Alıntı Yavlakoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki neden Osman’ı öldürmenin peşinde koşuyor? Necla’nın kurtulmasının yolu Osman’ın ölümünden mi geçiyor? Ben bir bağ kuramadım… İntikam için demişsin canım, tamam da, önce Necla’yı kurtarması gerekmiyor mu?
Bu olaydan tenekenin kazancı ne olacak ki? Burayı çözemedim…

Edit: Necla’nın kimliğini Durali öğreniyor ama Osman’a bence de bir müddet söylemeyecek…Nihan konuşsun diye beklerken birkaç bölüm de Durali konuşsun diye bekleriz…:icon_whis
cnm onlar inatlaştılar bir kere osman ile o yüzden necla'nın yapamadığı işi kendine amaç edinmiş bu paslı teneke, kalayı kaçmış bakır.. ama şu konuda haklısın necla artık sevk ediliyor ve Çeliktepeyle herhangi bağı kalmıyor.. bu nedenle necla'yı kurtarmanın yolu tabiki osman'ı öldürmekten geçmez.. belki de tenekenin iki planı vardır..biri osman'ı öldürtmek diğeri de necla'yı kurtarmak..bakalım göreceğiz artık..

editinde sonuna kadar haklısın.. bencede bu gerçeği durali hemen söyleyemeyecek.. önce onun da bir sindirmesi kendine gelmesi gerekir ki osman'a anlatsın.. gerçi dediğin gibi nihan'ın söyleyebileceğini de düşünüp gerçeği saklayabilir ama birde şöyle bir durum var.. fragmandaki osman- nihan tartışmasından sonra morali bozuk olan osman'a sen bu sevdadan vazgeç ya da bu iş olmaz durum böyle böyle falan diye bir açıklamada da bulunabilir.. ki benim isteklerim bu yönde.. inş bu bölüm osman bütün gerçekleri öğrenir ve bu iş de inceldiği yerden kopar..

SET RESİMLERİ İS- Tİ- YO- RUZ !!!!