Sayfa 5/197 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
985 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    efsaneask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Aldığı Beğeni: 1,252

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Alıntı vadikızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Vedattan sıkılan bir yorum okumadım şu ana kadar ama bu aşk dizisi değil
    sürekli NefTah olacak bende NefTah sahneleri olmasını istiyorum daha fazla olsun istiyorum ama dediğim aşk dizisi değil bu
    kadına şiddet olarak başladı Vedat psikopat bir karakter korkulacak ve susalacak bir karakter konuşurlarsa bence o zaman
    karaktere göre saçmalık olur
    Bu yüzden yorumlaşmayı seviyorum herkesin farklı bir bakış açısı var.
    Dediğim gibi düşünceye saygı duyuyorum.
    Aşk dizisi değil fakat güzel bir çiftimiz olmadı mı? Her halleri ile bize sevginin ne olduğunu hissetiriyorlar:img-in_lo
    Nefesin adım atması Tahirin Nefes için yaptıkları. Ve dün son yarım saate hiç sahneleri yoktu bir sondaki Muratın araması.

Bu arada ben Vedat olmasın demiyorum sadece abartıyorlar. Necipi öldürürken geri dönüş yapıp o sahneyi göstermeye ne gerek vardı.
    Bide Yiğite olan davranışı çok koydu cidden.

2. Beğenenler;
    angelic (07-06-18), LimonCicegi (07-06-18)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,057

Aldığı Beğeni: 1,143

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı vadikızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Vedattan sıkılan bir yorum okumadım şu ana kadar ama bu aşk dizisi değil
    sürekli NefTah olacak bende NefTah sahneleri olmasını istiyorum daha fazla olsun istiyorum ama dediğim aşk dizisi değil bu
    kadına şiddet olarak başladı Vedat psikopat bir karakter korkulacak ve susalacak bir karakter konuşurlarsa bence o zaman
    karaktere göre saçmalık olur
    Vedat şöyle sıkar hep o kazanırsa ve hep aynı döngü de kalırsa sıkar bence Vedat Nefesten çıkıp başka şeylere odaklanmalı ki hep nefesi kaçıracak diye mi düşüneceğiz Nefes aynı şeyleri yaşayıp yaşayıp Tahir'e mi dönecek böyle bir şey asla olmamalı o zaman dizinin ne anlamı kalır mesela Nazarla evlendi gelecek sezon Vedat ona taksın bizimkiler bir taraftan kendi sorunlarını çözmeye çalışırken onu da kurtarmaya çalışsa olmaz mı yani demek istediğim klişelerden uzak Nefesle Tahir'i ayırmadan tabi ki hep aynı döngüde olmayan farklı konular olsun

4. Beğenenler;
    angelic (07-06-18)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı naz-naz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Gözde Kansu diziden çıkmış diye duydum ben de yapım ekibiyle anlaşamamış, hastalığı da olduğu için çıkmış. Eyşanın akıbeti ne olacak merak içindeyim. Çünkü o deniz sahnesinden sonra mahkeme sahnesinde vardı diye hatırlıyorum ben repliği olmasa da ordaydı diye hatırlıyorum yani öldü diye anılması garip kaçar. Hele de vedatın bir kere bile adını anmamış olması? Bence oyuncu değişikliği daha mantıklı şu noktada. Çünkü eyşan çok önemli bir karakter.
    Necip de öldü ama bence de mustafanın suçsuzluğu kanıtlanmalı çünkü artık barut izinden bile kimin ateş ettiğinbulunuyor. Hele de öyle karga tulumba arabaya tıkılmış bir ceset araştırılmalı öldüren kişi neden arabanın bagajına atsın cesedi? Bundan umutluyum. Tahi tahirle yaptıkları konuşmanın da büyük katkısı var hikayenin biraz da Tahirin sorumluluk aldığı kısmını izleyeceğiz bu güzel.
    İkinci bir tüyoyla geldim bu bölümün güzel biteceği duyumunu aldım. Sezon finali için güzel bitecek denmiş. Yani ben de öyle bekliyorum 2 geri 1 ileri gidiyoruz çünkü.
    Geri geleceğim iftardan sonra yeni haber ve yorumlarımla. Harila bir başlık kapatmışız emeğinize sağlık yorumlarınızı keyifle okudum daha yeni. Görüşmek üzere.
    Eyşan için başka oyuncu olabilir yeni sezonda bakalım ekip ne düşünüyor.
    Valla öyle barutlu araştırma felan beklemiyorum ben.

Yanlız sezon finali güzel bitebilir mantıklı geliyor bana çünkü daha ne olabilir ki? Herşey bu bölümde oldu.
    Inşallah öyledir ve en baştan dediğim olur güzel bir sezon finali. Yakışır SAK.

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ben de Tahir'in Nefesi uyandırma sahnesine bayıldım eee kızgınken de güzelim Nefesim demesi biraz yapmacık olurdu adam doğal adam kızgınlığını da böyle gösteriyor komediler ya böyle sahneleri daha çok seviyorum açıkçası tam romantik komedi türü tadından yenilmeyen sahneler daha çok olsa keşke
    Ben Tahirin Nefese kızgın kalabileceğini düşünemiyorum hiçbirşekilde
    Her halleri çok muhteşem bir çift :love01:
    Tahirin o saç telleri ile uğraşması bile karizma ve üstünü değiştirmek istediği sahne ikisidr baya eğlenmiş belli:img-eat:

6. Beğenenler;
    LimonCicegi (07-06-18), mehmetlover (07-06-18), naz-naz (07-06-18)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,057

Aldığı Beğeni: 1,143

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı efsaneask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlız sezon finali güzel bitebilir mantıklı geliyor bana çünkü daha ne olabilir ki? Herşey bu bölümde oldu.
    Inşallah öyledir ve en baştan dediğim olur güzel bir sezon finali. Yakışır SAK.

Ben Tahirin Nefese kızgın kalabileceğini düşünemiyorum hiçbirşekilde
    Her halleri çok muhteşem bir çift :love01:
    Tahirin o saç telleri ile uğraşması bile karizma ve üstünü değiştirmek istediği sahne ikisidr baya eğlenmiş belli:img-eat:
    Ay evet ya üstünü değiştirme sahnesinde ben de ağzım kulaklarım da mest olmuş :img-in_lo:img-in_lobir şekilde izledim tekrar tekrar da izliyorum zaten keşke çıkarsaydı yahu bize de yazık dedim resmen :img-hyste:img-hysteama o sahnenin sonrası Nefes odadan çıktığındaki Tahir de görülmeye değerdi ya :img-in_lo:img-in_lo

8. Beğenenler;
    LimonCicegi (07-06-18), Urfatokat15 (08-06-18)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ♥FENERBAHCEM♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    561

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay evet ya üstünü değiştirme sahnesinde ben de ağzım kulaklarım da mest olmuş :img-in_lo:img-in_lobir şekilde izledim tekrar tekrar da izliyorum zaten keşke çıkarsaydı yahu bize de yazık dedim resmen :img-hyste:img-hysteama o sahnenin sonrası Nefes odadan çıktığındaki Tahir de görülmeye değerdi ya :img-in_lo:img-in_lo
    Tahirde az değil karısını tanıdığı için odadan çıkacağını biliyordu
    Orda pat diye çıkartsaydı dahada güzel bir sahne olurdu:img-hyste:img-hyste
    Odadan çıkınca Nefesi kapının önünde beklemiyordu o ayrı

Bide Nefesin pat diye Tahirin koynuna girmesi Tahirin şoku acayip güzel olmuş videolara denk geldikce bakıyorum :img-in_lo

10. Beğenenler;
    LimonCicegi (07-06-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri