Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
37 sonuçtan 36 ile 37 arası

Konu: Serkan ALTUNORAK

 1. #36
  Durum:
  Çevrimdışı
  ebru_cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  27.04.2007
  Mesajlar
  3,719
  Konular
  3
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Merhabalar :)
  Sorularıma başlamadan önce muhteşem bir oyuncu olduğunuzu söylemek istiyorum hani bazı oyuncular "Oynamaz Yaşar"ya bence o oyunculardan birisiniz duyguları çok güzel bir biçimde yansıtıyorsunuz :)
  Özellikle Erkan karakterinde bunu çok iyi görüyoruz :)
  Sorularıma gelince..
  1:Melekler Korusun dizisi hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum oyuncu değilde izleyici olsanız diziyle ilgili ne düşürdünüz?
  2:Melekler Korusun bir sezon daha devam edicek mi yoksa bu sezon son sezon mu son sezonsa uzatılma imkanı var mı?

  Cevaplarsanız çok sevirim :)

 2. #37
  Durum:
  Çevrimdışı
  BeRiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  14.10.2004
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  1,318
  Konular
  50
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Serkan Altunorak Röportajı

  Sevgili dizifilm.com Üyeleri,

  Öncelikle her birinize gerek "Melekler Korusun" başta olmak üzere içinde olduğum projeleri bu kadar ilgiyle izlediğiniz, takip ettiğiniz için gerekse sorduğunuz sorular ve benimle ilgili bütün güzel düşünceleriniz için teker teker teşekkür etmek isterim… Daha çok yolun başında olan bir oyuncu olarak sizlerden bu kadar güzel sözler duymanın, eleştirilerinizi gözlemleyebilmenin benim için çok faydalı olduğunu gerçekten bilmenizi isterim… Daha başka işlerde, başka karakterlerle karşınızda olabilmek umuduyla sizlere sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum… Görüşmek üzere…

  Sevgiler.

  Serkan Altunorak  irem_kutsi
  Oyunculuğunuzu çok beğeniyorum "Melekler Korusun" dizisinde beğenerek izlediğim oyuncular arasındasınız.
  Ne gibi yapımlarda yer almak istersiniz?

  Serkan Altunorak: İçime sinen, benimle çalışmak isteyen bir ekibin parçası olarak her tür projenin içinde olmaktan mutluluk duyarım.

  - Size, "Kimi canlandırmak istersiniz?" diye sorsalar cevabınız ne olur?
  Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim... Bu arada gözleriniz çok güzel.

  Serkan Altunorak: Kariyerimin bir döneminde, eğer denk gelirse bir otobiyografinin içinde olmayı çok isterim. Tek başına oyanayacağım karakterin iyi olması maalesef bir projenin bütününü kapsamadığı için bütün doğruların bir arada olduğu bir otobiyografide oynamayıi çok isterim.


  penelophe
  Dizide bir tiyatro hocasını canlandırıyorsunuz... Gerçek hayatta tiyatro sizin için ne anlam ifade ediyor?

  Serkan Altunorak: Tiyatro benim kendi sınırlarıimıi zorladığım, test ettiğim, adrenalinden disiplinine ve daha sayamayacağım bir çok seyi içinde tutan gerçek bi durum. Sanırım vazgeçemediğim yönü bu…

  - Dizi ile tiyatro arasında seçim yapmak zorunda kalsanız hangisini seçersiniz?

  Serkan Altunorak: Kişisel hayatımda kararlarım dışında seçtiğim şeyler yoktur. O yüzden birbirinden çok farklı olan bu iki işin de (tiyatro ve dizi özelinde) bende geliştirdiği çok şey var. İkisini birden yapabildiğim için çok şanslı olduğumu düşünüyorum...  Oyunculuk Hep Hayallerimdeydi

  Vanessa_Zac01
  Yaptığınız oyunculuğu severek izliyorum. Size bir de sorum olacak.
  Her zaman bir dizi , film oyuncusu mu olmak istemiştiniz yoksa başka bir hayaliniz var mıydı?
  İleride sizi daha çok alanda görmek istiyoruz.Peki sizin ileride yapacağınız projeler var mı? varsa biraz bilgi verirseniz çok seviniriz

  Serkan Altunorak: Hep oyuncu olmak istemiştim. Gelip geçici bir heves olmadığının farkındaydım ve bu bahsettiğim zamanlar bu işin o kadar da popüler olmadığı zamanlardı. Oyuncu olmak istiyorum dediğim de insanların kafasında ki soru işaretini gördüğüm zamanlardı ve hiç vazgeçmedim. Hayallerim hep oyunculukla ve kendi hedeflerimle ilgili oldu. Hala da aynı şekilde devam etmekte.. Projeler hep var, olacak da önemli olan ortaya çıktıktan sonra üzerine konuşmak diye düşünüyorum.. Sinemayla ilgili daha çok şey yapmak istediğimi biliyorum ama herşeyi zaman gösterecek…

  Erkan Beni Yanıltmadı

  *tamara*
  Merhaba, en sevdiğim oyunculardansınız. “Melekler Korusun”da “Erkan”ı öyle başarılı canlandırıyorsunuz ki,ekrana kilitlenip kalıyorum. Dizide gerçekleşen olayların kurmaca olduğunu unutuyorum bir an...
  Ben şunu merak ediyorum;
  "Erkan" rolünü neden kabul ettiniz?

  Serkan Altunorak: İlk 3 bölüm senaryoyu okuduğumda Erkan'la ilgili çok fazla ipucu yoktu ama yaptığımız toplantılar sonunda karakterin nereye gideceğini öğrendiğimde, dizi ekibinin, oyuncu kadrosunun ve yapım şirketinin de içinde bulunduğu faktörler bir araya gelince içinde olmak istediğim bir iş oldu. Hep içimdeki sesi dinlerim ve Erkan karakteri beni bir kez daha yanıltmadı.

  - Onda kendinizden birşeyler buluyor musunuz?

  Serkan Altunorak: Ortak tek yönümüz oyunculukla ilgilenmesi. Ne yazık ki bunu dizide çok fazla göremesek de tek ortak yönümüz bu, onun dışında karakter özelliği olarak kendimle ilgili ortak hiç bir yanının olmadığını düşünüyorum.

  - Ayrıca bu sitedeki yorumları takip edip etmediğinizi merak ediyorum.

  Serkan Altunorak: Sadece bu site için değil: yorumlar, eleştiriler, istekler her zaman önemlidir, elimden geldiğince dikkat edip, takip etmeye özen gösteriyorum.


  selen_lin
  Merhaba,
  Oynadığınız "Erkan" karakterinde bazen (ya da herhangi bir karakterde dahil)
  "yok artık bu kadarda olmaz" dediğiniz anlar oluyor mu?

  Serkan Altunorak: Oluyor tabii… Ama her hafta 120 dakikanıin üzerinde dizi çekmek çok zor bir iş, bu işle uğraşan herkes için. Senaryonun gidişini tabi ki senaristler belirliyor ama bizler de oynarken onlara kendimizden çok şey katmaya çalışıyoruz. Hata yaptığımız yerler mutlaka oluyordur ama işin hızı ve sürelerin bu kadar uzun olması bizim dışımızda ki faktörlerdir.

  - Size bir fırsat verilse dizide, sinemada veya tiyatro sahnesinde kiminle oynamak isterdiniz?

  Serkan Altunorak: İşine sahip çıkan, yaptığı projenin içinde özveriyle çalışan bir ekibin içinde çalışmak benim için her zaman istediğim tek fırsat olacaktır.


  ~~BuRÇiN~~
  Oyunculuğunuzu çok başaralı buluyorum, her yeni rolde kendinizi daha da geliştiriyorsunuz.
  Bu güne kadar en zevkle oynadığınız karakter hangisi?

  Serkan Altunorak: Hepsinde eğlendiğim, canımın sıkıldığı, zorlandığım anlar tabi ki oldu ama bir ayrım yapmadım hiç.

  - En beğenerek izlediğiniz oyuncu kim?

  Serkan Altunorak: Tek bir isim vermem imkansız hepsini sayabilmem de ama gerek bizim aktörlerimiz olsun gerekse yurtdışındakiler, üzerine düşen işi sonuna kadar götürebilen bütün oyuncuları kendi adıma büyük keyifle, etkilenerek izliyorum.


  Sarp_Şule
  Oyunculuk size bir şeyler kazandırmıştır mutlaka, peki bir şeyler kaybettirdi mi ?

  Serkan Altunorak: Hayatta hepimiz seçimler yaparız ve bu seçimlerden de asla pişman olmamalıyız diye düşünmüşümdür hep. Ben böyle bir yol seçtim ve seçtiğim yolda da önume bakarak devam ettim, ediyorum da… Aileme daha fazla zaman ayırabilmek çok isterdim, onun dışında kaybettirdiği hiç birşey yok...

  Bu Bilgiyi Nereden Edindiniz?

  glimpse
  Türkiye'de İstanbul’a ciddi bir göç var. Özellikle sanatsal anlamda. Sahnesi olmayan şehirlerimiz olmasına karşılık İstanbulda birçok özel tiyatro var. Sizce bu göçün nedenleri neler?

  Serkan Altunorak: Bu sadece tiyatro için geçerli değil şu anda yılda çekilen türk filmi sayısını karşılamayan sinema salonu sıkıntısı da var yani sanatin her alanında bu geçerli. Sıkıntı hep var. Önemli olan bunlarla başedebilmek ve sonuca ulaştırabilmek. giderek sektörleşen bu işin böyle olmasi kaçınılmaz. Yurtdisinda da bunun örnekleri aynı şekildedir maalesef…

  - Harika karakalem çalışmalarınız ve resimlerinizi kişisel bir sergi açarak meraklılarıyla paylaşmayı düşünür müsünüz?

  Serkan Altunorak: Bu bilgiyi nereden edindiniz gerçekten bilmiyorum ama çok yakın çevrem bilir bunlarla uğraştığımı. Hiç böyle birşey düşünmedim, onları sadece kendimi rahatlatmak için ve kafamı başka şeylere verebilmek için yapıyorum. Belki ileride öyle bir cesaret bulursam, gelişirsem neden olmasıin?..


  £melike£
  Tv dünyasında kendinize yer edinmiş oyuncularımızdansınız. Tiyatro ile beraber götürmek oldukça zor olduğunu düşünüyorum.
  Size sormak istediğim soru Dot'u neden tercih ettiğiniz?

  Serkan Altunorak: Gerek repertuar seçimleri olsun gerekse politik tavrı, savunduğu her şey benim de gerçekten her zaman soylemek istediğim şeyler olmuştur. O yüzden o ekibin bir parçası olmak beni gerçekten mutlu ediyor başka hiç bir sebebi yok…

  - Yakın takip ettiğim bir oyuncu Dot'ta yer aldığndan dolayı takipçisiyim Dot'un ve hayranlık duyuyorum çıkardığı sıradışı projelerine. Oyuncularıda fazlasıyla göz dolduracak performansları sergiliyorlar. Mutlu musunuz Dot'ta oynamaktan?

  Tüm oyunculuk hayatınız başarı dolsun.Ayrıca buradan tüm Dot oyuncularına tebriklerimi ve saygılarımı sunarım (Başta Melike Güner'e)..

  Serkan Altunorak: Kesinlikle. Zaten yaptığım herşeyi mutlu olmak için yapiyorum, en azından mutlu olabilmek için. Bu sadece Dot'la ilgili bir durum değil benim içinde olduğum ve olacağım her iş için geçerli olacaktir.  Melekler Korusun Bu Sezon Devam

  inci91
  Merhabalar sitemize hoşgeldiniz benim bir sorum var.
  "Melekler Korusun" bu sezon bitecek mi? Bu çok merak ediliyor, şimdiden teşekkürler.

  Serkan Altunorak: Melekler Korusun bu sezon devam edecek, önumuzdeki sezonun neler getireceği yapım şirketi TIMS produksiyonun ve Show Tv'nin inisiyatifinde olduğu için size yanliş bir bilgi vermek istemem.


  silaaa55
  Sizi ilk “Sınıf” dizisinde tanıdım ve ne yalan söyleyeyim belkide “Melekler Korusun”u sırf siz varsınız diye izlemeye başladım. Nedenide kesinlikle çok başarılı bir oyuncu olmanız..

  Sınıf dizisi çok kısa sürmesine rağmen, etkisi çok büyük oldu.. Peki bir dizi bu kadar beğenildiği halde neden bir kaç bölüm sonra reytingleri düşük nedeniyle bitiriliyor? Oyuncu bir sanatçıysa, ee nerede burada sanata-sanatçıya verilen değer? Herşey şöhret para değil ki..Bir yapımın kalitesi değil midir önemli olan? Demek ki değil.. Türkiye’de bu tip şeylere çok rastlıyoruz ve ben sırf bu yüzden artık çok nadiren dizi izliyorum.. Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz ne?
  Bir dizi ne kadar beğenilir veya uzun sürerse kalitesinden okadar eksiliyor.. Doğru mu sizce?
  Başarılarınızın devamını diliyorum...

  Serkan Altunorak: Bir işe başlarken hiç kimse bu kesin tutar ya da tutmaz diye başlamiyor tabi ki çünkü yaptığımız bu işin kesin bir doğrusu yok. Şans faktörünün çok önemli olduğunu düsünüyorum. Ben de çok ama çok severek oynamiştim Umut'u. Bence de çok güzel bir diziydi ama bir takım talihsizlikler nedeniyle yapımci şirket BKM böyle bir karar aldı ve dizi son buldu ama sadece Sınıf dizisi değil onun gibi bir çok yapım da ayni talihsizliği yaşamıştır. Bunun sebepleri birden fazla ama zamanla herşeyin yoluna gireceğini ümit etmenin hem sizin için hem de bizim için en doğru olandır demek istiyorum.


  neev_1903
  Çok severek takip ediyoruz. Umarım uzun yıllar boyunca isminizden söz ettirip, geleceğin köklü isimleri arasında yer alırsınız.
  Gerçekte yaşamış bir kişiyi oynamak ister miydiniz ve bu kim olurdu?

  Serkan Altunorak: Evet bir otobiyografinin içinde olmak her oyuncu için bulunmaz bir nimettir. Ben de ayni fikir içindeyim…

  Yaza Sinema Çekimi Var

  Kiwi*
  Merhaba. Sizi çok başarılı bir oyuncu olarak buluyorum. Özellikle ses tonunuz, gözleriniz falan büyülüyor beni. En çok da “Melekler Korusun” Erkan karakteriyle daha da ısındım size.
  Bu sezon başka bir projede de yer alacak mısınız ?

  Serkan Altunorak: Bu sezon içinde bulunduğum tiyatro oyunu ve Melekler Korusun'un yoğunluğu nedeniyle maalesef başka işlerin içinde bulunamadım ama bu yaz çekilmesi planlanan bir sinema filmi üzerinde çalışıyoruz.

  Sırada Clark Kent Var

  özge_bella
  Merhaba, çok hoş bir sesiniz var.
  Bugs Bunny, Orlando Bloom, Ashton Kutcher haricinde kimleri seslendirdiniz?

  Serkan Altunorak: Siz de saymışsınız konuşmadığım herhalde çok az aktör var. Maalesef diğer işlerin yoğunluğu sebebiyle uzun zamandir dublaj yapamıyordum fakat bu aralar cnbc-e de yayınlanmaya başlayacak olan 'Smallville' adli dizide Clark Kent'i konuşmaya başladım.


  Straplasa
  Oyunculuğunuzu beğenerek takip eden biri olarak size bir sorum olacak. Şimdiden teşekkür ederim.
  Türk televizyonlarında değişmesini istediğiniz öncelikli bir unsur var mı?

  Serkan Altunorak: Evet çok fazla şey var tabii, eminim sizlerin de rahatsız olduğu bir çok konu vardır ama "- ee napalım türk halkı bunu istiyor" zihniyeti değişmediği sürece ki ben buna kesinlikle katılmıyorum, bu şikayetlerimiz karşılıklı olarak devam edecektir. Bence televizyon için yapılan işler önce kaliteden, samimiyetten ve en önemlisi çok zekice yapılan işlerin toplamından oluşur bunların sayısı bizde ne yazık ki parmakla sayılacak kadar az. Taklitçilik, kopyala yapıştır metodu ve bir iş tuttu aynısından on tane daha yapalım mantığı sadece zaman kaybıdır. Yaratıcılığın hedef olduğu işler bence her zaman kazananlar oluyor. Sonuç ortada.

  Yine Melekler Korusun Derdim

  ebru_cenk
  Merhabalar,
  Sorularıma başlamadan önce muhteşem bir oyuncu olduğunuzu söylemek istiyorum hani bazı oyuncular "Oynamaz Yaşar"ya bence o oyunculardan birisiniz duyguları çok güzel bir biçimde yansıtıyorsunuz. Özellikle Erkan karakterinde bunu çok iyi görüyoruz. Soruma gelince:
  Melekler Korusun dizisi hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum oyuncu değil de izleyici olsanız diziyle ilgili ne düşürdünüz?

  Serkan Altunorak: Maalesef çok yoğun çalışmaktan televizyon izleyebilen biri değilim ama benim de takip ettiğim programlar var tabi ki… Eğer oynamıyor olsaydim Melekler Korusun'u mutlaka takip etmeye çalışırdım, neler oluyor acaba diye? Çünkü gerek temposu, gerekse oyuncu kadrosu gerçekten komediyle dramı aslında hayatı olduğu gibi anlatmaya çalışan bir televizyon dizisi, Melekler Korusun'un samimiyeti sanırım beni de yakalardı…
  ...Sevgilerle Dizifilm Ailesi...

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Serkan Altunorak
  By gurbetci in forum Yerli Oyuncular
  Cevaplar: 129
  Son Mesaj: 11-07-21, 23:22:42
 2. Serkan Keskin
  By -Kanarya- in forum Yerli Oyuncular
  Cevaplar: 266
  Son Mesaj: 04-06-21, 23:49:59
 3. Serkan Altunorak
  By Melal in forum Kapatılan Başlıklar (Yerli Oyuncular)
  Cevaplar: 962
  Son Mesaj: 19-08-11, 18:26:46
 4. Serkan Altunorak
  By A.Konak in forum Kapatılan Başlıklar (Yerli Oyuncular)
  Cevaplar: 998
  Son Mesaj: 24-09-09, 00:14:12
 5. Serkan Altunorak
  By Irwa in forum Kapatılan Başlıklar (Yerli Oyuncular)
  Cevaplar: 1006
  Son Mesaj: 22-12-08, 23:23:24

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
cratosslot giriş
eta saat
bahis forum
ilbet
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
bahis
deneme bonusu
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş