    diloscan (27-03-20)

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    59

Aldığı Beğeni: 53

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı Yasemingll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al benden de o kadar ben ilk bölümlerde seve seve izliyodum onların sahnelerini şimdi öyle gözümüze sokulup parlatma çabasına giriliyor ki çok net diğer karakterleri yok sayma çabası buna gerek yok. Benim anlamadığım bunun nasıl bi katkı sağlayacağını düşünüp bu yola gittikleri. Ben ilk yorumumda da yarım sayfa yazdım buraya Murat ve Esra'nın nasıl yakıştıklarını birbirlerini tamamladıklarını ee sevildiler de zaten onlar da bir kitle oluşturdu. Bu diğer fan gruplarını yok sayma diğer karakterleri yok sayıp yalnızca onları göze sokma çabasına ne gerek var?

Ben bu diziyi aile meclisleriyle ,mahalle sahneleriyle güçlü kadın karakterleriyle sevdim o ne idiğü belirsiz bar sahnleryle karakterler arasında ben bir bağlantı kuramadım kimse kusura bakmasın
    Benim gibi düşünen birileri varmış.Dizinin sıkı takipçisi değilim.Hissiyatım genelde yanılmaz.Neden İlhan ve Cemre yi geri plana itiyorlar onu anlamadım.Sektör acımasız.Küt diye final bile yapmadan dizi bitiriyorlar.Elinizde böyle altın cevherler var.Neden kıymetini bilip dolu dolu sahne yazamadılar.Sibel in Neco'ya bir ablalık yaptığı sarıldığı dertleştikleri bir sahne göremedim ben.Kardeşimle ne kadar kavga da etsem en yakın arkadaşı benimdir.Mutlaka benim fikrimi dinler,sorar.Uğraşır benle,kiloma laf söyler,bende onunla dalga geçerim.

Oysaki İlhan her oyuncuyla paslasma gücüne sahip.Esra zaten çok iyi.Cemre desen yaşına rağmen fena sayılmaz.Ramo yu ne kadar kolay affetti Sibel.Açıkcası bu şekilde giderse dizinin bir geleceği olacağını sanmıyorum.Neco yalvarsan senle olmam modundayken hem seni hem bebeğin başımın tacı Cemre'mm diye bir ayaklarına kapanmadığı kaldı Cemre'nın.Zil zurna sarhoş olup Cemreeeee diye Mecnun gibi gezecek nerdeyse.Bu ne hız senaristler

4. Beğenenler;
    Yasemingll (27-03-20)

Durum:
    Yasemingll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    122

Aldığı Beğeni: 135

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı diloscan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim gibi düşünen birileri varmış.Dizinin sıkı takipçisi değilim.Hissiyatım genelde yanılmaz.Neden İlhan ve Cemre yi geri plana itiyorlar onu anlamadım.Sektör acımasız.Küt diye final bile yapmadan dizi bitiriyorlar.Elinizde böyle altın cevherler var.Neden kıymetini bilip dolu dolu sahne yazamadılar.Sibel in Neco'ya bir ablalık yaptığı sarıldığı dertleştikleri bir sahne göremedim ben.Kardeşimle ne kadar kavga da etsem en yakın arkadaşı benimdir.Mutlaka benim fikrimi dinler,sorar.Uğraşır benle,kiloma laf söyler,bende onunla dalga geçerim.

Oysaki İlhan her oyuncuyla paslasma gücüne sahip.Esra zaten çok iyi.Cemre desen yaşına rağmen fena sayılmaz.Ramo yu ne kadar kolay affetti Sibel.Açıkcası bu şekilde giderse dizinin bir geleceği olacağını sanmıyorum.Neco yalvarsan senle olmam modundayken hem seni hem bebeğin başımın tacı Cemre'mm diye bir ayaklarına kapanmadığı kaldı Cemre'nın.Zil zurna sarhoş olup Cemreeeee diye Mecnun gibi gezecek nerdeyse.Bu ne hız senaristler

Benim de diziden en büyük beklentim bu karakterlerin derinine inebiliceğimiz özenli sahneler yazılması. Aynen söyledğin gibi Sibel ve Neco kardeş ama biz onların o kardeşlik dutgularına has bişeyler izleyemiyoruz. Aile dediğimiz budur zaten çok yakın olman gerekmez ama başın sıkıştığında orda olduğunu bilirsin darda kaldğın zaman akıl danışırsın kan bağı bu kadar kolay arka plana atılmaz bizde Sibel'in Ramoyu bu kadar kolay affetmesini de bu yüzden bir türlü kabul edemiyoruz biz.

İlhan ve Cemre o kadar güzel öne çıktılar ki artık ne yaparlarsa yapsınlar onları görmezden gelemezler . Umarım karakterlerinin hikayesi de altı doldurularak " özenle" yazılır ve biz keyifle izleriz. Aksi durumdaysa herkes çok şey kaybeder ...

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    103

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    6 Mesaj

Neco “ben olsam asla o soruyu sormazdım” dedi... Bunu kanıtlayacağı sahne istiyoruz ey senaristler... Bu sefer boz ayı kudurtsun bakalım gerçekten dediği gibi sormaz mıymış... Soramadığından kendini yiyip bitirdiği sahneleri de yazın... Güzel yazılsa bu çiftten çok ekmek çıkar bence...

Dizinin esas çiftine gelirsek ben kısa videolardan izliyorum ama gördüğüm kadarı ile kavuşmuşlar, aralarında gerilim kalmamış, heyecan yok... Neyini shipliycez? Bunun sorumlusu genç çiftler değil ki... Araya engeller koysaydınız, kavuşturmasaydınız... Hayret bişey...
    Konu justitia tarafından (28-03-20 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    Heartfilia (29-03-20)

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 7891011

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri