Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1002 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 450

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Sen Anlat Karadeniz (ATV)

‘SEN ANLAT KARADENİZ’ DİZİSİ GELİYOR!

Ünlü yapımcı Osman Sınav’ın yeni dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’ yakında atv ekranlarında yayımlanacak. Dizide Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Burcu Binici, Öykü Gürman, Aydan Burhan ve Serdar Yeğin gibi oyuncular yer alıyor.

Yepyeni bir Karadeniz dizisi yakında ekranlarda olacak. Yapımcılığını Osman Sınav’ın yaptığı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, Sinegraf senaryo grubunun kaleme aldığı ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisi, Trabzon ve yaylalarında çekimleri yapılacak.

atv ekranlarında yayımlanacak dizide Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Burcu Binici, Öykü Gürman, Aydan Burhan ve Serdar Yeğin gibi oyuncular yer alıyor. Diziye birçok oyuncunun daha eklenmesi bekleniyor.

Bir dönem ekranlarda birçok Karadeniz dizisi yer almıştı. Son yıllarda ise Karadeniz dizilerinden ses çıkmıyordu. ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisi ile birlikte yeniden bir Karadeniz dizileri furyası başlayacak mı merak konusu.

Öte yandan bölge insanı, Karadeniz kültürünü otantik şekilde yansıtan dizilerin ekrana gelmesinden yana olduklarını her platformda dile getirmeye de devam ediyor.

MEDYATAVA

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Sen Anlat Karadeniz – Tanıtım Fragmanı | ATV

ATV’nin yeni dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’den ilk tanıtım yayınlandı!

Osman Sınav – Sinegraf’ın yapımcılığını üstlendiği “Bu hikaye şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesi… Bu hikaye şerefsizliği görmezden gelmeyi reddeden Karadenizli bir adamın hikayesi…” sloganıyla tanıtılan ‘Sen Anlat Karadeniz’ çok yakında atv’de başlıyor!

fav10.net

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Bahsedilme
    6 Mesaj

Sen Anlat Karadeniz'den ilk tanıtım yayınlandı!
    Ranini tv

atv’nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’in ilk teaser’ı dün akşam (22 Aralık) yayınlandı. “Şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikâyesi” sloganı ile seyircilerle buluşmaya hazırlanan dizi, yayınlanan tanıtım görüntüsü ile merak uyandırdı.

Geçmişte para karşılığı satılmış bir çocuk gelin olan Nefes ve oğlu Yiğit’in hikâyesinin anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav yer alıyor. Dizinin senaryosu ise Sinegraf senaryo grubu tarafından kaleme alındı.

Trabzon yaylarında çekimlerine devam dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    113

Aldığı Beğeni: 790

Bahsedilme
    7 Mesaj

Şuan öylesine şaşkın ve mutluyum ki..:img-in_lo

Mutluluk.. Osman Sınav yapımlarını özlemiştim.. Adam her zaman muhteşeme imza atar.. ve kendi şahsıma bazen yapımlarını izleyerek ne kadar iyi bir proje olduğuna şahit olmuşumdur..

Gelelim Şaşkınlığa.. Böyle bir dizi.. Yani mutlumu olsam mutsuzmu ikilemde kaldım..

Akşam öylesine tv de gezinirken.. Gördüm fragmanı.. aşık oldum fragmana.. zaten birde Osman Sınav deyince sessiz olun efsaneye imza atılmış dedim kendi adıma..

Böylesine bir proje böylesine harikalık..

Oyuncular konusunda ikilemde kalsam da.. Bilirim Osman Sınav'ın bir bildiği vardır..

Bu dizi efsane.. Bu dizi şahane..

Günümüzde bu denli şiddete uğrayan kadın çoktur.. Ve ne yazık ki çoğuna sessiz kalıyoruz.. Bu dizi tarih yazar.. tek dileğim sevdiğim diziyle çakışmaması..

Gelsin o zaman dizimiz :happy0064

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    113

Aldığı Beğeni: 790

Bahsedilme
    7 Mesaj

İşin en kötü tarafı ise.

Anladığım kadarıyla dizi kadına şiddeti ön planda tutacak gibi..

Lakin.. Bizim Türk adetlerini bilirsiniz..

Öpüşeni kınar.. Ama kadına şiddeti destekler ya .. (Çünkü ben çok şeye şahit oldum.. Öpüşene kınayarak bakıyorlar.. Kadını sokak ortasında
    döven şerefsize bir kişi bile karşı gelip onu benzetmiyor.. hani varya karı koca arasına girilmez olayı.. İşte ondan sanırım
    ) Yani bu denli büyük şiddet uyarlanan bir dizi.. Gönül ister ki sıkıntı yaşamadan yayında kalsın..

Umarım beklentilerimi karşılar ve gerçekten de harika bir dizi harika bir emek vardır.. Eğer öyle olursa sonsuza kadar destek çıkarım..

Her zaman söylemişimdir.. Vıcık vıcık diziler yapılıyor.. Ama bu tarz şiddet dizileri bir türlü yapılmıyor diye..

Akşam izlerken en çokta bu etkiledi beni.. Lütfen kısa zamanda en iyi günde secilsin ve hemen yayın hayatına başlasın

Harika bir yapım.. Bu yapım silinmemeli..

Birde Öykü Gürman ne alaka yaa:img-tomat hiçde sevmem umarım sadece şarkılarını yapıyordur.. ekranda onu kaldıramam

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri