Sayfa 1/194 123451151101 ... SonSon
970 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Reis - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    mause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Berkin'e ağlıyor :(
    Konular
    434
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Reis - Bölüm Yorumları (2)

Bir önceki başlık 1000 mesaja ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Reis Dizi Detay Sayfası :
    http://www.dizifilm.com/dizi/reis-11408.html

Reis Foto Galerisi :
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g937-reis.html

mause
    Süper Moderatör
    Konu Rüzgar tarafından (07-11-11 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    *asudem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hindistan..Shantivan
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    Hatice_MAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    cansudere
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sonunda Fragman ciktiiiii!:happy0064:happy0064:happy0064

Nihayet ya, dünden beri öldüm öldüm dirildim resmen.:img-hyste

Kisaca anlatayim;
    Murat ve Yunus yine birbirlerine girdiler, Murat Yunus'a "Ne diyorsun sen Yunus?" deyip itekliyor, Yunus da "N'apiyorsun?" diye soruyor saskin saskin.
    Sonra Ayse ve Murat sahnesi geliyor, Ayse Murat'a "Bu taraflarda isim vardi, gecerken Sizin hediyenizi vermek istedim!" Ne hediyesiymis o?.. Ileride Nazli onlara bakiyor. Sonra Dursun Hamsi'nin yani Gürbüz'ün kullagini cekiyor. Gürbüz de "ah kullagimi kopardin" diyor Dursun da "Yarin gidiyorsun Rize'ye" diyor. Tabii Karadeniz sivesiyle konusuyorlar. Murat ve Annesi de gülerek bu ikilinin konusmasini dinliyorlar.:img-in_lo Sonra en can alici sahne. Murat Hastanede, Amcasinin yaninda. Agliyor.:icon_sorr "Senin uyanmani bekliyoruz, sen merak etme" diyor, kiyamam.:icon_sorr Ama öyle bir ses tonuyla söylüyor ki. Iste budur! Sonra bir sey oluyor Murat tam kapidan cikacakken saskinca arkasini dönüp "Amca?" diyor, iyilesir umarim. Daha sonra Sahil Güvenlik sanirim, birisi "Kullanmakta oldugunuz Teknenin üzerinde haciz karari var, bu karara göre de, seferden men edilmeniz gerekiyor!" diyorlar. Daha sonra Nazli Murat karsilikli otururken Murat'in sesi duyuluyor "Hayat, sen plan yaparken basina gelenlerdir!" diyor... Daha sonra Nazli Ayse'nin yanina gidiyor (Hastane'ye) Ayse'nin üzerinde Doktorlarin giydigi o beyaz önlük "Ben Sizi dinlemeye hazirim! Anlatacaklariniz vardir" diyor Nazli da "Evet, anlatacaklarim var!" diyor. Fragmanin sonunda da tekrar Murat'i gösteriyorlar.

Nazli Murat'a olan ilgisini anlatip "cekil aradan" derse sasirmam.:img-hyste

Sahane bir Bölüm bizi bekliyor. (Lavinya:img-in_lo)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,198

Aldığı Beğeni: 1,971

Bahsedilme
    5 Mesaj

fragman çıkmış.. yine şahane bir bölüm bizi bekliyor....

murat ve yunus tartışması var sanırım resimlerdeki dursunun araya girdiği tartışma o....

ayşe murata hediye vermeye gelmiş sanırım kurtardığı için teşekkür ediyesi... acaba ne aldı merak ettim.. zaten muratta şaşırıyor hediyeyi duyunca... nazlıda uzaktan onlara bakıyor. acaba neler geçiyor içinden..

murat amcasının yanına girebilmiş bu sefe sein uyanmnı bekliyoruz diyor sanırım yaşar amca uyanıyor resimlerdeki sevincin sebebi bu olsa gerek..

sahil güvenlik tekneye gelmiş seferden men edileceklerini söylüyor herkes şaşkın....

gürbüz yine yaramazlık yapmış sanırım dursun kulağını çekiyor...

fragman sonunda da nazlı ayşenin yanına gitmiş acaba...diyorum ayle piskolog ya ayşe çocukluğuma inilsin diye mi gitti ayşenin yanına hazır fırsattan istifade muratı yani çocukluk aşkını da aradan çıkartıverir :) :)

en çok yaşar amca iyileşecek umarı diye seviniyorum... ayşe ve murat sahnelerini merak ediyorum fotoğraflardaki sahnleri merak ediyorum birde acaba ayşe ıo anlara da tanık olacak mı? beki dedektif faln kesilmiştir.. ayşenin psikolog olduğunu hatta hangi hastanede çalıştığını öğrenip yanına gittiğine göre....

hastane demişken acaba nazlı yine uratla beraber hastaneye gitti de ayşeyi mi gördüler orda belki o zaman görmüştür psikolog olduğunu odasını falan da sonra gelmiştir murat terapisine :)

hey allahım . ayşeye ne diyecek merak ediyorum
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    hasrett - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    şimdilik tatilde
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

selam reis dizisi ailem

fragmanı şimdi seyrettim ve resimlerdende gördüğümüz üzere yunusla murat tartışıyo bunun sebebi bence tekneye haciz gelmesinden dolayı olabilir başka neden aklıma gelmedi

cemalk yaptı yapacağını muratın balıkla denizden dönmesini hazmedemeyince hemen sahil güvenliğe haber verip tekne hacizli dedi bence

ayşede muratı görmek için buralarda işim vardı geçerken hediyenide vermek istedim diyo ayşe murat sahnelerini merakla bekliyorum uzaktan bakan nazlı uzakta dursun bence

birde fragmanda merak ettiğim kısım nazlı neden ayşenin yanına gitme ihtiyacı gördü daha ortada bişey yokken kıskançlık triplerinemi giriyo nazlı acaba

Sayfa 1/194 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)