Sayfa 51/201 İlkİlk ... 4147484950515253545561101151 ... SonSon
1002 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    eylul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 31

Bahsedilme
    0 Mesaj

Asiyeye resmen öldüm çok tatlı ya. Kocası da en delş anında bile ona dayanamıyor. Çok tatlılar. Ve Tahir ah Tahir harikasın. Nefesin yaralarını saraca koca yüreklş adam.

Birde şiddet konusunda çok şikayet olmuş ama dizide çok güzel işlemişler. Öylesine nefret edilesi işlenmiş ki inşallah topluma olumlu yönde faydası our.

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    113

Aldığı Beğeni: 790

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı Defne06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nefes sevseydi Vedat ı hiçbirşey değişmezdi bir insana bunları yapabilen yaratık başka durumlarda değişmez anca tv.de olur birden meleğe dönüşmeler.Üstelik Vedat Nefes i çok sevdiğini söylüyor.Sevsede sevmesede herhangi bir canlıyı inciltebilen birinin insanlığını sorgularım.Geçmişten bölümler bekliyorum.Nefes kaçarken Vedat ta başlarda böyleydi sen gerçekten bizi korumaya çalışıyormuşsun dedi.Bölümü merakla bekliyorum.
    [/CENTER]
    Sevmek kelimesi bu denli hasta ruklu bir adamın kullanacağı bir dil değil.. Sevmek, sevdiğini korumak demektir. Ona sahip çıkmak. İnciltmekten korkmak demektir..

Adam kızı dövüyor.. Sanki, Nefes bunu kendisine yapmış gibi davranıyor.. Vedat şerefs.zi kızın parmaklarını kırıyor ve işin en acı kısmı hiç bir şey yokmuş gibi aşağıya iniyor..

Bu adam hasta.. Bu halde olan kim varsa hastadır.. Allah'ım sen esirge yarabbim çok ağır bir durum..

Nefes, Vedat için saplantı haline gelmiş.. Yiğit onun için önemli değil bu bariz belli. Ama Nefes, Vedat'ın da dediği gibi Nefes'i haline gelmiş.. Hastalık tüm benliğini kaplamış.. O kız onu sevmedikçe dövmüş sevmedikçe vurmuş..

İki açılımdan bakmak lazım..

Nefes daha çocuk yaşta.. Babası tarafından para karşılığı daha önce tanımadığı görmediği bilmediği bir adama satılıyor.. Daha ilk gününde tecavüze uğruyor.. dayak işkence, bunlar o kadar ağır ki, yazarken bile elim titriyor.. Her defasında kaçtığı o eve daha büyük işkence görmek için zorla getiriliyor.. Yok abi böyle bir adam sevilmez.. Böyle bir adam asla sevilmez

Vedat.. Para karşılığı aldığı karısını.. Kendisine tapmasını ister vaziyete getirmek istiyor.. Onun gözünde parasıyla satın alınan bir mal hesabı yapıyor.. Bu adamın sevgisine kim inanır ki..

Lanet olsun bu insanlara.. Lanet olsun bu yaratıklara :img-tomat

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    643

Aldığı Beğeni: 478

Bahsedilme
    20 Mesaj

"Özür dilerim. Her şey için özür dilerim. Daha önce gelmediğim için..."

İkinci fragmanda yine canımdan can gitti. Nefes'in o halleri... Bitirdi beni. Tahir'in de onunla ağlaması... Etrafında her şeyi görüp sessiz kalan namertlerden sonra Nefes'in oğlundan sonra tutunacak bir dalı daha olması ne güzel. Oğlu ile birlikte yalnız başına savaşmayacağı için o kadar seviniyorum ki... Aşk sonraki mesele...

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    29
    Verdiği Beğeni
    86

Aldığı Beğeni: 543

Bahsedilme
    5 Mesaj

İnternet özel fragman efsane

Yalnız bunun tv de de verilmesi lazım.. Neti olmayıp bu diziyi takip eden izleyen çok. Fragmanı görseler daha bi izlemek için sabırsızlanırlar :img-hyste

ilk fragamandan daha etkileyici bence..:865323

Durum:
    forever92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    80

Aldığı Beğeni: 60

Bahsedilme
    0 Mesaj

O fragman ne aman tanrımmmmmmm:img-in_lo

Nefes nefesssss özür dilerim herşey için daha önce gelmediğim için senden özür dilerim:img-in_lo Ben Tahir'e düştüm arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun:img-hyste

Ya o şiddet sahnesi nedir izlerken tüylerim diken diken oldu İrem sen oyuncuysan diğerleri nedir helal olsun çekene de oynayana da:happy0064 en çok dizinin kadınların sesi olduğu için ve ilerledikçe daha çok mesaj verileceğini bildiğim için düştüm size ya:love01:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri