Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon
57 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ruhumun Aynası - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Ruhumun Aynası - Bölüm Yorumları

Bir süredir Fox TV’nin iyi bir yaz dizisi hazırladığının duyumlarını alıyordum. Yapımını Bando Film’in, senaristliğini Zehra Çelenk’in üstlendiği diziyi Bülent Özer yönetecek. Son anda bir aksilik çıkmazsa dizi 29 Haziran Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Ruhumuzun Aynası hakkında yaptığım bir araştırmayla tüm oyuncu kadrosunu da öğrendim. Öncelikle Ruhumuzun Aynası, başarılı psikiyatrist Elçin Aksoy'un 35’inci yaş gününde dünyanın başına yıkılmasıyla başlıyor. Dizi, değişen koşullara ayak uydurmak için sekteri Gülpare’nin mahallesinde klinik açan Elçin’in samimiyete, çatışmalı aşklara, statülere karşı ruhuna tuttuğu bir ayna gibi hayat sınavını konu edinecek. Gelelim, dizinin oyuncu kadrosuna… Başrolü yani Elçin’i Tuba Ünsal ve Gülpare’yi Filiz Ahmet paylaşıyor. Ne yalan söyleyeyim, Muhteşem Yüzyıl’daki Nigar Kalfa’dan beri epey özletti Filiz Ahmet kendini. Ayrıca Ayşen Gruda, Engin Alkan, Suzan Aksoy, Özgürcan Çevik, Barış Yalçın ve Canım Ailem’in koca yanağı Alpay Şayhan rol alıyor. Oyuncu kadrosu keyifli bir mahalle dizisi sunacak gibi görünüyor.
    Oya Doğan'dan Alıntı.
    Konu NATY&FACU tarafından (16-06-14 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    277

Aldığı Beğeni: 151

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Ruhumuzun Aynası(Fox TV)

Ruhumuzun Aynası Dizisi Haziran’da Fox Tv’de

Yapımını Bando Film’in, senaristliğini Zehra Çelenk’in üstlendiği diziyi Bülent Özer yönetecek.

Dizide Elçin’i Tuba Ünsal ve Gülpare’yi Filiz Ahmet canlandıracak. Dizide ayrıca Ayşen Gruda, Engin Alkan, Suzan Aksoy, Özgürcan Çevik, Barış Yalçın ve Canım Ailem dizisinin küçük yıldızı Alpay Şayhan da rol alıyor.

Ruhumuzun Aynası dizisinin Haziran’ın son haftası Fox TV’de başlaması planlanıyor.
    bonis nocet qui malis parcit

Durum:
    BlackMamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tuba Ünsal ve Filiz Ahmet ruhumuza ayna tutmaya hazırlanıyor!

Oyuncular : Tuba Ünsal, Filiz Ahmet, Özgürcan Çevik, Barış Yalçın, Murat Akkoyunlu, Bora Akkaş, Ayşen Gruda, Engin Alkan, Suzan Aksoy, Aliye Uzunatağan, Rıza Akın, Haktan Pak, Belit Özükan, Mihrace Yekenkülüğ, Alpay Şayhan, Funda Güray

Dizinin konusu: Fox TV ve Bando Yapım’dan konusu ve kadrosuyla iddialı yeni bir dizi geliyor: Ruhumuzun Aynası. Tuba Ünsal ve Filiz Ahmet’in başrollerini paylaştığı dizi, hayatın tüm planları alt üst eden sürprizleri ve ruhumuza ayna tutan zıtlıklar üstüne, özgün ve sıcak bir mahalle komedisi.
    Yapımcılığını Müge Turalı ve Mehmet N. Karaca’nın yaptığı, öykü ve senaryosu Zehra Çelenk’e ait dizinin yönetmeni ise Bülent İşbilen. Temmuz başında Fox TV’de yayınlanması planlanan dizide, başarılı psikiyatrist Elçin (Tuba Ünsal), 35. doğum gününde başına gelen bir dizi olayla hayatta “sil baştan” bir noktaya geliyor. Elçin, güçlü, dayanıklı, neşeli, doktorasını hayat okulunda vermiş sekreteri Gülpare’nin (Filiz Ahmet) yaşadığı mahallede yeni bir muayenehane açmaya karar veriyor. Mahalleli ile Elçin birbirine o kadar zıt ki, bu cesur karar, zor, sürprizli ve her adımıyla renkli bir maceraya dönüşüyor. İşin içinde en heyecanlı cinsinden bol bol da aşk var tabii!
    Ekranlarımızın en farklı dizilerinden 1 Erkek 1 Kadın’la tanıdığımız Bando Yapım, yine heyecan verici, özgün bir projeyle karşımızda., izleyicilerin uzun süredir özlemle beklediği sevilen oyuncular Tuba Ünsal ve Filiz Ahmet’in başrollerini paylaştığı dizi, Özgürcan Çevik, Ayşen Gruda, Engin Alkan, Suzan Aksoy, Murat Akkoyunlu, Barış Yalçın, Haktan Pak, Bora Akkaş ve Canım Ailem’in “koca yanak”ı Alpay Şayhan’ın da yer aldığı parlak ve sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip.

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    277

Aldığı Beğeni: 151

Bahsedilme
    1 Mesaj

Eğer pazar gecesi başlayacaksa ve Ertan'ın dizisi devam ederse,ne yazık ki internetten izlemek zorunda kalacağım.Karşılaşmaları kötü olur benim için çünkü Ertan'ın dizisini çok beğendim!Ama farklı bir günde olursa sevinirim.

Konu güzel ve eğlenceli.Komedi ağırlıklı olacak gibi...Filiz'i ilk kez bir dizide günümüzün normal bir karakteri olarak göreceğiz sanırım.Bu da ayrı bir hoşluk!

Ben Tuba Ünsal'ı da severim.Sempatik gelir bana.Konusunu da sevdim.Sonuçta mesleki yakınlık var!:img-wink:

Özgürcan Çevik'i Türkan dizisinden biliyorum.Onu da severim.İyi oyuncu.

Öyle ya da böyle,takip edeceğim bir dizi.

Yolu açık olsun.
    bonis nocet qui malis parcit

Durum:
    nehir_ertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    maywemeetagain.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

sabırsızlıkla bekliyorum !
    :happy0064

Konu NATY&FACU tarafından (05-08-14 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri