Sayfa 3/73 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
365 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Sana Bir Sır Vereceğim - Bölüm Yorumları

Durum:
    sakowcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

İmzasını taşıdığım dizi de FANTASTİK bir dizi idi ve kadın başrolündeki Kahlan'ın ÖZEL GÜCÜ nedeniyle (şöyle ki eli karşısındakinin boynuna gittiğinde mavi olan gözleri siyaha dönüyor ve karşısındaki kişi ömür boyu onun KÖLE'si gibi oluyor.) Richard ile ARAYICI ile maalesef ki KADIN-ERKEK ilişkisi, sevgili durumu olamıyordu. Ha Kahlan gücünü biraz kontrol edebildiğinde zavallılar ancak öpüşebiliyordu, pardon:img-wink:

Neyse işte dizinin bir bölümünde Kahlan'ın bu ÖZEL GÜCÜ'nü yok edecek İKSİR vardı ama gel gelelim olaylar oldu felan filan ve o İKSİR'den sadece 1 şişe kalmıştı ve bunu kendileri kullanacağına, arkadaşlarının sihirlenen eşine verdiler ki sihir kalksın ve karı-koca kavuşsunlar. :icon_sorr Hatta kadın;

Kadın: Kahlan bu bir tane ve bana verirsen eğer Richard ile birleşme umudunuz kalmayacak

Kahlan: Önemli değil, siz yeter ki kavuşun

gibisinden cevap vermişti

Fatoş abla bunu niye anlatıyorsun demiyorsunuz değil mi (yok yok eminim demiyorsunuz:)) bunu niye anlattım. Aylin ELEKTRİK GÜCÜ'nden kurtulma durumu ortaya çıksa, Tilki ile SEVGİLİ olabilme, ona dokunma umudu olsa da ŞİFACI'yı vermez, vermeyecektir Büyük ağbi denilen ahı gitmiş vahı kalmış şahsiyete:img-wink:

Eğer öyle bir şey yapsaydı ya da yapsaydılar Aylin-Tilki olur muydular. Tilki SÖZ VERDİM diye Şifacı'ya söz verdi diye neredeyse Aylin'den oluyordu ama (onların tabiriyle) ŞİFACI'YI SATMADI ki Aylin'de SATMAZ

O yüzden zaten AY-TİL onlar değil mi:img-in_lo
    Yok yok demedik öyle valla o kadar güzel anlatmışsın ki sanki biz de izlemiş gibi olduk :love01:
    Zaten hepimiz Aylin'in gücünün hemen yok olmasını istemiyoruz. Sadece Büyük Abi'nin teklifiyle değil sonra da istemiyoruz en azından ben. Diyelim binde bir ihtimal ama Şirin Tilkiler'in tarafına geçti ve Aylin'e gücüne alabileceğini söyledi. O zaman da olmaz yani dizinin heyecanı kaçar zaten dizinin gizemi Nihat'in video kayıtından sonra gitti bi tek bu olay kaldı elimizde.
    Aylin gücünü kontrol etmesini öğrensin bi zahmet Tilki bey de yardım etsin aynı dans sahnesi gibi. :img-beee: ne güzel sahneler çıkar. Haksızmıyım?
    Hem Aylin'in gücü bi önceki yorumumda da dediğim gibi Büyük Abi'yle olucak savaşta çok önemli. Bir de Elif gelirse iki kız birlikte ölüm saçarlar etraflarına :img-hyste
    Aylin gücünü kontrol etmesiyle bi süre idare edebilirler ya. Sonra herşey olup bittikten sonra Şirin devreye girir ve Mutlu Son! :img-in_lo gelsin junior Tilkiler Aylinler :img-hyste Aklım fesat kabul :img-tomat

Şifacı'yı vermek konusuna gelirsek. Tilki de Aylin de kesinlikle böyle bi şey yapmazlar. Duru kesin mıymıylanıp 'artık kimse benim yüzümden zarar görsün istemiyorum' triplerine girip Büyük Abi'ye gitmeyi deneyecektir de bizimkiler yapmaz yani karakterlerine ters. :img-wink:

_sıla_ ; Meryemelike ellerinize sağlık kızlar harikasınız. :love01:

Durum:
    FBemel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Fenerbahçe♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı MENEKŞE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle mii, yıllar sonra bu dizi aracılığıyla foruma dönmen ne güzel olmuş, iyi ki de olmuş

Evet yani, bu çiftin özelliği bu, o da olmazsa ne farkı kalır ki diğer dizilerden
    Aylin donmak üzereyken görücek sanırım bu durumu, ölmeden önce bunu hayal edicek sanırım, kıyamam yaa

Tilki bence de sussun ve otursun oturduğu yerde
    Dans ederken nasıl sakinleştirmişti de çarpılmamıştı, aynı şeyi denemeye devam etsin, çabalasın
    Feminist duygularım kabardı bak

Diziyle ilgili yeni haberler gelmediği gün yok maşallah
    Şu aksiyon dizide olsaydı şu an çok başka olurdu
    Canım benim :love01: Bencede iyi oldu dönmem, sizin gibi şahane insanlarla sohbet etme şansım doğdu. Bende kadın hakları savunucusu olarak bu ilişkide sonuna kadar Aylin'in yanındayım :) Demek ki isteyince Aylin'ciğimizi sakinleştirebiliyor, denesin her seferinde yeniden, yılmak yok :)

Ve dediğin gibi dizinin akıbetiyle ilgili gelen action dolu gelişmelerin bir kısmı dizide yaşansa tadından yenmezdi :img-hyste

Alıntı sakowcik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ohhhh ohhhhh afferim hep böyle kalın

Aylin'in gücü konusunda haklısınız ben de Aylin'in gücünün hemen yok olmasını istemem çünkü elektrik hem AyTil'e olan ilgiyi artırıyor hem de gelicek düşmanlarla savaşta kullanılabilr bi güç tabi hatırlansa. Hem dediğiniz gibi elektriksiz Aylin mi olur ayol

Buarada ben ispanyol versiyonunu tam izlemedim sadece bi kaç sahnesine baka bildim. Şöyle bi sahne var Aylin banyo yapıyor ve tabi her taraf su Zeynep banyoya girince elektrik çarpıyor, tüm aile Zenepi kurtarmaya çalışıyor sonda Tilki Aylin/den elektroşok vermesini istiyor ve sonda Zeynep hayata dönüyor. Böyle bir sahne olursa tadından yenmez. Hem güzel adrenalin olur izleyenler için.

Sinema filmi zaten olucağı belli gibiydi de ben sadece Ekin ve Demet olur diye düşünmüştüm uyumları mükemmel çünkü. SBSV'nin filmi fikri acayip süper fikir ama lütfen senaryosun başkası yazsın lütfen!!!!
    Bence FOX diziyi bitirmek istiyor ama bitiremiyor neden SBSV'nin çılgın hayranları yüzünden. FOX'u basarlar valla ha

Dizimize yeni bir oyuncu katılıcak galiba Tuğba Melis (Hande'm hayal kırıklığı yaşıyor). Çünkü kendisi video paylaşmış. Karavanda şarkı söylüyorlar orda Ekin ve Orhan Zoba var. Ben merak ettim kim olucak acaba? Oyuncuyu sevmiyorum ama baştan söyleyiyeyim ha.

İzzet Çapa'nın programını izledinizmi?! İzleyin! Demeti'n enerjisine diyecek laf yok! Bıcır bıcır maşallah nazar değmesin. Gözlük takıp duruşu aklıma geldikçe gülüyorum Ayrıca Ekinle aralarında geçen diyaloglar kafamda soru işaretleri oluşturdu söylemeden geçemiycem.
    Şu Tuğba Melis denen arkadaşın oyunculuğunu birkaç küçük rolde izlemiştim, pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim :img-beee: Sosyal medyada dönen bir muhabbet de var. Güya bu kızın oynadığı karakter AyTil çiftini ayırmak için uğraşacakmış. Çağla bitmeden bu başlayacak demekki.

İzzet Çapa'nın programını izledim canım. Ve Ekin&Demet uyumu beni de çok etkiledi ki gerçekten ben aralarındaki büyüyü çok seviyorum. Her çift hem birbirine hemde ekrana bu kadar yakışmıyor malum :img-wink: Diyaloglar şahaneydi, bir duman tütüyor arada ama hayırlısı

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

İmzasını taşıdığım dizi de FANTASTİK bir dizi idi ve kadın başrolündeki Kahlan'ın ÖZEL GÜCÜ nedeniyle (şöyle ki eli karşısındakinin boynuna gittiğinde mavi olan gözleri siyaha dönüyor ve karşısındaki kişi ömür boyu onun KÖLE'si gibi oluyor.) Richard ile ARAYICI ile maalesef ki KADIN-ERKEK ilişkisi, sevgili durumu olamıyordu. Ha Kahlan gücünü biraz kontrol edebildiğinde zavallılar ancak öpüşebiliyordu, pardon

Neyse işte dizinin bir bölümünde Kahlan'ın bu ÖZEL GÜCÜ'nü yok edecek İKSİR vardı ama gel gelelim olaylar oldu felan filan ve o İKSİR'den sadece 1 şişe kalmıştı ve bunu kendileri kullanacağına, arkadaşlarının sihirlenen eşine verdiler ki sihir kalksın ve karı-koca kavuşsunlar. Hatta kadın;

Kadın: Kahlan bu bir tane ve bana verirsen eğer Richard ile birleşme umudunuz kalmayacak

Kahlan: Önemli değil, siz yeter ki kavuşun

gibisinden cevap vermişti

Fatoş abla bunu niye anlatıyorsun demiyorsunuz değil mi (yok yok eminim demiyorsunuz) bunu niye anlattım. Aylin ELEKTRİK GÜCÜ'nden kurtulma durumu ortaya çıksa, Tilki ile SEVGİLİ olabilme, ona dokunma umudu olsa da ŞİFACI'yı vermez, vermeyecektir Büyük ağbi denilen ahı gitmiş vahı kalmış şahsiyete

Eğer öyle bir şey yapsaydı ya da yapsaydılar Aylin-Tilki olur muydular. Tilki SÖZ VERDİM diye Şifacı'ya söz verdi diye neredeyse Aylin'den oluyordu ama (onların tabiriyle) ŞİFACI'YI SATMADI ki Aylin'de SATMAZ

O yüzden zaten AY-TİL onlar değil mi
    Heh işte tam da böyle bir ruh haline sahip bizimkiler :) Kahraman ruhlu Aylin ve Tilki :) Bizim onları sevme sebeplerimizden biri de bu sanırım. Hayatta sahip oldukları en değerli şey yani aşkları sebebiyle bile kimseyi ateşe atmamaları. Sonunda kendileri yanacak olsa bile

İyi ki de anlattın. Ne güzel oldu ? AyTil'in neden böyle davrandığını anlamlandırmamıza yardımcı oldu. Bazen insan kızıyor çünkü. " Ahhhh herkesi düşündünüz, bi kere de kendinizi düşünün " diye isyan edesi geliyor :img-hyste

Sevgiler canlarım :img-in_lo :)

Durum:
    Meryemelike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hande Erçel.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şuan yıkıldıım :icon_sorr

TÜYO: Aylin ile Tilki gerçekten de el ele tutuşuyorlar mı?

Bölüm fotoğraflarından da gördüğümüz gibi Aylin ve Tilki el ele tutuşuyorlar fakat elektrik çarpmıyordu. Bizim aklımıza da hemen "Acaba Aylin'in gücü elinden mi alındı?" sorusu gelmekte.

Elbetteki Hayır!

Büyük Ağabey, Aylin'e teklifte bulunduktan sonra Aylin'e bir miktar süre verecek. Aylin her ne kadar bu teklifi kabul etmek istese de iki yol arasında tıkanıp kalacak ve Büyük Ağabey'in verdiği süre dolunca da ölüme terk edilecek.

Büyük Ağabey, Aylin'i dev bir buz dolabının içine hapsedecek. Aylin her geçen saat ölümle boğulurken Tilki de adım adım ona yaklaşacak.

Aylin, son nefeslerini verirken gözleri kapanacak ve kısa bir hayal görecek.

İşte bu hayalde Aylin ve Tilki var.

Aylin, kendi gücü yokken Tilkiye nasıl dokunabildiği görecek hayallerinde.

Tilki buzdolabının önüne gelecek.

Kilitli.

Aylin son nefeslerini verdi bile...

Büyük Ağabey ortaya çıkıp "ceeee" yaptı.

:img-beee::img-beee::img-beee:

Durum:
    EFE_KAYGISIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    41

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    sakowcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı FBemel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım benim :love01: Bencede iyi oldu dönmem, sizin gibi şahane insanlarla sohbet etme şansım doğdu. Bende kadın hakları savunucusu olarak bu ilişkide sonuna kadar Aylin'in yanındayım :) Demek ki isteyince Aylin'ciğimizi sakinleştirebiliyor, denesin her seferinde yeniden, yılmak yok :)

Ve dediğin gibi dizinin akıbetiyle ilgili gelen action dolu gelişmelerin bir kısmı dizide yaşansa tadından yenmezdi :img-hyste

Şu Tuğba Melis denen arkadaşın oyunculuğunu birkaç küçük rolde izlemiştim, pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim :img-beee: Sosyal medyada dönen bir muhabbet de var. Güya bu kızın oynadığı karakter AyTil çiftini ayırmak için uğraşacakmış. Çağla bitmeden bu başlayacak demekki.

İzzet Çapa'nın programını izledim canım. Ve Ekin&Demet uyumu beni de çok etkiledi ki gerçekten ben aralarındaki büyüyü çok seviyorum. Her çift hem birbirine hemde ekrana bu kadar yakışmıyor malum :img-wink: Diyaloglar şahaneydi, bir duman tütüyor arada ama hayırlısı
    Ben bilmiyodum durumu iyi ki dönmüşsün o zaman da güzem yorumlarınla bizi mutlu ediyosun :love01: Dizimiz nelere kadirmiş dimi.

Boldladım kısımı okuyunca öldüm gülmekten. :img-hyste Haklısnız aksiyon sıfır sır sır dediler 9. bölümde tutamadılar içlerinde, hemen herşeyi döküverdiler. Tek eğlencemiz 'Aman Şifacının kimliği ne zaman bilinecek'. Aman ne güzel güzel. :calis

Ben de öyle duydum. Zaten Çağla sadece Aylin'i kıskandırmak içindi Tilki en ufak bile sempati duymaz ona hele onlara yaptığından sonra hiç olmaz. Ama ben Çağla'ya gülüyorum ya. Repliklere geeel
    -Tilki Aylin'i aldatıyomu yani benle değilse kimle aldatıyor?! :img-hyste
    -Aylinin kaçırıldığını duyunca Hadi İnşallah.
    Şimdi bu yeni kız Tilki'ye yaklaşıp onu azıcık etkileye bilir benden söylemesi. Belki de o da özeldir.
    Ben de özel çocuklara takmış durumdayım acaba başka hangi özel güçler var. İsyanla Kanatsız'ın gücü ne?

Sayfa 3/73 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)