Sayfa 3/197 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
985 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,050

Aldığı Beğeni: 1,136

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Yeni başlık hayırlı olsun bir şeye çok üzülüyorum dizinin yayınlandığı kanala yani keşke Fox tv de Kanal D de yada Star da olsaymış kavgaları bile bu kadar tutkulu ve muhteşem olan bir çiftin öpüşme sahnesi de efsane olurdu kesin ama ne yazık ki kanal atv maalesef öyle sahneleri vermiyor ama şöyle bir şey de yapabilirler o sahneleri çekerler İnternet sitelerin de gösteriler biz de yazık yani böyle muhteşem bir çift bulmuşuz kanalın salaklığı yüzünden öyle sahnelerden mahrumu kalacağız :img-beee::img-beee:

2. Beğenenler;
    aslanselda (08-06-18)

Durum:
    Defne06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1099
    Verdiği Beğeni
    640

Aldığı Beğeni: 1,438

Bahsedilme
    10 Mesaj

Necip in kameraya çektiğini anladım Vedat ın öldüreceğini Mustafa nın üzerine atacağınıda o arada Nefes Tahir dikkatimi dağıtmış bagajda olacağı aklıma gelmedi.
    Nefes i hayal eden Vedat sanırsın aşık,kızın gönlünü kazanmaya çalışsaydın okadar kıymetliydi bekleseydin yapmadığın eziyet kalmamış,hamileyken bile neler yapmışsın
    gelinlikle hayal edip şapşal şapşal bakarsın anca...

bölümde sevdiğim sahneler Saniyeyle Nefes in neden gitmiyorsun konuşması Saniye Nefes ilişkisi Esma Boran ile Süreyya gibi olabilir sonunda...
    Nefes in Derdim de Dermanım da sensin napıyım dediği sahne...Tahir in saçlarına üfleyip bir insanın her teli inat olurmu demesi...
    Gece derman olup gündüz dert olma durumu odadan çıkma meselesi fazla tatlılar...:img-in_lo

Murat Nazar a itiraf videosunu neden göstermedi merak ettiğim savcılığa koşacağına kız ozaman kesin evlenmezdi...
    Nazar da çok uyanık ya Berrak uyarmak istediğinde hiçbirşey anlamadı platonik hayranlıkmış...
    Çünkü herkes Vedat ın çok iyi bir eş çok iyi bir baba olduğunu söylüyor hiçmi kuşkulanmazsın bu durumdan.

Yiğit i aldı Tahir olan bu bölüm Mıstafa ya oldu..Nasıl aklanıcak merak konusu...keyifli yorumlar

4. Beğenenler;
    aslanselda (08-06-18), efsaneask (07-06-18), LimonCicegi (07-06-18), mehmetlover (07-06-18), naz-naz (07-06-18), Urfatokat15 (07-06-18)

Durum:
    efsaneask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Aldığı Beğeni: 1,252

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çak bir beşlik sahnesinde Saniye hanım çaksaydı güzel olurmuş:img-hyste:img-hyste
    Hiçkimsenin beklemediği bir hareket.
    Konu video meseleside olsa Muray hariç bütün ailenin Tahire karşı olan savaşı güzeldi
    Adami deli ettiler valla :img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Bide Tahirin Nefesi uyandırırken aliooo demesi güzelime veya nefesime noldi aceba:icon_whis

6. Beğenenler;
    LimonCicegi (07-06-18), mehmetlover (07-06-18)

Durum:
    NeelaSeven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sen söyle,..
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    26

Aldığı Beğeni: 175

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni baslik hayirli olsun

bölüm sezon finali gibiydi sona Dogru cok gerildim, hat da biriniz Necipin cesedinin Mustafanin arabasindan cikacak dediginiz icin Polisler Mustafayi sorar sormaz, kizlar demisti cok dramatik ben devam izleyemem diye salonu terk etmistim, gerci bölüm orda bitmis birsey kacirmamisim ama o kadar gerildim bölümü izlerken .

Komik degil aslinda ama ben Polislerin Vedatin evini basip Vedati sorduklarinda o Dagdevirenlerin hallerine sinirlerim bozuldu ve bir gülme tutdu beni, annem de üstüne telgraf Naciyede orda, iyice millete rezil oldular o simdi yemez icmez kapi kapi gezip herkese anlatir diyince icimden oh be dedim. Tabi büyük bir ihtimalle Cemil, Kemalim yapmaz, yani Vedat benim Damadim yapmaza bagliyacak ama tabi Naciyenin agzi torba degilki büzesin.

Polislerin direk Mustafayi sormasi sacma degilmi?
    O evde Mustafa disinda, Tahir ve yangazlar da var, hem Tahir Vedati hirpalama sucundan iceri bile alindi, Vedatin adamini öldürenin o olmasi daha yüksek bir ihtimal degilmi?
    NeelaSeven

Durum:
    efsaneask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Aldığı Beğeni: 1,252

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ZeynepCeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki günden kalma kırgınlıklar devam ediyordu Tahirde. Zaten direk laf soktu ''senin oğlun ben karışmayım de mi'' diyerek.

Bence komikti o sahne.
    -''Sınav mısın kızım be'' :img-hyste:img-hyste
    Güzel hissettirdi kırgınlığını valla hallerine güldüm:img-hyste
    Nefeste bilerek yapıyormuş gibi daha çok sarılınca Tahir napsın :img-hyste
    Bide sabah oldu dermanlığım bitti demesi:img-in_lo

Nefesten güzel bir özür gelir belki daha.

9. Beğenenler;
    angelic (07-06-18), LimonCicegi (07-06-18), mehmetlover (07-06-18), ZeynepCeren (07-06-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri