Sayfa 101/197 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
985 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    4,268

Aldığı Beğeni: 2,678

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Bu ne hız arkadaşlarım.
    1 gün ayrı kalınca yetişemez oldum.
    Kaçırmak da istemiyorum..
    Yazan ellerinize sağlık..
    yeni gelen arkadaşımız hoşgeldiniz..
    3. bölümü de çok severim.
    İlk o bölümle dizi ile tanışmıştım..
    Onu da hevesle bekliyorum..

2. Beğenenler;
    angelic (25-06-18), efsaneask (24-06-18), MENEKSE (25-06-18), Urfatokat15 (24-06-18)

Durum:
    efsaneask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Aldığı Beğeni: 1,252

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kubitik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şeytanın avukatı çok iyiymiş Vedatın sinsirella avukatı için yerinde bir tabir :thumb: Dediğin gibi el bombası biraz aşardı ama bari akıl vereydi Tek verdiği akıl Tahire "Senin yüzünden alacaklar Yiğiti Nefesten" demek oldu aklına üflediğim

Ama şu konuda haklısın ki Esmanın başarısız kariyerinin sebebi pasif yazılması. Berrak için atağa geçeceklerini düşünüyorum umarım aynı şey Esma içinde olur. Karakterin üzerine gideceklerini düşünüyorum, şiddet görmüş bir çocuk Esma ama rica edicem avukatlığının da üzerine gidilsin. En sonunda çekicem cüppeyi giricem o mahkeme salonuna :img-hyste:img-hyste

O sahne çok hüzünlü evet ama şarkı yüzünden mi bilmiyorum defalarca izledim. Mercana o sıralar acayip kızdığım için Tahirin bir kez olsun yüzüne bakmaması, Nefesi düşünmesi, Nefesin aynı anlarda Tahiri düşünmesi ve Kül oldum şarkısı ... Çok duygusal bir sahneydi , izleyerek suyunu çıkardığım doğrudur
    Yani bir Kalelilerin konağına gitseydi en azından.
    Ki o zaman Vedatın NefTah ilişkisi için bir kanıttı bile yoktu. Esma bir avukat olarak iftira atıyor diyebilirdi.
    Vedatın davut dayı ve osman hocanın evine saldırdığını bu yüzden bütün köyün koruma altında olduğunu söyleyebilirdi, nasıl Vedatta o zaman kanıt sorulmadıysa bu tarafa da sorulması saçma olurdu.

Sonra o şiddet için davayı tehtit yüzünden geri çekmek zorunda kaldıklarını söyleyebilirlerdi.
    Mithat da o kadar şeye göz yumdu bir polis olarak şahitlik yapabilirdi bence.

Esmanın avukatlığının üstünde çalışılması lazım kesinlikle:thumb: Olmadı kabul sen git mahkemeye

Ben çok zorda olsa Eyşanın Kalelilere geldikten sonraki sahneleri bir izlemeye çalışayım hem 3. Bölümüde kendimce yorumlarım :ranger:

4. Beğenenler;
    angelic (25-06-18), aslanselda (25-06-18), kubitik (24-06-18)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,970

Aldığı Beğeni: 821

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı efsaneask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ki o zaman Vedatın NefTah ilişkisi için bir kanıttı bile yoktu. Esma bir avukat olarak iftira atıyor diyebilirdi.
    Vedatın davut dayı ve osman hocanın evine saldırdığını bu yüzden bütün köyün koruma altında olduğunu söyleyebilirdi, nasıl Vedatta o zaman kanıt sorulmadıysa bu tarafa da sorulması saçma olurdu.

Sonra o şiddet için davayı tehtit yüzünden geri çekmek zorunda kaldıklarını söyleyebilirlerdi.

Esmanın avukatlığının üstünde çalışılması lazım kesinlikle:thumb: Olmadı kabul sen git mahkemeye

Ben çok zorda olsa Eyşanın Kalelilere geldikten sonraki sahneleri bir izlemeye çalışayım hem 3. Bölümüde kendimce yorumlarım :ranger:
    Çok sevgili arkadaşlarım şunu unutmayalım ki şeytanın avukatını da esma yi da aynı kişiler yazıyor 😂😂 olayların gidişatına göre onların mahkemeyi kaybetmesini istemişler ikinci sezon büyükbir dönüş bekliyorum esma için hadi inşallah ama berrak konusunda çok haklisiniz bana da çok gereksiz geliyor ceylan elinden gitti annesi ortada yok babası ölmüş hâlâ susuyor git al soluğu mithat da anlat herşeyi olmazz sanki
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

6. Beğenenler;
    angelic (25-06-18), kubitik (24-06-18)

Durum:
    efsaneask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Aldığı Beğeni: 1,252

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Urfatokat15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevgili arkadaşlarım şunu unutmayalım ki şeytanın avukatını da esma yi da aynı kişiler yazıyor 😂😂 olayların gidişatına göre onların mahkemeyi kaybetmesini istemişler ikinci sezon büyükbir dönüş bekliyorum esma için hadi inşallah ama berrak konusunda çok haklisiniz bana da çok gereksiz geliyor ceylan elinden gitti annesi ortada yok babası ölmüş hâlâ susuyor git al soluğu mithat da anlat herşeyi olmazz sanki
    Konuyu uzatmak için böyle yazılıyor farkındayım ama benim gözüme batıyor bu.
    Hatta mantık hatası olarak görüyorum. Esmanın avukatlığıda bu yüzden batıyor. Yoksa karakter olarak birşey diyemem.
    Berrak sezon finalinde tamamen mantık hatasıydı hiç hatırlatma

8. Beğenenler;
    kubitik (24-06-18), naz-naz (25-06-18), Urfatokat15 (24-06-18)

Durum:
    kubitik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    2,053

Aldığı Beğeni: 1,938

Bahsedilme
    11 Mesaj

Alıntı efsaneask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben gidersem dışarda adam kalmaz ondan tuutuyorum kendimi, Türkanıydı, Cemiliydi, Nazarıydı dışarıda Neftaha bulaşmış Allahın kulunu bırakmam Mustafa, Saniye ve Davut Dayıyı da dilekçe verip şikayetçi olur, nezarete attırırım daha iyi birer insan olabilmeleri için düşünmeye ihtiyaçları var :img-hyste

Alıntı Urfatokat15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orası öyle ama şu kızı gümbür gümbür savunurken gösterip yine bizimkiler kaybetseydi. Bunun bir sürü yolu var ama Esma konusunun üzerinde durulmamış. Oyuncu gerçekte hukuk mezunu (veya öğrencisi emin değilim.) arada ortileri arayıp aslında şöyle mi deseydim diye uyarmış bile olabilir

Neyse belki Mustafa kurtulurken affetirirler kendilerini ya da Nefes kurtulurken :)v

İnşallah dediğin gibi 2. sezona gümbür gümbür döner.

Bu arada sosyal medyada Emre Kabakuşak'ın diziden ayrıldığı ile ilgili haberler var resmi olmasa da... Umarım doğru değildir, doğruysa arka planda büyük problemler var demektir...

10. Beğenenler;
    naz-naz (25-06-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri