Sayfa 199/199 İlkİlk ... 99149189195196197198199
992 sonuçtan 991 ile 992 arası

Konu: Sağır Oda - Bölüm Yorumları (4)

hyoldas
    hyoldas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allahım canım buradaymış! Özelden hepinizin başını şişirdim ama bak teker teker geliyorsunuz :img-yes:

Biliyorsun propaganda konusunda bir numarayım :img-hyste (Çokta mütevaziyim canım)

Sağır Oda'nın sonunda herkesin kafası karıştı. Ama şimdi biten dizilerin finallerine bakıyorum hepsi o kadar klişe ki! Sağır Oda finaliyle de cidden farkını ortaya koydu. Belki yurtdışındaki dizifilmlerle yarışamaz fakat ucu açık bir son oldu. Dizi biterken son dualarımdı.

Bu arada seni tüm Sağır oda sayfalarında görmek istiyorum. Özellikle de dizide en sevdiğin karakteri merak ediyorum canım :img-wink:
    Multimedia'ya daki çalışmalarıma bi bakarsan yorumlarını merak ediyorum.

Bir Hp'ciyi daha Sağır Oda'ya kazandırdık şükürler olsun :happy0064 :happy0064
    "Hemde en sevdiklerimden birini" :img-in_lo

Sağır Odaya OY VER!!
    Konu hyoldas tarafından (20-06-07 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    eflatun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Okyanus Otesi
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hp severler hep ayni dizileri seviyor kanimca:img-wink: Multimedyaya hemen bakacagim, eminim cok guzel calismalar vardir. Zaten su imzana hastayim, acaba HP'ye ara versem mi dedirtiyor!!

Sagir Oda'da en sevdigim karakter Aras'tan sonra tabii:img-wink: Oguz Bey. Sakinligi, Imam Efendiye takilirken soyledikleri (benim dusuncelerimin espirili sekli, anladin sen onu), saclari, dovusurken o saclari hanimlara tas cikaracak edayla ordan oraya savurmasi ve 33. bolumde iskence sahnesindeki tavri beni hayran birakti kendisine. En kontrollu karakter oydu, Aras da Hoca Efendi de daha duygusal ve atesli ama o hep cool idi. Dengeyi sagladi uzak dogu dovusunlerindeki durusu ve felsefeyi yansitti bence.
    Your Current Signature Picture

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri