Sayfa 36/36 İlkİlk ... 263233343536
180 sonuçtan 176 ile 180 arası

Konu: Ruhsar - Bölüm Yorumları

Durum:
    cuulusoycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çağatay Ulusoy :)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ruhuna sağlık ruhsarciğım ölmemiş:happy0064

Bizim soyumuz taaa Osmanlıya dayalı...

Çok severek izlerdim...Değişikti gerçekten
    Keşke herkes öldükten sonra ruhsar gibi sevdiklerinin yanına gelse
    Gerçi o zaman herkes korkudan ölürdü herhalde:img-hyste:img-hyste

Durum:
    Pespaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cookie Land
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ruhsar'a bayılıyordum çocukken, hiç kaçırmadan izlerdim. Çok da cesur bir diziydi, şimdi olsa baya sansür yerdi herhalde.

Durum:
    ~~BuRÇiN~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    TARDIS
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ruhsar'la büyümüş 90'ların çocukları! malum video sitesinde Ruhsar'ın nerdeyse tüm bölümleri yayınlanıyor.

Eğer çocukluğunuzu özlediyseniz bakmanızı tavsiye ederim Özellikle beni çocukken çok etkileyen bölümlerinden hepsini buldum, çok mutluyum.

4.Bölüm: ''İLK AŞK'' Mazhar'ın karşısına yıllar sonra ilk aşkı çıkar ve eski anıları depreşir...

9.Bölüm: Mazhar, Ruhsar'a ikizi gibi benzeyen ama huy ve karakter olarak tam zıttı biriyle nişanlanır...

20.Bölüm: ''KIYMETLİ REYHAN'' Ruhsar, Reyhan'ı sihirle çok akıllı ve kültürlü yapar. Amacı Müfit'in Reyhan'a aşık olmasını sağlayarak, Menkıbe'nin Mazhar'ı Reyhan'la evlendirmeye çalışmasına artık engel olmaktır. Ama olaylar istediği gibi gelişmez...

25.Bölüm: Ruhsar ve Mazhar öpüşürken milyondabir olan birşey olur. Yıldırım üzerlerine çarpar ve Ruhsar'ın güçleri, Mazhar'a geçer...

49.Bölüm: ''YOK MU BENİMLE EVLENECEK?...'' Mazhar, rahmetli karısı Ruhsar ile kendini evlendirmeye adayan annesi Menkıbe arasında kalmış ve annesini Ruhsar yüzünden küstürmüştür. Bu, ikili arasında kavgaya dönüşür ve Mazhar işi inada bindirip, fellik fellik evlenmelik kız aramaya başlar...

70.Bölüm: ''RUHSAR DOĞURUYOR...'' Ruhsar'la Mazhar'ın Ruhçan adında bir kızları olur...

73.Bölüm: ''RUHSAR EVLENİYOR...'' Ruhsar, Mazhar'ı -aslında tamamen masum olsa da- sürekli kendini aldatırken yakalayınca çılgına döner ve öbür tarafta evlenmeye kalkar...

78.Bölüm: ''MAZHAR TEST EDİLİP ONAYLANACAK MI?'' Ruhsar, Şans Meleği ile Mazhar'ın kendisini paralı bir kadına tercih edip etmeyeceği üzerine bir iddiaya girer. Eğer kazanırsa yeniden fani olma hakkı kazanıcak, ama eğer kaybederse Cehennem'de zebani olucaktır...

82.Bölüm: ''KISKANIRIM SENİ BEN...'' Şerruh girdiği kılıklar, yaptığı sihirler ve söylediği yalanlarla Ruhsar ve Mazhar'ın birbirlerini deli gibi kıskanmalarına ve kavga etmelerine sebep olucaktır...

84.Bölüm: ''HAYALET AVCISI'' Menkıbe'nin tuttuğu Hayalet Avcısı, Ruhsar'ın ruhunu esir alır ve para karşılığı, insanların istediğini yapması için kiralar...

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    124

Aldığı Beğeni: 335

Bahsedilme
    4 Mesaj

bende çok severdim o diziyi. sanırım tutmasının en önemli nedenlerinden biri türünün ilki olmasıydı. Cem davran Hande ataizi uyumunu da unutmamak lazım:) yıllar sonra hayal ve gerçek ismiyle tekrar piyasaya sürüldü ama tabi tutmadı

Durum:
    elizabethswann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Küçükken o kadar çok severdim ki bir keresinde tatil nedeniyle yayınlanmamıştı ve çok ağlamıştım.Boş bir zamanımda tüm bölümlerini yeniden izlemek istiyorum.Keşke yine böyle güzel diziler yapsalar,Hayal ve Gerçek'i yapmışlardı bir ara.Yayınlandığı zaman sevmiştim ama bir Ruhsar değildi.Neyse artık eskileri izleye izleye hasret gidereceğiz :)

Sayfa 36/36 İlkİlk ... 263233343536

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri