Sayfa 2/203 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1011 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    volkan_ebru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Bürsin/Sayer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlık hayırlı olsun.

Bölümde çekimlerle ilgili aksilikler olmasına rağmen çok beğendim.Aşkla yanan Tahir’i nasıl beğenmem zaten ❤
    Bu bölüm Tahir aşkla yandı ve aşkını itiraf etti.Benim içinse sözlerle alakası yoktu.Evet dille duymak güzeldir ama Tahir yaptıklarıyla çok güzel haykırdı aşkını...Nefes ile ilgili her şeye dikkat etmesi onu korumak için gerçekten kaplan kesilmesi bana sözlerinden daha etkili geldi.Tamamen Nefes’e odaklı bir Tahir izledik ve bu benim acayippp hoşuma gitti.Üstelik birde gemide yaptığı öküzlüğü telafi etmesi...Abi mevzusunda hemen hemen herkes “sevgilisi olabilirdi olsa ne olur” demiştir.Tahir’in o konuda pişman olması ama hala olabilirdi demeyi yememesi bu adam gerçekten tam bir dangoz ama seviyoruz işte 😍

Acayip yenilmez takıma bayılıyorum.Onlar için ne yazsam yetmez çok güzeller
    Son olarak senaristlerin bütün eleştirilere daha eleştiriler yapılmadan müthiş cevaplar vermelerinin harikalığı der yorumumu bitiririm.

DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN 🌸🌸

2. Beğenenler;
    esra086 (09-03-18)

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    572

Aldığı Beğeni: 611

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir gereksiz detay daha yazıcam, yazmazsam çatlarım. :img-hyste

Yiğit'i buldukları sahnede, Nefes çukura inerken Tahir onu aşağıda tutuyor. Nefes'in ayakları yere bastığı anda Tahir de ayakta aslında. Birbirlerine dönükler hatta. Sonra hop bir bakıyoruz, Nefes dengesini sağlayamayıp yere düşerken; Tahir, Yiğit'in yanında oturuyor. O aradaki yüzyüze dönük oldukları sahne nereye uçtu acaba?
    Yiğit orada çukura düşmüş, bunlar romantizm derdinde gibi gözükmesin falan diye mi kestiler ki? Çünkü muhtemelen bir bakışma falan olmalıydı orada. :) Hani bir klişe vardır ya, oğlan kızı düşerken tutar sonra hayran hayran bakışırlar falan. Öyle bir sahne olacak sandım olmadı. Olsaydı hoş olmazdı zaten, sırası değildi. Bir devamlılık hatası mıdır, çekip de koymaktan mı vazgeçmişlerdir merak ettim ama.

Yine gereksiz bir şeylere takıldığıma göre gidebilirim :)

Bir de evet 2 saat 49 dk çok fazla. Bölümler şu an akıcı olduğu için ben de internetten sıkıldığım yerleri atladığım için sorun değil ama ileride sıkıntı olur. Bir de çekim hataları artar. Milletin işi gücü yok dizinin çekim hatalarını haber yapıp duruyorlar çünkü. Sanki diğer dizilerde hiç yokmuş gibi :)

Edit: Artık söz olayı tamamen kapanmıştır. O kadar çirkinleştikten sonra düzelmez mesele. Hastanede Tahir'le Nefes'i döveceklerdi neredeyse Birisi akıl etse de şu Mercan'ı bir psikoloğa falan götürseler keşke.

4. Beğenenler;
    angelic (09-03-18), esra086 (09-03-18), Frances (08-03-18), Urfatokat15 (12-03-18)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5,801

Aldığı Beğeni: 6,559

Bahsedilme
    41 Mesaj

Alıntı vadikızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı olsun
    Tahir nereye gidiyor acaba Nefesi bırakıp gitmesi imkansız
    gibiydi nasıl bırakıp gidecek acaba
    Ben fragmandan Tahir gidiyor gibi anladım:)
    Nefes seni bir daha göremeyecek miyim demedi mi..
    Ben de bir süreliğine gidiyor galiba dedim...

Alıntı vahidetuba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık açılmış! :happy0064 Sevgili sebebin Tahir gitmeye mi karar veriyor? Ha bu uşak has Trabzonlu dil miydu nereye gidey? :) Fragman efso değil mi arkadaşlar? Oda arkadaşımla sabahtan beri durup durup izliyoruz :img-hyste Artık dizinin seyri değişti bence artık Vedat Nefes koşturmacası değil de Tahir Nefes koşturması izleyecek gibiyiz. Ayşe Ferdacığım da yazmış kuşluya zaten. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda a dostlar? Bu arada fragmanda Tahir ile Nefes’in yaslandıkları kapı hangi eve ait? Osman Hoca’nın mı yoksa başka birisinin mi? Kafamda deli sorular
    Üstte de yazdım sevgili @vahidetuba ben fragmanda Nefesin sözlerinden Tahir bir yerlere gidiyor gibi hissettim.
    Hayal rüya falan da yokmuş.. O sözler sanki onu demekti. yoksa Nefes neden öyle desin...

Vedatın işlevi bir süre sonra Nefesi böyle boğması olarak devam etmeyecek bence de. Çünkü zaten bir üre sonra bu artık sıkıcı ve boğucu bir hal alır. Vedat Nazarla ilerleyecek ama nasıl olacak bakalım...
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

6. Beğenenler;
    angelic (09-03-18), esra086 (09-03-18), Frances (08-03-18)

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    113

Aldığı Beğeni: 790

Bahsedilme
    7 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı uğurlu olsun..

Umarım kısa zamanda Tahir2in şu adamları iteleme sahnesinin saçmalığı azalır..

Ve düzenli bir kavga sahnesi izleriz baya komik oluyor ya o kısım

Nazar... Sana ayar oluyorum sarı çiyan al al senin olsun Vedat baya baya göz diktin gibi bir şey oldu

Vallahi sırf o gıcık yüzünden diziyi izleyesim bile gelmiyor

8. Beğenenler;
    esra086 (09-03-18)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,558

Aldığı Beğeni: 825

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı sebebin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fragmandan Tahir gidiyor gibi anladım:)
    Nefes seni bir daha göremeyecek miyim demedi mi..
    Ben de bir süreliğine gidiyor galiba dedim...

Üstte de yazdım sevgili @vahidetuba ben fragmanda Nefesin sözlerinden Tahir bir yerlere gidiyor gibi hissettim.
    Hayal rüya falan da yokmuş.. O sözler sanki onu demekti. yoksa Nefes neden öyle desin...

Vedatın işlevi bir süre sonra Nefesi böyle boğması olarak devam etmeyecek bence de. Çünkü zaten bir üre sonra bu artık sıkıcı ve boğucu bir hal alır. Vedat Nazarla ilerleyecek ama nasıl olacak bakalım...

Evet öyle diyordu bende şaşırdım Tahir nereye gidebilir ki bu durumda
    birde sana söyleyemedim diyor Nefese nereye gidecek ki Nefese bile
    diyemiyor acaba

10. Beğenenler;
    esra086 (09-03-18), sebebin (09-03-18)

Sayfa 2/203 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri