Sayfa 4/49 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
241 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Rüzgarın Kalbi - Bölüm Yorumları

Durum:
    kerimedt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İzlemeye alıştığım bir dizinin gününün değiştirilmesinden hoşlanmasam da, pazartesi olması benim için sorun yaratmıyor. Çünkü o gün izleyecek bir şey yok. Bir de reytinglerde düşme olmazsa çok sevinecegim.

Kemal'in gerçekleri çıksın bence de iyi olur. Rüzgar'ın ki ise hiç beklemediğimiz yerden çıkacak. Sonrasında Vahide hanım yeteri kadar sorun yaratir zaten. Muammer ve Vahide müthiş ikili.

Kısacası uzatmak isterlerse konu bulurlar, yeter ki reytingler iyi olsun.

Durum:
    AFKfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    957

Aldığı Beğeni: 729

Bahsedilme
    13 Mesaj

Atayim biseyler bakalim ne tutacak......

*** biliyoruz, Ruzgar frenleri bozan kişiyi bulmaya calisicak.... OK, Kutay'in yaptridigini ispatlamak icin ne yapicak? Ispat bulabilir mi? Belki, ama olasilikla kullanamaz, çünkü Kutay'in suçlu oldugu cikarsa, konular ilerlemez, adam tutuklanir, hapise gider.... olmaz yani demi? :img-hyste :img-hyste

*** Ruzgar çözmeye yaklaşir, sonra birsey olur, yine herşey havada kalir.... insallah ya Kutay'in yada Erdem'in yaptigi bir pislik yine Ruzgar'in üstüne kalmaz....

*** Ben Erdem beyin yada Kutay'in gercekden de KATIL olacagini düşünüyorum bir sekil.... ilerde hatta Dede'yi bilerek öldürebilecegini bile düşünüyorum Erdem'in... O'da bence Dede herşeyi öğrenince ve olanlari çözecek sonra bildikleri karsisinca hayatini kaybedecek gibi.... Frenleri bozan kişiyi bile oldurebilecegini düşünüyorum Kutay'in eğer tabi Ruzgar durumu cozerse :icon_whis - ikinci birinin bu aileye zarar vererek bir hikaye uydurup hapise gitmesi fazla dikkat çeker gibi :img-hyste:img-hyste - hadi adam bu bolum kacti, nereye kadar?

*** Diğer aklima gelen, oğulunun Kutay yuzunden bu işlere bulustigina artik tahammül edemeyen Vahide, ERDEM'le partner karsiliginda Ruzgar'dan uzak durmalari icin bir anlaşma yapabilir diye de geciyo içimden.... Vahide sanki pek uzakda kalmicak gibime geliyo, ve yandan yandan sanki karismaya baslicak.... $5M dolar on para vermesi gerekiyo'du Erdem'e anlaşmada... henüz imzalanmazdı herhalde sözleşme..... bu para'yi vermesi karsiliginda da birsey isteyebilir gibi de geliyo Erdem'den.... bu kadar olay karsisinda, Vahide gibi bir kadin bir şey istemese vallahi sasarim... ikisi aslinda çok iyi bir couple olabilirmiş..... Erdem'cim gel sen benim sirtimi kasi, bende seninki kasiyayim..... bilemedim de, belki Erdem üste cikar bu konuda, eğer Ruzgar'in Boran olduğunu öğrenirlerse, Vahide'den daha fazla para da isteyebilirler... gerçi kadin'da o göz de yok ama....

*** Birinin Ruzgar'in kimligini öğrenmiş olmasi lazim diye de düşünüyorum..... Kutay tabii ki de boş durmicaktir.... Emniyette, rekor edilmiş bir Ruzgar kimliği bekliyior.......

*** Meltem konusunun cikmasi lazim, bir sekil gündeme gelmesi lazimdi.... oldu...... 1. YALAN basamak atladi.... Meltem kuzeniydi..... hadi bakalim.... sira 2. YALAN'in gündeme gelmesinde..... neydi, DENIZCIYDI..... bu konu nasil basamak atlicak? Ruzgar'dan bir çizim daha görürmuyuz? Belki de officially dayisinin şirketine dahil olabilir.... Kemal'in Izmir yolunda insaatlari mi vardi? Sanki oyle bir konu olmustu....

*** Zeynep'in babasinin yine konu olmasi gerekiyo bu aralarda.... olucegini zanneden dede'den acaba bir sirlar cikar mi? Dede'nin geçmişine dair birşeyler öğrenirmiyiz acaba?

*** Bu kadar olay olay olay.... silah, bicak, kaza.... bu bolum'de bicaklanan olur mu?

*** Tekin ve Hande mutlu bir evlilik yapabilecekler mi? Bu ikilinin sonunu merak ediyorum ben gercekden.... bu sefer de acaba Tekin bildiği birşeyleri Hande'den saklar mi? İkilemdiler çünkü, Hande, Kutay'in Ruzgari Boran şirketinde arastiracagini duymuştu, sonra Tekin, Ruzgar/Zeynep iliskisinin oyun olduğunu duydu.... sirada ne var acaba?

*** Hala havada kalan bir intihar konumuz var.... 2 bolum daha bekleyelim bakalim burdan ne cikicak....

****** AMA ROMANCE ROMANCE yağmur aldinda doyamadigimiz anlar, ve devami..... TABII ki de bunun da basamak atlamasini hepimiz bekliyoruz.....

PS..... offffff Zengin kizi unuttum ben ya..... acep ne haltlar karistiricak? Simdi bu kiz kiskanip da aralarini bozmak icin neler yapicak? Ama gunah almiyayim yine de, iyi niyetli de olabilir.... hahhhahahahaha - cozum icin geliyormuş güya... özette göre, bu sanki Meltem'le alakali olmayabilir... ama değilse, o zaman nasil kiviricak konuyu Ruzgar? Yine destekçi Kemal bey mi olur? Hani bosuna duymadi herhalde kizlarla/Ayla'nin, Zeynep'le görüntülü konusmasini.....

*** Gercekden de KUTAY'la ilgiliyse, nedense ben bunun Ruzgar'in Zeyneb'e 5. Bolumde söylediklerine baglicam, hani evlenme teklifi ettiğinden sonra ne IMA etmişti... Zeyneb'in hala Kutay'in pesinde kosmasini istediğini ile ilgili bir repdi.... kiz bence Kutay'i başdan cikarsin, biraz dikkatini dagitsin, agizindan laf falan alsin.... o zaman kabulüm, isi bitince de, bassin gitsin lütfen.... fragman ciksa da ip ucu verse....

nedense "zengin" lafinin üstüne basilmis sanki.... kiz arkadasi da diyebilirdi özet..... o yüzden acaba yine para gerektirecek bir olay mi olucak, ACIK ARTIRMADA oldugu gibi, ve bu kizi shield olarak mi kullanicak Ruzgar? "Zengin" kelimisi sanki acaba yine para gerektirecek bir konu mu olucak izlenimi de veriyo....

Durum:
    larivis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    dertleri dinleyen rüzgar
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    30

Aldığı Beğeni: 10

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bilincindeyim doğan ayın
    Eriyen karın akan suyun
    Ve usul usul tükenen zamanın

Tekrarlayıp duruyor saat
    Vakit te mahluktur
    Vakit te mahluktur

İşliyor kalbim
    Eskiyor saçlarım
    Ve gözlerimin en ince hücreleri

Okuyorum hayatı
    Toprağın üstünden çok
    Altındakilerle var olduğunu

Toprak
    Ölüme aç
    Ölüme muhtaç
    Hayat

Ölüm muhakkak
    Ve ölüm mutlak
    Tek kapısıdır ölümsüzlüğün

Ölümle tanıştıktan sonra anladım
    Sadece bir kimlik belgesi olduğunu yaşamanın

Erdem Bayazıt

Bölüm sonuyla ilgili birşeyler yazmak istiyorum.Rüzgar Meltem'in mezarının başına gelirken
    yılların verdiği yogunlukla,acıyla,üzerinde koca bir yükle geldi karşısına çıktı uzun zamandan sonra.
    Bu bölüm gerçekten çok ağırdı kesinlikle katılıyorum sizlere....Öyle ki yazacak çok şey var ama sanki ne yazılırsa yazılsın Rüzgar'ın o halini anlatacak kelime yok gibi........Yılardır sakladı fularla geldi Meltem'e Rüzgar cebinden çıkardı ve dilinden dökülmeye başladı içinde ki bütün yaşadıkları
    hep resmiyle konuşuyordu bu defa baş ucunda konuşma cesaretini kendinde bulup konuştu
    ''Ben yorumdum Meltem,sen gidince,ben kendimi kaybettim,yolumu kaybettim, kör bir kuyunun içene düştüm........''Vucüt dili o kadar kendini anlatıyor du ki hiç konuşmasa da kendini anlatmaya yetiyordu (Serdar'a bir kere daha hayran oldum )taki........GÖZ YAŞLARINI SİLİP YIKIK HALİNİ DİK BİR DURUŞ ALANA KADAR.....''Ama şimdi çıkıyorum o kuyudan.Yılar sonsa ilk kez kalbim yeniden atmaya başladı sanki ...Devam etmeliyim,yaşamalıyım,beni sevenleri sevmeliyim.''
    Ah be Rüzgar o halini izlemek hem çok güzel,hemde çok üzücü,Elindeki fuları ben Meltemin baş ucuna koyarsın diye düşünmüştüm yapmadın..... Gene yine aynı yerine hep taşıdığın yere üzülerek geri koydun...Sonra yine kararlı durmaya çalışarak
    ''Ben bir karar verdim ve sana veda etmeye geldim.!''Hayata geri gelircesine derinnnn bir nefes alarak ''HOŞCAKAL''Dedin
    Üzerinde ki yükü bırakmış gibi.....
    Ama gene de mezarının her karesini baktın,sevdin...Ne kadar veda edersen et hiç bir zaman tam anlamıyla veda edemeyeceksin sen Meltem'e bunu sende biliyorsun....Ama yaşamalısın onu da kalbinin bir köşesinde yaşatarak...

Hayat neydi?
    Yaşamak neydi?
    Özlemek miydi yaşamak.
    Bir yüreğin, sevdalısına çektiği özlem.
    Yoksa, hücredeki birinin, gökyüzüne çektiği özlem miydi?
    Paslı demir ve yosun tutmuş taşların kokusu içinde;
    Denizin, ormanın, fırından yeni çıkmış ekmeğin kokusunu duyulan,
    özlem miydi yaşamak? !
    Yoksa kapanmak mıydı; Hani içine, sonsuza?
    Kafasındaki soru işaretleriydi belkide, benliğin!
    Anlık haykırışlar mıydı?
    Yaşamak, Ay’ın Güneş’e çektiği hasret miydi yoksa?
    Güneş’in bir kere daha doğabilmek için,
    ışığını Ay’a vermesi miydi?
    Kuşların, sabaha kadar çıkardıkları çığlıklar neydi?
    Hayat mı, Yaşam mı?
    Vicdanını rahatlatmak için mi yapmasıydı inandıklarını,
    Yoksa inandıkları yaparken, uğrunda yanındakilerini,
    kaybetmeye başlaması mı insanın...?
    Gerçekten yaşam, hayatın içine sıkışmış mıydı?
    Direnmek miydi yaşam; Hayata? !
    Batan Güneş’e teslim, yalnızlığa inat...!

Yaşamak, hayattı; Hayat, yaşamak.
    İnsanlarda vardı.
    Bezdiğin, nefret ettiğin...!
    İçiçeydi, ayıramazdık.
    Sevmeliydik, her türlüsüyle sevmenin.
    Kabul etmeliydik! ?

Yaşamak, sevmekti; Çok sevmek.
    Ölmekti, yaşamak; Kendi içinde...!
    ’O’na rağmen, hissettirmemekti.
    Sevmekti; Çok sevmek...!

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1100
    Verdiği Beğeni
    640

Aldığı Beğeni: 1,446

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart tıkla büyük boy

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1100
    Verdiği Beğeni
    640

Aldığı Beğeni: 1,446

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart alıntı

Rüzgarın Kalbi'nde büyük değişiklik!

Rüzgarın Kalbi dizisinin günü değişti.Fox TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal, Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Ebru Aykaç, Mehmetcan Mincinozlu ve Cezmi Baskın’ın yer aldığı Rüzgarın Kalbi şaşırtan bir kararla gün değiştirdi. Rüzgarın Kalbi 7 Ekim’den itibaren Pazartesi günleri yayınlanacak.

Sayfa 4/49 İlkİlk 1234567814 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)