Sevgili ban68 ve sevgili deren1970 bu yazdıklarınıza katılıyorum böyle tarzda bir diziye silah girmesi mafya vari işler dönmesi kesinlikle akılalmaz durumlar üstüne üstelik üst üstte Kutay mevzusuyla uzaması ve konudan sapmalarını hiç saymıyorum bile AMA ben bunlara bağlamıyorum olayı çünkü zaten aynı izleyici duruyordu ,oranlarda aynıydı bir bölüm hariç onda da rakip kanalda ki dizi yoktu ondan yüksek gelmişti...
yani bu saydıklarımız can sıkıcı evet ama buna bağlayamayız çünkü aynı izleyici duruyordu sadece üstüne ekliyemedik hepsi bukadar:icon_sorr
belki denildiği gibi konuyu dallalandırma dan budaklandırma dan sadece ana konuyla gidilsey di belki daha iyi olurdu ama işte bizim ileyicimiz hep bir sabırsız
malesef bu böyle:img-beee: yurt dışında ki dizilerie bakınca izlenilen yol aslında iyiy di zira karakterlerinde tanıtılması oturması gereken bir safhalar vardır oda genellikle 6 7 bölümlere tekamul ediyor sonra gerçek ana konuya dalış yapılıyor bunda da o politika güdüldü doğru yol ama ülke yanlış çünkü bizim izleyicimiz hep bir vurucu hamleler bekliyor...Mantıklı veya değil ama bu böle malesef

dizimiz Mucizeler uzerine kurulu bakarsınız bir mucize olur belli mi olur

(buda benim kendime olan tesellim olsun)

Zamanlar geçtikçe neden
Mutluluk mahzunluk oluyor fotoğraflarda
Acaba
Keder mi, acı mı, hüzün mü dünyanın rengi
Mahzunluk mu yoksa yaşam
...
Hiçbir şey elimde değil
Sevmek istiyorum, sevemiyorum
Çarpıyor birbirine kalbimin kapıları
Gülmek istiyorum, gülemiyorum
Öne geçiyor acılarımın çizgileri
Konuşmak istiyorum, konuşamıyorum