Sayfa 94/94 İlkİlk ... 44849091929394
468 sonuçtan 466 ile 468 arası

Konu: En Sevdiğiniz 3 Reklam?

WarriorWarrior
    WarriorWarrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sık sık güzel reklam çıkar oldu... ama bence son on yılın en iyi reklamları geçen yaz yapılmış idi... bi daha öyle güzel jinglelar aynı anda hazırlanır mı, reklamlar o kadar güzel olur mu bilmem. geçen yıla damgasını vurmuş reklam, kinder pinguinin "anne çikolata var mı?" konulu reklamıydı ama malum bu yıldan 3 güzel reklam seçmem gerekiyor, o yüzden kinder pinguiyi geçiyorum.

1. reklam olarak sezar serisini seçiyorum. 3üde birbirinden şahane ve komik. sezara çok benzeyen bi oyuncu seçilmiş, çok da sevimli.

2. reklam şipşak reklamı gerçekten komik olmuş. aslında 2. reklam için dalgalandım da duruldum konulu reklamı düşündüm ama o reklam da efsane başlayıp sonra gazoza sarıyor... en sondaki selfie çekme meselesi, popüler bişeye gönderme ama o kadar yapay bişey ki, "bakın biz de yeni jenerasyona uyum sağlıyoruz ehehe" demek gibi bişey ve reklamı amacından çıkartıyor. o yüzden 2. sırayı aytaç şipşak salama veriyoruz.

3. reklam coca-colanın reklamı ilginçtir, mantıklı bi reklam yapmayı başarmışlar... güzel bi hikaye anlatıyor reklamın kendisi. tabi derin kazınca eleştiricek bişeyler buluyorum ama neyse yüzeysel olarak 3. sıraya koyabildim bu reklamı. kardeş sevgisi vesselam. ama derinden kazınca eleştiricek bişeyler var tabi altını çiziyorum. :865323

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

valla diğer ikisini bilmem ama turkcellin son reklami, beni 23 yıllık ömrümde ilk kez ağlatmayı başaran reklam oldu... elifin annesine doğum günü sürprizi ne kadar güzel bir reklamdır ya? turkcelli hiç sevmem, hoşuma gitmeyen bir markadır. ama bu reklam hakikaten harika bişey. mesela samsungun reklamı kötü bi reklam ne alaka hayalini gerçekleştiren gençlerle samsung yani? samsung da coca-colanın bir zamanlar meşhur olan trendine uyum sağlayıp "şunu bizim sayemizde başardılar" demek istemiş aklınca. hemen örneğini vereyim bir köyde okumaya çalışan kızlarla ilgili bir reklamı vardı coca-colanın tabii benim hatırladığım bu yanlış hatırlıyorsam affola da. ne alaka yani köyde okumaya çalışan kızlarla coca-cola? resmen reklamın mantıksızlığı, akıl dışılığı. ama turkcell öyle değil, çok etkiledi beni bu reklam. mükemmel olmuş, defalarca izlemek için kanal kanal dolaştırdı beni! ve her gördüğümde de ilk anki gibi etkilendim... daha kelimem kalmadı övmek için.
    Konu Tiger Stormy tarafından (10-02-17 Saat 02:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: .

Durum:
    antakya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: En Sevdiğiniz 3 Reklam?

yeni reklamlar hoş değil eskisi kadar

Sayfa 94/94 İlkİlk ... 44849091929394

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri