Sayfa 4/197 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
985 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,559

Aldığı Beğeni: 827

Bahsedilme
    7 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Alıntı efsaneask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı olsun :happy0064

ayşegül 19

Yeni sezonda Vedat kısmına dikkat etmeleri gerekiyor yoksa izleyici sıkılıp TV izlemeyi bırakıp netten güzel sahneleri izleyip geçer.
    Eyşan olayına şaşırdım demek o kadar ciddi ki öyle bırakıp gitmiş. Şimdi kimse sormicak mı Eyşan nerde diye?
    Kim Vedatın yaptığı herşeyi örtbas edecek.
    Bide yerinde sayan bir hikayesi vardı sıkıyordu darısı Vedatın başına o da gitsin
    Bölümü izledim geldim Vedattan kimse sıkılmaz dizide kötü karakter olmalı ki dizi
    devam etsin öyle değilmi bu dizi kadına şiddet olarak başlamadımı Vedatsız ne anlamı olacak
    dizinin seyirci sıkılsın Vedattan anlamıyorum

Durum:
    efsaneask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Aldığı Beğeni: 1,252

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı vadikızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölümü izledim geldim Vedattan kimse sıkılmaz dizide kötü karakter olmalı ki dizi
    devam etsin öyle değilmi bu dizi kadına şiddet olarak başlamadımı Vedatsız ne anlamı olacak
    dizinin seyirci sıkılsın Vedattan anlamıyorum
    sıkılmayan varsa eyvallah.
    Ben Vedattan fazlasıyla sıkıldım helede iki tane NefTah sahesi olursa bir bölümde dahada sıkılırım.
    Kesinlikle benim yorumum ve çevremde duyduklarım.
    Sevenler varsada saygı duyarım.

Kötü karakter elbette olacak fakat birşeylerde ortaya çıkmalı. Bütün kadınlara nerdeyse şiddet uyguladı hepside susuyor inandırıcı değil.
    Bi Esma ile Asiye kaldı dövmediği. Nazarada oyununu yaptı.

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,559

Aldığı Beğeni: 827

Bahsedilme
    7 Mesaj

sıkılmayan varsa eyvallah.
    Ben Vedattan fazlasıyla sıkıldım helede iki tane NefTah sahesi olursa bir bölümde dahada sıkılırım.
    Kesinlikle benim yorumum ve çevremde duyduklarım.
    Sevenler varsada saygı duyarım.

Kötü karakter elbette olacak fakat birşeylerde ortaya çıkmalı. Bütün kadınlara nerdeyse şiddet uyguladı hepside susuyor inandırıcı değil.
    Bi Esma ile Asiye kaldı dövmediği. Nazarada oyununu yaptı.
    Ben Vedattan sıkılan bir yorum okumadım şu ana kadar ama bu aşk dizisi değil
    sürekli NefTah olacak bende NefTah sahneleri olmasını istiyorum daha fazla olsun istiyorum ama dediğim aşk dizisi değil bu
    kadına şiddet olarak başladı Vedat psikopat bir karakter korkulacak ve susalacak bir karakter konuşurlarsa bence o zaman
    karaktere göre saçmalık olur

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,385

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Evet arkadaşlar Gözde Kansu diziden çıkmış diye duydum ben de yapım ekibiyle anlaşamamış, hastalığı da olduğu için çıkmış. Eyşanın akıbeti ne olacak merak içindeyim. Çünkü o deniz sahnesinden sonra mahkeme sahnesinde vardı diye hatırlıyorum ben repliği olmasa da ordaydı diye hatırlıyorum yani öldü diye anılması garip kaçar. Hele de vedatın bir kere bile adını anmamış olması? Bence oyuncu değişikliği daha mantıklı şu noktada. Çünkü eyşan çok önemli bir karakter.
    Necip de öldü ama bence de mustafanın suçsuzluğu kanıtlanmalı çünkü artık barut izinden bile kimin ateş ettiğinbulunuyor. Hele de öyle karga tulumba arabaya tıkılmış bir ceset araştırılmalı öldüren kişi neden arabanın bagajına atsın cesedi? Bundan umutluyum. Tahi tahirle yaptıkları konuşmanın da büyük katkısı var hikayenin biraz da Tahirin sorumluluk aldığı kısmını izleyeceğiz bu güzel.
    İkinci bir tüyoyla geldim bu bölümün güzel biteceği duyumunu aldım. Sezon finali için güzel bitecek denmiş. Yani ben de öyle bekliyorum 2 geri 1 ileri gidiyoruz çünkü.
    Geri geleceğim iftardan sonra yeni haber ve yorumlarımla. Harila bir başlık kapatmışız emeğinize sağlık yorumlarınızı keyifle okudum daha yeni. Görüşmek üzere.

5. Beğenenler;
    aslanselda (08-06-18), efsaneask (07-06-18), LimonCicegi (07-06-18), mehmetlover (07-06-18), ZeynepCeren (07-06-18)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,057

Aldığı Beğeni: 1,143

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çak bir beşlik sahnesinde Saniye hanım çaksaydı güzel olurmuş:img-hyste:img-hyste
    Hiçkimsenin beklemediği bir hareket.
    Konu video meseleside olsa Muray hariç bütün ailenin Tahire karşı olan savaşı güzeldi
    Adami deli ettiler valla :img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Bide Tahirin Nefesi uyandırırken aliooo demesi güzelime veya nefesime noldi aceba:icon_whis
    Evet ben de Tahir'in Nefesi uyandırma sahnesine bayıldım eee kızgınken de güzelim Nefesim demesi biraz yapmacık olurdu adam doğal adam kızgınlığını da böyle gösteriyor komediler ya böyle sahneleri daha çok seviyorum açıkçası tam romantik komedi türü tadından yenilmeyen sahneler daha çok olsa keşke

7. Beğenenler;
    LimonCicegi (07-06-18), ZeynepCeren (07-06-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri