Sayfa 11/14 İlkİlk ... 7891011121314 SonSon
66 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Replikler

Durum:
    Loresima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    asudepastanesi|büyükada|
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    45

Aldığı Beğeni: 160

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Replikler

|Sen Anlat Karadeniz Karakterleri Kendini Anlatıyor|

VEDAT SAYAR : Babam derdi ki eğer bir halt işleyeceksen öyle ölçü filan tutmayacaksın!.Ezdikçe ezeceksin,eğer yeterince ezmezsen kaçmaya filan kalkar!.Ama iyice yerle bir edersen o zaman biter. Bitmedi,Nefes bitmedi,ezdim,dövdüm,yerle bir ettim ama bitmedi,kırılmadı,itaat etmedi!.Oysa beni sevseydi!.Ne ezerdim,ne ceza verirdim,ne itaat isterdim...Şimdi o Tahir'le didiştikleri gibi bende didişirdim onunla...Kızmazdım,güler geçerdim...Baş tacı ederdim..Bir tek beni sevseydi..
    İşte şimdi , bi cana daha kıymak zorundayım.O Tahir'i öldürmek zorundayım!.Senin yüzünden Nefes,senin yüzünden!.

NEFES ZORLU :Benim umutlarım babamın beni kolumdan sürükleyerek Vedat şerefsizine teslim ettiği gün bitti.O adamın bana vurduğu her tokatta umudumun renklerini teker teker kaybettim ben!.Ama o gün, karnımda ilk tekmesini hissettiğim o gün umutlarımı yeniden kazandım ben!.Oğlumla bir dünya kurduk!.Acıları içine sokmadığımız bir dünya!.Vedat ne yaparsa yapsın,kafamıda kırsa,kolumuda kırsa,o dünyaya dokunamadı,dokunamadı!.Ama sonra onun sesi karıştı dünyamıza!.Tahir'in ,Deli Tahir'in sesi.Öyle güzel baktı,öyle güzel korudu ki.Ama bu masalın bir sonu yok.En fazla sonsuza kadar mutlu yaşadı derler ama ayrı ayrı!.

TAHİR KALELİ : Benim kitabımda şerefsizin hakkı ---- ---- verilir arkadaş!. Kadına kalkan o el tam kırk yerinden kırılır.İncittiğin o yüreğin bedelini ciğerini sökerek ödetirler,ben ödetirim!.
    Ula sallamayın!.Benim Nefes'e sevdalandığım filan yok!.Hem sevdalansam ne olacak, ne olacak ?. Kendi kendime yanıp kavrulmaktan başka bir şey yapamam.Dokunamam,koklayamam.Çünkü ben bu topraklarda doğdum!. Bu topraklarda bekar bir çocuk çocuklu bir kadını almaya kalktı mı alamaz!.Ben erkek adamım,bana birşey olmaz da Nefes'in canını çok yakarlar.O yüzden bana düşen bir tek Nefes'i o şerefsizden korumak.

EYŞAN SAYAR :Hayat masallardaki gibi değil,şeytanı öldürünce kahraman olmazsınız!.O şeytan içinize işler,bir ayağınız hep cehennemde kalır!
    Vedat'ın tek ayağı cehennemden hiç çıkmadı!. Bende elini hiç bırakmadım!
    Her hafta işlerini hallettim durdum,bazen mezar kazdım cesetlerini gömdüm,bazen o omzumda ağladığında saçlarını okşadım
    Hayatta her istediğinizi kazanamazsınız!.Neleri kaybedeceğinizi baştan karar vermeniz lazım!.Yoksa elinizde hiçbirşey kalmaz.
    Ben hayatta Vedat'tan başka herşeyden vazgeçerim!.Sevdiklerimdende değerlerimdende.

2. Beğenenler;
    esra086 (02-08-18), maven (08-10-18), naz-naz (02-08-18), Urfatokat15 (03-08-18)

Durum:
    Moderatör
    Yer
    asudepastanesi|büyükada|
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    45

Bahsedilme
    2 Mesaj

Nefes: Sen..Bunu ?
    Mercan : Tek birşey öğrenmek istiyorum senden?
    Nefes : Ne ?..
    Mercan : Tahir seni çok mu seviyor?
    Nefes : Ne!.
    Mercan : Sen benden daha çok sevemezsin onu,kimse sevemez!.
    Nefes : Bir adam seni sevmiyor diye sen kendini mi kestin ?
    Mercan : Anlamazsın!.
    Nefes: Anlamaz mıyım ?!.Vedat beni sevdiğini iddia etti beni kesti,sen Tahir'i sevdiğini iddia ediyorsun,kendini kesiyorsun!.
    Sevgi böyle birşey mi? Değil ki !. Sevgi kesmez,sevgi kanatmaz,sevgi hayat almaz,sevgi hayat verir!.
    Mercan: Ben!...
    Nefes: Bir adam seni sevmiyor diye sen kendini nasıl kesersin ?!.Nasıl yaparsın böyle birşeyi?!.
    Nasıl kendine böyle birşeyi yapabilirsin?!Allah'ın vermiş olduğu cana nasıl kıyarsın sen?!.
    Nasıl yapabilirsin böyle birşeyi!.

4. Beğenenler;
    esra086 (04-08-18), naz-naz (04-08-18), Urfatokat15 (06-09-18)

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,385

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Tahir: Neye mutlusun mercan? Benim gibi deli adamın tekiyle ömür tüketeceğine mi? Yav kızım sende hiç akıl yok mu?
    Mercan: Sen deli değilsin ki.
    Tahir: Ya ne demezsin akıllı uslu adamın tekiyim demi.
    &&&
    Nefes: Ben o deli tahire ölürüm.
    &&&
    Tahir: Herkesin kanadını kırdın lan hıyar herif, kime çatacağını şaşırdın.
    ...
    Tahir: Yenge sallama, benim nefese sevdalandığım falan yok!
    &&&
    Tahir: Hiç suçu yokken saçından sürüklediğin Nefes var ya... Ben o kadına sevdalıyım ana.
    ...
    Tahir: Paranı pasaportunu al çık git hayatımdan.
    &&&
    Tahir: Kurban olayım kal.
    &&&
    Tahir: Gidersen peşinden gelirim.
    ...
    Tahir: Son olurdum, eğer rızan olsaydı. Ama olmaz biliyorum olmasın da.
    &&&
    Nefes: Olmaz Tahir.
    &&&
    Nefes: Rızamla bu gece koynunda yatsam, yaralı olmayan tarafta?
    &&&
    Nefes: Ben senin gerçekten karın olmak istiyorum.

(Neftah ve geri adımları ❤)

6. Beğenenler;
    esra086 (09-08-18), LimonCicegi (10-08-18), Meryem (11-08-18), Urfatokat15 (06-09-18)

Durum:
    Moderatör
    Yer
    asudepastanesi|büyükada|
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    45

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Ünzile |12.BÖLÜM|

Nefes : BEN EVLENMEDİM!...EVLENMEDİM!!!!...
    Vedat : Bu ufak sorunu çöz ve hemen karımı bana getir,eğer çözmezsen olacaklardan sen sorumlusun babacım!.

.....

Nefes : Baba!!!!!.Baba ne olur yapma!!!!.Babaaa!!!!!

....

Nefes: Ben evlenmedim!!!!.Ben kabul etmedim!!!!!...Ben Vedat'la evlenmedim!!!!!.EVLENMEDİM!!!!BEN İSTEMEDİM!!!!..

...

Tahir ben Vedat'ın karısı DEĞİLİM ...

8. Beğenenler;
    esra086 (04-09-18), Urfatokat15 (06-09-18)

Durum:
    Moderatör
    Yer
    asudepastanesi|büyükada|
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    45

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Nefes helallik aliyor |4.bölüm|

İDRİS : Selamun aleyküm!
    MUSTAFA : Aleyküm selam!
    ...

NEFES : Ne zaman öderim bilmiyorum ama için rahat olsun son kuruşuna kadar hepsini ödiycem
    MUSTAFA : Ödeyecek bir borcun yok ben borç vermedim sana
    NEFES : Biliyorum..Ailenin canı için ödediğin diyet sadece.Ama dediğim gibi er geç hepsini alacaksın
    MUSTAFA : Nefes bak bu bütün olan bitenin seninle bi ilgisi yok.Bak bizim burada...
    NEFES : Yapma abi!.Duymak istediğimi zannettiğim sözlere ihtiyacım yok zorlama kendini.Hakkını helal et yeter.
    MUSTAFA : Helal olsun.
    NEFES : Helal olsun
    ...
    NEFES : Ben bugüne kadar yaşadığım herşeye oğlum için katlandım,savaştım,savaşıcam.,
    O yüzden siz her ne kadar benden nefret etsenizde bir anne olarak sizi en iyi anlayan benim.
    O yüzden hakkınızı helal edin Saniye Hanım!.
    SANİYE : Helal olsun!.
    ...
    ASİYE : Bu dünyada hayran olduğum tek kadınsın
    NEFES : Ben bugüne kadar çok insan tanımadım ama tanıdığım için şanslı olduğum tek kadınsın!.
    ASİYE : Deli kız ağlattın beni!.
    ....
    NEFES : Benim için çok şey yaptınız hakkınızı ödeyemem hocam!
    OSMAN HOCA : Aksine ,Allah'ın her kulunun üzerinde senin hakkın var kızım!.Sana haram edilen hayattan helallik istiyorsun.Göz yaşının hesabını rabbim sorsun.Asıl sen bize hakkını helal et kızım!.
    NEFES:
    Helal olsun!.

10. Beğenenler;
    efsaneask (06-09-18), esra086 (06-09-18), naz-naz (27-09-18), Urfatokat15 (06-09-18)

Sayfa 11/14 İlkİlk ... 7891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri