Sayfa 34/34 İlkİlk ... 243031323334
167 sonuçtan 166 ile 167 arası

Konu: Saraswatichandra / 2013 - 2014 / Hindistan

Durum:
    konnichiwa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar. Yeni üyeyim ve ilk mesajım :)

68. bölümdeyim ve önceden olacakları okumayı severim. Yorumlar, spoilerlar vs :) ipkknd da da okudum hep. Beintehayı da "bizim aşkımız temiz bıdı bıdı" sından sonra soğuyarak bıraktım.

Bundan da soğudum yaaa zaten 68 dir anca ilerliyor dizi. Saras'ın yaptıklarını okuyunca çok pis soğudum. Merak da ediyorum. Bi beinteha ile kıyaslanamaz çünkü Aaliyanın donukluğu beterdi zaten bahane oldu. Devam etmeli miyim bilemedim

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    173
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 688

Bahsedilme
    15 Mesaj

Ben diziyi izleyenlere , izlemek isteyenlere ben hemen yorum yapayım..

Öncelikle ben bu diziye , tv de verilmeden aylar önce zaman öldürmek icin basladığımda ilk bölümdeki pooja sahnede o kadar sıkılmıştım ki kapatıp başka dizi izlemeye başlamıştım. Aradan bir iki ay geçtikten sonra tekrar başladım dur bir bakayım diye.. Saras'ın sahnesinden sonra Kumud ve ailesinin sahnesi devreye girince çok sevimli bulup izlemeye devam ettim.

Sonra yavas yavaş diziye karşı bambaşka hisler beslemeye başladım.
    İlk önce Saras'ın melül bakışları, anne özlemi, kibarlığı beni etkiledi. Ne yakışıklı bir karakterdi ne de öyle ahım şahım tavırları vardı. Lakin en etkileyici yönü buydu.
    Sonra Kumud'un şirin suratı, Saras'a öfkesi, ona asık olması, öğretmenliği, yardımseverliği cezbetti beni. Dedim ne şirin birsey bu böyle..

Sonra diziye alıştım. O Sarasın Dubaiye gidiş sahnesone kadar olan bölümlerde o aralarındaki naifliğe, birbirlerine dokunmaya kıyamamazlığa, şebelekliklerine bayıldım.

Saras Dubaideyken Kumud u aradı ve Kumud Pramadla evlendi. İzleyemedim , Sarasa sinirlendim, Kumuda sinirlendim evlendi diye..Ve ben diziye yine ara verdim bir ay kadar..

Tam da o aralar mıydı emin degilim, dizi Kanal 7 de başlayacaktı. Başladı derken.. Ben diziye meraktan tekrar başladım ve Saras'a olan sinirim tek bir bölümle Saras'ın pişman olup gelmesiyle son buldu. Hele o adamların önü dövmesi.. Zaten çocuğa sempati duyuyordum. Dayak yiyince içim parçalandı. Daha bir hırsla izledim.

Her ikisinin içi parcalanarak aynı evde kalışlarına benimde içim parçalandı. Onlar sevindi, sevindim, tebessüm ettiler gülümsedim. Ağladılar gözlerim doldu..

Ve ben bir bakmısım onlara bağlanmışım .. İste böyle SWC hikayem.. Ve ben izleyecek olanlara tavsiye ederim. Bırakmayın diziyi.. Pişman olmayacaksınız.

Ki ben hint dizilerinin her bölümünü izlemem. Çünkü sıkılıyorum. Biliyorsunuz bir yerden sonra saçmalamalarda devasa yetenek gösteriyorlar. Ve ben bu zamana kadar sadece İPKKND ve SWC nin tüm bölümlerini eksiksiz izledim. Diğerlerini hep bölük pörcük.. Bunu da es gecmeyeyim yazayım dedim.

Sevgiler

Sayfa 34/34 İlkİlk ... 243031323334

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri