Sayfa 51/203 İlkİlk ... 4147484950515253545561101151 ... SonSon
1011 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    572

Aldığı Beğeni: 612

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmanları seyirciyi kaçırmak için özel hazırlıyorlar galiba.:img-tomat

Gerçekten bıktım bu umutsuz, karamsar fragmanlardan.

Tamam Nefes'in Vedat'la evlenmeyeceğini biliyoruz, ne demeye fragmanı Vedat'la dolduruyorsunuz ki? Hiç fragman vermeseler daha iyi. Şu dizinin içeriğini bilmesem sadece fragmanlarını görüyor olsam; ''Üf bu ne iç karartıcı, ne sinir bozucu bir dizi'' derdim.

Bölüm güzeldi tabi.
    Yalnız Asiye'nin rahatlığından istiyorum. Tahir Vedat'ı öldürecek, yakalanırsa hapse düşecek. Asiye, engel olmadığı gibi bir de gaz veriyor. Bir de mışıl mışıl uyuyabiliyor o durumda.

Durum:
    gul53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Eski tadı vermiyor vermiyorrr dırırırnn :)
    izlemedim bölümü kısa kısaa videolarını izledim video sitesinden o kadar yani.
    İzlerken öküz oturuyor böğrümeeeee
    Hep aynı klişeyi yazan senaristere buradan selam olsunnnnn

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,057

Aldığı Beğeni: 1,143

Bahsedilme
    0 Mesaj

vallah ben de 6 7 senedir Türk dizilerini izlemiyorum anca böyle video sitelerinde denk gelip çiftleri beğenirsem yada sevdiğim oyuncular varsa onları da netten işime gelen sahneleri izliyorum bu diziyi de öyle yapıyorum çünkü Vedat'lı sahneleri izlemek gerçekten insanın sinirlerini bozuyor tabi ki Mehmet ali nur oğlu çok çok iyi bir oyuncu ona laf yokta zaten çok iyi bir oyuncu olduğu için insanı Vedat karakterinden nefret ettiriyor ya bölüme gelince en sevdiğim sahneler tabi ki Nefes ile Tahir ve Asiye sahneleri Asiye çok iyi bir yenge gerçekten sabah kalkar kalkmaz ilk önce kızının kapısına gidip sonra da Tahir'in odasının kapısına gidip bakması odasında bulamayınca da araması çok güzel ayrıntı olmuş bence abla kardeş gibi olmuşlar harikalar gerçekten Nefes ile Tahir'in de daha bir tek kayalardaki sahnelerini izledim Tahir Nefesin yaşadıklarını öğrendiği zaman yüzündeki o delirmiş ifadeyi görünce anladım Vedat sen yandın dedim nefese yiğidi senden alamayacak dediğinde bizden alamayacak demesi de çok güzeldi daha izliyorum sahneler geldikçe bakalım neler olacak

Durum:
    Dahlia64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Muhtemelen nefes tahiri kurtarmak için o eve gidiyor evet ama gecen hafta o evın onunde fotolar gelmişti çekim var berrak ve tahir burda diye.bence fatihin o bardaktan bu berrağın yalanı ortaya çıkacak oda herşeyi bizimkilere ititraf edecek.zaten bu vedatla nefesin geldiği yer vedatın berrağı dövdüğü yer gibi duruyor.berrak orayı tarif edecek tahirle nefesi almaya gelecekler ve nikah durumu gündeme gelecek gibi geliyor bana

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,559

Aldığı Beğeni: 827

Bahsedilme
    7 Mesaj

Bölümü şimdi bitirdim beğendim
    Sadece Nazar beni gıcık ediyor o kadar Babasının kaçakcılık yapmasına birşey demeyen Nazarın konu Nefes olunca ağzına geleni sayması deli ediyo beni Berrak kim olduğunu merak ediyordum Vedatın adamı Yaşarın kızıymış bu arada Berrağı çok fena dövdü yaktı içimi ya Asiye seni yerim ben ya elum grevde çenem değil ne güzel grevdi o öyle ya Asiye gerçekten süperdi türküsü muhteşemdi yaa Yiğitin okulda yaşadıklarına üzüldüm kıyamam oda çok üzüldü ya Vedat Tahire ne anlattı da vazgeçti kolay kolay vazgeçmezdi bakalım neler olacak birşey daha Mustafa ile Asiye gece çıktılar yola Nefesle beraber geldiklerinde gündüz oldu geminin olduğu yerle hocanın evi çok uzak değildi sanırsam dikkat etseler iyi olacak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri