Sayfa 101/203 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151201 ... SonSon
1011 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 452

Bahsedilme
    6 Mesaj

'Sen Anlat Karadeniz'den Bir Başarı Daha

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'den bir rekor daha geldi.

Yapımcılını usta yönetmen Osman Sınav'ın yaptiği, başrollerini Ulaş Tuna Aslantepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz reyting başarısından sonra yurtdışı satışlarıyla da adından parmak ısırttıyor.

Osman Sınav, katıldığı Ordu Kültür Turizm ve Medya Kurultayı'nda yapımcılıgını üstlendiği hakkında konuşma yaparken;"Sen Anlat Karadeniz, Türk dizi tarihinde 13 bölümü yayınlanmadan 6. bölümde dışarıya satılan ilk dizi oldu" diyerek dizinin başarısına dikkat çekti.

[B]fav10.net[B]

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Alıntı efsaneask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben Mercanın öleceğine inanmiyorum. Vedatın gerçek yüzünü gördüğü için ölecek olacağınada inanmiyorum. Mercan zaten karakter olarak geri planda duran birisi o yüzden gördüklerini kimseye anlatmicaktır. İçindeki acı ile baş edemiyor bide başka insanlarla uğraşacağını düşünmüyorum.
    Mercanın iyleşeceğini göreceğiz gibi. O ailedeki tek insanida kayıp etmeyelim.

Bu yarayı sarmak çok zor olacak. O kadar uzun ve engelli yolları var, bu konuda senaristlere güveniyorum umarım yanıltmazlar. Adım adım her konu işlenecek ve Nefes Tahirle beraber iyileşecektır.
    O doğumu ve sonrasını düşündüğüö zaman bile tüylerim diken diken oluyor ve bunu yaşamak nasıldı tahmin bile edemem.

Umarım ceylan babasını tanımıyordur. Bu konuda Berrak birşekikde şüphelenirdi herhalde.
    Eğer öyle olursa çok acımasız bir hal alır işler.

Ki ben hala bunun Vedatın bir oyunu olmasını çok diliyorum.

Mercan babasının planını Tahire söylemiş bir kadın evet sessiz ve boyun eğen birisi ama böyle bir canavarı görüp suçsuz olan Tahir ve Nefesin ve Kalelelilerin linç edilmesini onaylayacak bir tip değil .Haksızlıktan uzak vicdanlı biri Mercan.Hem yine intihar etmesi kurtulması durumunu hastalık yapıyor ölümü gibi net ve keskin bir çatışma yaratmıyor .O zaman köyde bir iki güne kabul edilen bir evlilik olacak sorun kalmayacak Vedattan başka ama ne dediler şimdi koynuna alan Karadeniz boğar onları... Bölüm paraleli bence Mercan ölecek ölmesi gerekiyor bu duruma göre .O kadar net bir şeyi bu kadar erken görüpte yaşayacağını sanmıyorum ...

Berrağın kardeşi olarak büyütüldüyse babası olarak tanımıyor olsada Vedat Abi olarak tanıyor ve seviyordur.Ama başka bir çocuksa bence Vedat onu yine yurtdışında tutup kendi çocuğu olarak büyütmüş olabilir ki bu Vedata daha uygun çünkü bir gün vermeyi planlıyor..Sadece kendisini değil Nefes ve Yiğitide tanıtmış olabilir...

Alıntı selcuk0857 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 1 tane Ceylan var diyorum. Vedat Berrak'ın annesine çocuğa bakması karşılığında kocasının onlardan uzak duracağının garantisini vermiştir. Berrak da Amerika'da okuyordu sanırım o orada okuduğu sırada annesinin doğum yaptığını ve babasıyla da ayrıldığını söylemişlerse çok da sorgulamamıştır. Vedat arada ziyaretlerine gittiğinde Ceylan'a ''bu bizim küçük oyunumuz kimseye senin baban olduğumu söylemiyoruz yoksa oyunu kaybederiz'' demişse ve Ceylan abisi Yiğit'e birazcık çekmişse kimseye bir şey söylememiş olabilir.orayı senaristler bir şekilde bağlar bence.

Kill Bill vardı orda adam kadına neler yapıyor vuruyor sonra karnındaki bebeğin kendisinden olduğunu öğrenip çocuğu büyütüyordu ama annen bir gün gelecek şeklinde ve kız annesini görür görmez tanıyor hiç yadırgamadan kabul ediyordu...Aklıma bunun gibi bir şey geldi sonuçta Vedatta kızla bu oyunu oynayabilir Vedat Nefesten eksik değil bu anlamda aslında . Ve annesini babasını kardeşini tanımayan bir çocuk bir gün hediye edilse ne olacak ???

Bence babacı annesini abisini seven bir gün birlikte olacaklarını bir hikaye ile düşünen bir çocuk daha Vedata göre ve durumu daha dengeli yapıyor .Annesini isteyen bir çocuk çatışma budur ...

Alıntı esra086 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ceylan nefes in kızı değildir diyen arkadaşlar kimin kızı peki bir arkadaş vedat berrek a da tecavüz ettiyse berrak ın kızıdır falan mı demişti sanki
    ben zannetmiyorum berrak vedat ı çok sevmiyor muydu başlarda abi diyordu bir bayan kendisine tecavüz eden bir adama nasıl abi deyip onu sever

Vedat herkese aynı biçimde yaklaşan bir cinsel suçlar faili değil. Vedat Nefese saplantılı ondan başkasını düşünmüyor istemiyor .Berrak zaten değil kız tapıyordu Vedata onları kurtardığını düşünüyordu .Ama başkada belki dövdüğü kadın vardır ama birliktelikleri paralı falandır zaten reddedilmemiştirde Vedat ,tek takıntısıda Nefes hasta tehlikeli ve kendi bakış açısında Nefessiz yaşayamıyor onuda kendi kafasında düşünmek lazım Vedat için tek kadın Nefes... Son sahnedeki yere çökmüş yalvarışları ağlayışı çok etkiliydi mesela Vedat boş bir kötü değil iyi yazılıyor içeriğide zamanla açıldıkça daha iyi olacak

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,057

Aldığı Beğeni: 1,143

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı naz-naz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer ceylan nefesin kızıysa bence de babasını tanıyıp seviyor olması çok mantıklı. Bence de böyle olabilir ama hala kuşkuluyum bence onun kızı değil.
    ben de öyle düşündüm çünkü yiğit babasını tanıdığı için olayları kendi yaşadığı için babasını sevmiyor ve korkuyor ama ceylan eğer nefesin kızıysa tabi ben olmasını istemiyorum Annesinden uzakta büyümüş gerçi çok küçük olması gerekiyor 4 ya da 5 yaşında bir şey anlayacak yaşta değil ama tabi ki babasını görüp sevmesi nefesin işini zorlaştıracaktır zaten o yüzden çıkartıklarını düşünüyorum yiğit Tahir i çok seviyor o sorun çıkarmadı ama kızı babasının doldurmasıyla büyüdüyse babasını seviyordur onun için Tahir i de istemeyecektir zaten o yüzden de hiç istemiyorum kızı olsun zaten başlarında bir sürü dert var bir kız eksikti

Durum:
    efsaneask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Aldığı Beğeni: 1,252

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Limaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mercan babasının planını Tahire söylemiş bir kadın evet sessiz ve boyun eğen birisi ama böyle bir canavarı görüp suçsuz olan Tahir ve Nefesin ve Kalelelilerin linç edilmesini onaylayacak bir tip değil .Haksızlıktan uzak vicdanlı biri Mercan.Hem yine intihar etmesi kurtulması durumunu hastalık yapıyor ölümü gibi net ve keskin bir çatışma yaratmıyor .O zaman köyde bir iki güne kabul edilen bir evlilik olacak sorun kalmayacak Vedattan başka ama ne dediler şimdi koynuna alan Karadeniz boğar onları... Bölüm paraleli bence Mercan ölecek ölmesi gerekiyor bu duruma göre .O kadar net bir şeyi bu kadar erken görüpte yaşayacağını sanmıyorum ...

Berrağın kardeşi olarak büyütüldüyse babası olarak tanımıyor olsada Vedat Abi olarak tanıyor ve seviyordur.Ama başka bir çocuksa bence Vedat onu yine yurtdışında tutup kendi çocuğu olarak büyütmüş olabilir ki bu Vedata daha uygun çünkü bir gün vermeyi planlıyor..Sadece kendisini değil Nefes ve Yiğitide tanıtmış olabilir...
    Mercanın vicdanına diyecek hiçbirşeyim yok zaten benim, dediğim gibi o evin tek insan olanı Mercan. Evet Tahire o iyliği yaptı. Benim demek istediğim şu anada ruh hali çok daha bozuk. Ve intihardan kurtulursa herkes öğrenecek nasıl bir halde olduğunu, zaten bunu suçluluğunu duyucak ve konuşacağını düşünmiyorum.
    Belkide bu konuda ben yanılıyorumdur Mercan ölecektir.

Ben Berrağın Vedatın kardeşi olduğunu düşünüyorum. Eyşana taciz eden o evdeki Berrağın annesinede birşey yapmıştır.

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Alıntı efsaneask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mercanın vicdanına diyecek hiçbirşeyim yok zaten benim, dediğim gibi o evin tek insan olanı Mercan. Evet Tahire o iyliği yaptı. Benim demek istediğim şu anada ruh hali çok daha bozuk. Ve intihardan kurtulursa herkes öğrenecek nasıl bir halde olduğunu, zaten bunu suçluluğunu duyucak ve konuşacağını düşünmiyorum.
    Belkide bu konuda ben yanılıyorumdur Mercan ölecektir.

Ben Berrağın Vedatın kardeşi olduğunu düşünüyorum. Eyşana taciz eden o evdeki Berrağın annesinede birşey yapmıştır.
    Yok ben mercanı değerlendirmekte kullanılacak ergüman olduğu için yaptığı yapmadığı şeyi söyledim. Yaşayıp ne kadar konuşmayacak korkutsa bile bu seyirciyi sıkar söylesin artık diye ki olabilir dediğin gibi ama zaman kısıtlı olur o zaman ama ölürse ölüler konuşamaz ve neden bilinmiyor yeter diyemeyiz...

Vedatın babası sübyancıydı küçük kızları taciz ediyordu annesi ile işi olur mu Berrağın sanmıyorum ama sapık sapıktır işte Vedattan farklı adam düz sapık,Necip ne zamandır var ki sonuçta babasını öldürdüğünde 12 yaşıdaydı Vedat...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri