Sayfa 1/50 1234511 ... SonSon
247 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Savaşçı - Bölüm Yorumları

Durum:
    mxrxt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    uzay:-)
    Konular
    45
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Savaşçı - Bölüm Yorumları

Limon Film'den yeni dizi: Savaşçı!

raninitv
    22 Ocak 2017

Sakarya Fırat dizisinin yazarı Süleyman Çobanoğlu'dan askeri aksiyon temalı yeni bir dizi daha geliyor. 2009-2013 yılları arasında yayınlanan Sakarya Fırat'ın yazarı Süleyman Çobanoğlu'nun konseptini kurduğu Savaşçı, sektörde epeyce kanal gezdikten sonra nihayet Fox Türkiye ile anlaştı. Hızla kadro çalışmalarına başlayan dizinin en geç Mart ayında yayında olması bekleniyor. "Söz konusu vatansa gerisi teferruattır" sloganıyla kısa bir tanıtım yayınlanan dizi hakkında teknik detayları da önümüzdeki günlerde yayınlayacağız.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Yeni dizi Savaşçı çok yakında FOX'ta başlıyor!
    Ranini tv

Limon Film, FOX'ta yayına girecek benzersiz bir yapım için hazırlıklarını sürdürüyor. Devasa bir prodüksiyon, aralıksız bir çalışma ve olağanüstü özen.

Hepsi, 2200 yıllık bir destanın son sayfasını anlatmak için!

Bir yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarda sona gelinmek üzere. Özel Kuvvetler Komutanlığına, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatan SAVAŞÇI, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanlar. Oğullarımız, kardeşlerimiz; bu ülkenin çocukları. Namlunun ucunda geçen hayatlarını sadece şehitlik haberlerinde fark ettiğimiz yiğitler.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye’nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.

Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt’te süvari, Tuna’da akıncı, Sakarya’da kuvvacı, Kıbrıs’ta mücahit. SAVAŞÇI, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü.

Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!

Limon Film’in yeni televizyon dizisi “SAVAŞÇI”yı Süleyman Çobanoğlu yazıyor. SAVAŞÇI, çok yakında FOX'ta!

Durum:
    tarihsever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanı izleyince heyecanlandım açıkçası.Sakarya Fırat,Sungurlar,Şefkat Tepe gibi yapımların üstüne çıkacağı hissi oluştu .Ve ayrıca trt ve samanyolu dışında bu konu hakkındaki bir dizinini büyük özel kanallardan birinde yayınlanacak olması bir yandan iyi bir yandan riskli. İnşallah reytingler önemsenmez,reyting kaygısı olmadan yayınlanır.Zira böyle dizilerin sırf reyting uğruna harcanması hiç hoş olmuyor. BKNZ:Güneydoğu'dan Öyküler:Önce Vatan

Durum:
    Abbey Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    68

Aldığı Beğeni: 70

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanları çok etkileyici. Sakarya Fırat çok kaliteli çok bambaşka bir diziydi. Oyuncularıyla, hikayesiyle her şeyiyle muhteşemdi. Bitmesine çok üzülmüştüm. Bir Sakarya Fırat olmaz belki Savaşçı ama umarım en az onun kadar iyi olur.

Berk Oktay en son ki dizisinde çok iyiydi. Bu hikayeye de yakışacağını düşünüyorum ama bakalım. :good:

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sakarya fırat ı çok severdim..İnsana zaten hissetiğin duyguları daha da derinden yaşatıyordu..Özellikle ülkemizin,Türkiye mizin içinde bulunduğu, hemde yıllardır bulunduğu bu durumlarda ben böyle dizilere ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum..

berk oktay mı?bilemiyorum o hissiyatı yaşatabilecek mi?mesela bir osman kanat olabilecek mi?komando deyince gözümde böyle daha kalıplı,daha gösterişli ben burdayım diye bagıran bakışlarıyla herşeyiyle bir adam canlanıyor..mesela onur tuna,rıza kocaoğlu,mehmet günsür çağatay ulusoy aklıma gelen örnekler.ama çoğunun devam etmekte olan dizileri var.
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Sayfa 1/50 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri