Sayfa 2/73 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
365 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Sana Bir Sır Vereceğim - Bölüm Yorumları

Durum:
    begüş_95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Aydın/Kuşadası
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Yvaine Noble Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Hande Abla'm tam 12den vurdun bence, çok aklıma yattı tahminin. Evet evet, senaryoyu sen mi yazdın kız? Yok ama yok sen yazsan bu hallerde olmazdık şimdi. *.*

Ya size bir şey diyeyim mi, bence final olup olmayacağını onlar da bilmiyorlar. :img-hyste Çok öyle hissettim, baksanıza naptıkları belli değil çünkü. :img-hyste

Ya ben bu bölüme kesinlikle o sahne için klibimsi şeyler istiyorum. Valla resimler için birisi demiş kalkan falan diye, gerçekten İsp. versyonda etraflarında garip bir kalkan oluşuyor öyle dokunuyorlar birbirlerine. Ama baya ışıklı mışıklı, bence bizimkinde de öyle olsa resimlerde belli olurdu. Hayal o ya. Hayal hayal. :img-in_lo

Tilki adam gibi seni seviyorum demeden dokundurtmam ayrıca Ayline. :calis Olmaz. :img-beee: Önce çıldıricek, bir güzel seni seviyorum hayvanlık ettim, beni affet dicek, sonra iltifatlar edicek, Ayline böyle mis gibi gözlerle bakacak, ondan sonra beeeeelki o da hayalinde. :whistle2 Caniyim evet.

Ya işin aslını diyim mi? Bence o sahne hayal OLMALI zaten. ben senarist olsam öyle yazardım en azından. Bir kere daha 20. bölümdeyiz. Eğer Duru olayındaki gibi iş cıvımayacaksa ben onların uzaktan sevme modunu çok seviyorum, hele ki atışmalarını çok özledim. :img-in_lo Ne o öyle, kolay mı Aylin'e dokunmak Tilki beeey? Çarparız çarpar.

Cozuttum he. Gidiyorum tamam. :img-tomat

Not. Pazarı halatlan çekiyorum artık. :img-hyste
    Hehh aslında ben de bu fikirdeyim. Tamam sarılmalarını, öpüşmelerini yok el ele tutuşmalarını herkes gibi ben de çok ama çok istiyorum. Ama herşey de dokunmak mı canımmmm:icon_whis Şimdi bunlar birbirlerine dokunuyolar diyelim kalkan oluşmuş veya sıfırcı şirin gücünü tamamen almış olsun misalen. Eee bunların aşklarını nasıl ilerleticekler??:whistle2 Normal sevgili gibi öpüşecekler, dokunacaklar her neyse klasik her dizide olan kısknançlık, 3. kişi zart zurt bunlar giricek araya ve bizim AYTİLimizin bir anlamı kalmıcak ve diğer sıradan çiftler gibi olucaklar. Ama şimdi Aylin elektrik saçınca bir sürü konu çıkıyo işte, her olay elektrik muhabbetine de bağlanabiliyo yani ve sıradanlıktan çıkıyolar:img-in_lo
    Bu yüzden bunlar uzaktan uzaktan dokunamadan sevsinler canımm ne var sankii:icon_whis Tilki de otursun oturduğu yerde uzaktan sevsin (bekara koca boşamak kolay durumundayım şuan:img-hyste:img-hyste) :love01:
    He ama şu kalkan olayı olursa iyi olur hani 1-2 seferlik hiç olmadı yahu:icon_whis

Durum:
    MENEKSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    1881 - 193∞
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    226

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı FBemel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hande'cim teşekkür ederim güzel sözlerin için :img-in_lo Evet, diziyi geç keşfettim. Yani başlayalı birkaç bölüm olmuştu. Ama dizifilme Fırtına dizisiyle veda etmiştim, SBSV ile geri dönüş yaptım :)

Bende sinema filmi kısmını ilk kez duydum. Mesut Yar mutlaka bir duyum üzerine bunları söylemiştir. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak :)

Hani o merakla beklediğimiz sahneler var ya, hayal olduğunu düşünüyoruz ya.. Hayal olsa bile ne olur ki ? Bundan önceki hayaller AyTil birlikte değilkendi. Şimdi o hayalden uyandıklarında gerçeğe dönüştürme fırsatı olacak önlerinde.

Hem Tilki de biraz çarpılsın canımm, ne olacak yea :img-hyste"Çarpılmaktan korksaydık aşık olmazdık gülüm" demeyi biliyor ama beyfendi :img-hyste
    Öyle mii, yıllar sonra bu dizi aracılığıyla foruma dönmen ne güzel olmuş, iyi ki de olmuş :love01:

Evet yani, bu çiftin özelliği bu, o da olmazsa ne farkı kalır ki diğer dizilerden :img-beee:
    Aylin donmak üzereyken görücek sanırım bu durumu, ölmeden önce bunu hayal edicek sanırım, kıyamam yaa :icon_sorr

Tilki bence de sussun ve otursun oturduğu yerde.:img-hyste
    Dans ederken nasıl sakinleştirmişti de çarpılmamıştı, aynı şeyi denemeye devam etsin, çabalasın :img-beee:
    Feminist duygularım kabardı bak :img-hyste

Diziyle ilgili yeni haberler gelmediği gün yok maşallah :img-hyste
    Şu aksiyon dizide olsaydı şu an çok başka olurdu :img-hyste

Durum:
    sakowcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ohhhh ohhhhh afferim hep böyle kalın :love01:

Aylin'in gücü konusunda haklısınız ben de Aylin'in gücünün hemen yok olmasını istemem çünkü elektrik hem AyTil'e olan ilgiyi artırıyor hem de gelicek düşmanlarla savaşta kullanılabilr bi güç tabi hatırlansa. Hem dediğiniz gibi elektriksiz Aylin mi olur ayol :img-hyste

Buarada ben ispanyol versiyonunu tam izlemedim sadece bi kaç sahnesine baka bildim. Şöyle bi sahne var Aylin banyo yapıyor ve tabi her taraf su Zeynep banyoya girince elektrik çarpıyor, tüm aile Zenepi kurtarmaya çalışıyor sonda Tilki Aylin/den elektroşok vermesini istiyor ve sonda Zeynep hayata dönüyor. Böyle bir sahne olursa tadından yenmez. Hem güzel adrenalin olur izleyenler için.

Sinema filmi zaten olucağı belli gibiydi de ben sadece Ekin ve Demet olur diye düşünmüştüm uyumları mükemmel çünkü. SBSV'nin filmi fikri acayip süper fikir ama lütfen senaryosun başkası yazsın lütfen!!!!
    Bence FOX diziyi bitirmek istiyor ama bitiremiyor neden SBSV'nin çılgın hayranları yüzünden. FOX'u basarlar valla ha :img-hyste

Dizimize yeni bir oyuncu katılıcak galiba Tuğba Melis (Hande'm hayal kırıklığı yaşıyor :icon_sorr). Çünkü kendisi video paylaşmış. Karavanda şarkı söylüyorlar orda Ekin ve Orhan Zoba var. Ben merak ettim kim olucak acaba? Oyuncuyu sevmiyorum ama baştan söyleyiyeyim ha.

İzzet Çapa'nın programını izledinizmi?! İzleyin! Demeti'n enerjisine diyecek laf yok! Bıcır bıcır maşallah nazar değmesin.:img-in_lo Gözlük takıp duruşu aklıma geldikçe gülüyorum :img-hyste Ayrıca Ekinle aralarında geçen diyaloglar kafamda soru işaretleri oluşturdu söylemeden geçemiycem. sofa

Durum:
    _sıla_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ölümüne CanSu Dere
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    68

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba arkadaşlar:love01:
    başlıkta emeği geçen herkesin emeğine sağlık...
    başlığa girmeyeli uzun zaman oldu =( dersler yüzünden pek giremiyorum ama rsimleri görünce dayanamadım
    rüya da olabilir gerçekte bence aylin gücünü kontrol etmeyi başardı çünkü orjinalinde güçlerini kontrol edebilmeyi başarıyordu(:
    büyük abinin teklfini kabul etmez aylin ztn aylini bir yere kapattıklarına göre kesin kabul etmemiş(:

:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,132

Aldığı Beğeni: 1,623

Bahsedilme
    2 Mesaj

Merhaba Arkadaşlar

İmzasını taşıdığım dizi de FANTASTİK bir dizi idi ve kadın başrolündeki Kahlan'ın ÖZEL GÜCÜ nedeniyle (şöyle ki eli karşısındakinin boynuna gittiğinde mavi olan gözleri siyaha dönüyor ve karşısındaki kişi ömür boyu onun KÖLE'si gibi oluyor.) Richard ile ARAYICI ile maalesef ki KADIN-ERKEK ilişkisi, sevgili durumu olamıyordu. Ha Kahlan gücünü biraz kontrol edebildiğinde zavallılar ancak öpüşebiliyordu, pardon:img-wink:

Neyse işte dizinin bir bölümünde Kahlan'ın bu ÖZEL GÜCÜ'nü yok edecek İKSİR vardı ama gel gelelim olaylar oldu felan filan ve o İKSİR'den sadece 1 şişe kalmıştı ve bunu kendileri kullanacağına, arkadaşlarının sihirlenen eşine verdiler ki sihir kalksın ve karı-koca kavuşsunlar. :icon_sorr Hatta kadın;

Kadın: Kahlan bu bir tane ve bana verirsen eğer Richard ile birleşme umudunuz kalmayacak

Kahlan: Önemli değil, siz yeter ki kavuşun

gibisinden cevap vermişti

Fatoş abla bunu niye anlatıyorsun demiyorsunuz değil mi (yok yok eminim demiyorsunuz:)) bunu niye anlattım. Aylin ELEKTRİK GÜCÜ'nden kurtulma durumu ortaya çıksa, Tilki ile SEVGİLİ olabilme, ona dokunma umudu olsa da ŞİFACI'yı vermez, vermeyecektir Büyük ağbi denilen ahı gitmiş vahı kalmış şahsiyete:img-wink:

Eğer öyle bir şey yapsaydı ya da yapsaydılar Aylin-Tilki olur muydular. Tilki SÖZ VERDİM diye Şifacı'ya söz verdi diye neredeyse Aylin'den oluyordu ama (onların tabiriyle) ŞİFACI'YI SATMADI ki Aylin'de SATMAZ

O yüzden zaten AY-TİL onlar değil mi:img-in_lo

Sayfa 2/73 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)