Sayfa 2/47 İlkİlk 12345612 ... SonSon
235 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Sefirin Kızı - Bölüm Yorumları

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,051

Aldığı Beğeni: 1,791

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sefirin Kızı

Dizinin adını beğendim. Engin Akyürek 'i izlemeyeli yıllar olmuştu. Neslihan Atagül 'ü Kara Sevda dizisinden tanıyorum. İkiliyi görsel olarak yakıştırdım. Dilerim aşırı dram içermiyordur. ilk bölüm sonrası izleyip izlememeye karar vereceğim. Yolu açık olsun, başarılar diliyorum.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    124
    Verdiği Beğeni
    44

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    6 Mesaj

Neslihan Atagül Doğulu, 'Sefirin Kızı' ile Star'da!

Yıldız oyuncular Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek, yeni sezonda Star'ın ekran yüzü oldular.

Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek, yeni dizi “Sefirin Kızı”nda ilk kez birlikte kamera karşısına geçecek. Sezonun merakla beklenen dizisi Sefirin Kızı oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle şimdiden konuşulmaya başlandı.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Star’ın yeni sezondaki iddialı projesi 'Sefirin Kızı'nda; Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu, Neslihan Atagül Doğulu da sefirin kızı Nare’yi canlandıracak.

Çekimlerinin Ege’de yapılacağı dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımı ile 'Sefirin Kızı' yakında Star’da.

MEDYATAVA

3. Beğenenler;
    mimoza17 (06-09-19)

Durum:
    edasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    55

Aldığı Beğeni: 64

Bahsedilme
    1 Mesaj

Engin Akyürek iyi bir oyuncu bu kadar ünlü olmasına rağmen magazinden uzak durmasını, instagramı bile olmamasını takdir ediyorum.
    Neslihanın oyunculuğu da çok iyi. Kara Sevdada birkac sahnesine denk gelmiştim şaşırmıştım bu kadar iyi oynamasına.

Oyunculuk olarak dizi kuvvetli ama Neslihan çok soğuk aralarında uyum olur mu bilmiyorum. Çift yakışmadığinda da ana tema aşk ise birde izlenmiyor.
    2.5saatlik dizi çekilmiyor. Şuan yan yana pek hoş da durmuyorlar ama dizide tabi çok farklı olabilir.

Dizinin senaristi yönetmeni SAK dizisindenmis
    Sak'ı 10bölüm kadar izlemiş sezon finaline kadar da arada kesitlerine bakan biri olarak değerlendireyim (son boş vakitimlerimi can sıkıntısından forumda harcıyorum:))

Senaristler bence Türkiye ortalamasının bir tık üzerindeler.
    Olumlu yanları:
    Karkaterleri güzel kurguluyorlar. Her karakteri dizi içinde önemi kadar yer veriyorlar. Yan karakter zehirlemesi yaşatmıyorlar ya da sadece başrollerden ibaret dizi yapmıyorlar. Yan karakterlerinde hikayesi oluyor.

3 bölüm yazıp tutarsa devam ettirelim demiyorlar. Belli çalışıyorlar diziye ve önem veriyorlar. Izleyiciye saygi

Ağır bir sahneden sonra güldürebiliyorlar. Dengeyi tutturabiliyorlar arada kaçırsalarda

Çift sahnelerini güzel yazıyorlar. Izledigim bolumlerde uzun uzun cift sahneleri olurdu. Sadece karsilikli olduklari. Ve mutlu oldukları zaman kötü karakter gelip limon sıkmıyor. O sahneyi guzel guzel izliyorsun bitiyor sonra kötu adam geliyor:)

Olumsuz yanlarını yazacak olursam
    Replikleri kamyon arkası sözleri gibi oluyor

Aşırı abartı var. Dram dizisi ama sessiz sakin akarken de dramı yaşatabilirsin. Bir bakış küçük mimikle de dramı damardan verebilirsin ille karakterlerin hönkürerek ağlaması mı gerekiyor?
    Şiddeti anlatan bir dizi tamam ama o şiddeti göstermen gerekli değil gösterexeksen bile o kadar abartılı gösterme. Vedat karakteri kadını duvara vura vura dövmüştü bu sahneden sonra düzenli izlemeyi bırakmıştım zaten. Uzaktan çekim yapabilirsininz, sessini duyabiliriz...

Anlatım tarzları kaliteli, modern durmuyor. Yani Ab değil de totallik

Yönetmen de aynı olacağı için yine böyle abartılı olabilir. Ama oyuncular daha iyi. yumuşatarak daha sakin oynayabilirler. Sak gibi olmamasını umut ediyorum

Ileriye dönük hikaye açılımı yapmaya çalışmaları acemiydi
    Yine ters köşe yapmaya çalişmışlardı bir bölümde o da aşırı acemiydi. Hatta onlar yaptıklarını sandığı için daha komik duruyordu

Engin de Neslihan da seçilen degil secen oyunculardan onca senaryo gitmistir bunu sectiklerine göre senaryo bir albenisi vardir.

Abartılı ve uyumsuz çift olursa izlemem ama dizi tutar

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    65
    Verdiği Beğeni
    307

Aldığı Beğeni: 162

Bahsedilme
    1 Mesaj

Daha önce Anneler ve Kızları ile Kara Sevda dizilerindeki performanslarıyla dikkat çeken Erhan Alpay Sefirin Kızı'nın kadrosuna dahil oldu. Alpay Emre Karakuşak'ın yöneteceği dizide Akın karakterine hayat verecek.

Birsen Altuntaş

Edit: Ayrıca sosyal medyaya göre 15 Eylül'de sete çıkacaklar ve kadroda Tülin Özen,Salih Bademci,Musa Uzunlar ve Uraz Kaygılaroğlu isimleri geçiyor.Resmi bir haber yok tabii!
    Konu nurdi tarafından (14-09-19 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    0k3v1n0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Neptune/Capeside
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    7

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uraz Kaygılaroğlu'nun diziye dahil olduğu kesinleşmiş, sevindim dizi için de oyuncu için de doğru tercih. Tülin Özen de olur umarım UTC'den sonra özlemiştik.

7. Beğenenler;
    nurdi (17-09-19)

Sayfa 2/47 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri