Sayfa 1/22 1234511 ... SonSon
107 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sağır Oda - Bölüm Yorumları

Durum:
    efran_albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    nadaan parindey
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    54

Aldığı Beğeni: 182

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Sağır Oda - Bölüm Yorumları

arkadaşlar bende sağır odayı çok sevdim ve beğenerek izledim.özellikle de kurtlar vadisi pusuyla saatleri çakışınca ben yinede oyumu sağır odadan yana kullanmıştım.bu final işinede hiç inanmıyorum ben eminim yeni sezonda ya eski ismiyle yada biraz kabuk değiştirerek geri döneceğine.ayrıca geri dönmesi için birşeyler yapıyorsanız banada biraz yol gösterin elimden geleni yaparım sağır odaya değer.

Durum:
    kirmizi su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    atanamayan öğretmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 129

Bahsedilme
    1 Mesaj

sağır oda için herşeye değer inşallah yeni haliyle yeniden buluşacağız bu güzel diziyle umarım kurtlar vadisiyle aynı kanal da olur böylece daha çok izlenir bence yeni yayın dönemini merakla bekleyen bir kişi olarak en çok sağır odanın akıbetini merak ediyorum umarım ülkemizin gerçeklerini böyle etkileyici şekilde ekranda tekrar izleriz :good:

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,043

Aldığı Beğeni: 222

Bahsedilme
    3 Mesaj

ayy sezon finali cok aksiyonluydu koptum ben o gece ama cok güzel bitti bence
    Konu Selin tarafından (08-09-18 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    yalcinersonmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Çilekeş Kaldırımlar
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu yazı bir Sağır Oda sitesinden alıntıdır..

Arkadaşlar havaların iyice ısınmasıyla hafta sonu kendimi ayvalıktaki yazlığa attım.Site komşumuz olan Soner Yalçın'da benim gibi hafta sonunu geçirmek için gelmişti.Soner Yalçın'la Sağır Oda hakkında konuşma imkanı buldum.Lütfen bundan sonra anlatacaklarımı iyi dinleyin.
    Soner Yalçına sorduğum ilk soru'' Sağır Oda finalinde Aras öldümü''oldu.Soner Yalçın '' Kimine göre öldü,kimine göre yaşıyor.Yani sağır oda nın finalini tamamiyle seyircinin elinde.İster yaşatın ister öldürün.''dedi ve devam etti''Türkiye de yapılmamış bir dizi yaptık.Dizinin finalini dizinin izleyicilerin eline bıraktık.İzleyicileri düşünmeye sevkettik.Ama ne yazıkki olumsuz tepkiler aldık.Aslında dizinin finali çok açıktı.Lütfen 34 bölümü çok dikkatli izleyin dizinin her bölümünde finalle ilgili tiyolar zaten veriliyordu.Bunlar birleştiği zaman Sağır Oda dizisinin finali çok açık ortaya çıkıyor.Finali çözerseniz arasın ölüp ölmediğinide bulursunuz.''
    Soner Yalçın a sorduğum ikinci soru ''Sağır Oda bittimi yoksa devam edicekmi''
    Soner Yalçın ''Sağır Oda kesinlikle BİTTİ.Sağır Oda nın konusu nazi altıntınlarıydı.Konusu sonuçlanan dizinin devam etmesinin hiçbir anlamı yok.Ancak izleyiciye yeni süprizlerimiz var.yeni sezonda aynı senaryo ekibiyle yeni bir diziye başlayoruz.dizi sağır odaya benzicek ama başka bir konuyu işlicek ve daha uzun konseptli olucak.
    Peki hangi konuyu işliyecek sorusuna Soner Yalcın serverip sırvermezken ''Asıl konuyu söyleyemem ama gelde mafya devlet ilişkilerini inceliyecek

Durum:
    Bahar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kalbim timurla 61 kere
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yalcinersonmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazı bir Sağır Oda sitesinden alıntıdır..

yeni sezonda aynı senaryo ekibiyle yeni bir diziye başlayoruz.dizi sağır odaya benzicek ama başka bir konuyu işlicek ve daha uzun konseptli olucak.
    Peki hangi konuyu işliyecek sorusuna Soner Yalcın serverip sırvermezken ''Asıl konuyu söyleyemem ama gelde mafya devlet ilişkilerini inceliyecek
    senaryo ekibi aynı,tamam iyi çok güzel ,peki oyuncu kadrosuda aynı mı oacak,umarım öyle olur.....ülkemizde işlenecek konu çoookk
    neyse bu konuda daha sonra uzun uzun yazacağım inşallah,bwni bekleyin ve özleyin anacım

Sayfa 1/22 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri