Sayfa 49/51 İlkİlk ... 3945464748495051 SonSon
251 sonuçtan 241 ile 245 arası

Konu: Savaşçı - Bölüm Yorumları

Durum:
    narbahçesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Savaşçı - Bölüm Yorumları

Şu dizi de Kubilay ve Birsen çok gereksiz bence.

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    524
    Verdiği Beğeni
    168

Aldığı Beğeni: 608

Bahsedilme
    34 Mesaj

Alıntı narbahçesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu dizi de Kubilay ve Birsen çok gereksiz bence.
    Kubilay'ı ben seviyorum ama Birsen konusunda katılıyorum. Yıldız'ın yerine onu getirdiler ama hiç olmadı. Bu bölüm çok iyiydi. Çiğdem nasıl çıkacak bakalım teröristlerin arasından? Bir de yaralı. Yörük'ün her seferinde onun için gözünü karartmasına bayılıyorum.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    44

Aldığı Beğeni: 472

Bahsedilme
    6 Mesaj

Savaşçı'ya taze kan! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı?

FOX'un sevilen dizisine yeni isimler katılmaya devam ediyor.

FOX'un Limon Film imzalı dizisi 'Savaşçı', üç sezondur seyirciden büyük ilgi görüyor. Pazar akşamlarına damga vuran dizi, sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla seyirciyi ekran başına topluyor.

Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer, Müjde Uzman ve Gaye Turgut Evin gibi ünlü isimleri buluşturan 'Savaşçı'nın kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor.

Doğan Ümit Karaca'nın yönettiği dizinin ekibine son olarak Sertan Erkaçan katıldı. Süleyman Çobanoğlu'nun kaleme aldığı dizide Erkaçan, timdeki askerleri kurtarmaya çalışan sürpriz bir karaktere hayat verecek.

Birsen ALTUNTAŞ- MEDYATAVA

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    44

Aldığı Beğeni: 472

Bahsedilme
    6 Mesaj

Savaşçı setinde oyuncular iş durdurdu: 'Paramızı istiyoruz'

FOX'un Limon Film imzalı dizisinde ödeme krizi çıktı.

FOX'un Savaşçı dizisinde oyuncular iş durdurdu. Eskişehir'de devam eden sette iş bırakan Doğan Bayraktar, Uğur Biçer, Nazan Diper, Gaye Turgut Evin, Ali Tarık Fındık, Burç Kümbetlioğlu, Sarp Levendoğlu, Berk Oktay, Ersin Olgaç, Alp Öyken, Murat Serezli ve Bahadır Vatanoğlu yapım şirketi Limon Film'e dilekçe yazdı.

Daha önce de sette ödeme krizi yüzünden iş bırakan oyuncular hazırladıkları yazıda şu satırlara yer verdi:

"Limon Film yönetimine,

Üç sezondur severek devam ettiğimiz, çalışma şartlarında var olan tüm zorluklara ve evlerimizden uzak olmamıza rağmen işimizi sizlerin de gözleri önünde sahiplenerek duraksatmadığımız bir projede son gelinen noktada oldukça mutsuz ve kaygılıyız.

Bundan önce verilen sözlerin tutulmamasından dolayı biz oyuncular son çare olarak tarafınıza talebimizi yazılı olarak iletmeyi uygun görmüş bulunmaktayız. Savaşçı dizisi oyuncuları olarak sözleşme gereği haketmiş olduğumuz bölüm ücretlerimizin en kısa süre içinde tamamının tarafımıza aktarılmasını talep ediyoruz.

Bu şartlar sağlanana kadar sete çıkmayacağımızı, sözleşme şartları yerine getirildikten sonra çalışmaya devam edeceğimizi bildirir, bunun aksi durumunda da hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi tarafınıza bildiririz."

Birsen ALTUNTAŞ-MEDYATAVA

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    2 Mesaj

aslında askercilik sahneleri ile dizi başarılı olmakla birlikte aile fertlerinin dahil olmasındaki ağdalı konuşmalar kahvecinin şaklabanlıkları aile içine giren eski asker arkadaşın şaklabanlıkları beni bu dizide o sahneler geldiğinde sesi kıstırtan olaylar olmuştur hep nedense ben yeni sezon beklentisinde değildim bu tür diziler hele de askerimizin teröre karşı başarılarını üst seviyeye çıktığı günümüzde biraz bayatlamış kalmaktadır bu durumu fark eden söz dizisi ise son 4 bölüme muhteşem girişler yaptırmaktadır, ancak anlaşılan kanalın elindeki diziler le bu türden bir boşluk olsa gerek diye düşünüyorum dizinin yeni sezon a devamı yolunda duyumlar almaktayım halbuki geçen hafta izlediğimiz sahneler ile bile olsa finale gitse daha başarılı olabilir ve hafızalarda hatırlanabilirdi, bakalım nereye kadar gidecekler dileriz sıkıntı ve bıkkınlık getirmezler, malum kahraman ordumuz konu edilmektedir başarısızlık bizi üzer
    Keepintouch

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)