Sayfa 101/195 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
972 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    572

Aldığı Beğeni: 612

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (4)

Her şey iyi hoş da, Vedat öldü sanılıyorsa ve Yiğit,Ceylan bir şekilde buna şahit olduysa ki muhtemelen olmuşlardır. Bu çocukların psikolojisi ne olacak? Tamam Yiğit Vedat'ı sevmiyor tabi de öldü diye sevinmesi ne kadar olası? Babası olması olayını da geçtim gözünün önünde biri öldürülüyor çocuğun. Umarım çocuklar buna şahit olmuyordur ve öldüğünü bilmiyorlardır. Hapiste, bize zarar veremez artık gibi bir şeyler denebilir onlara. Yiğit'e özellikle, Ceylanın zaten dünyadan haberi yok yavrumun.

Edit: Yiğit, Tahirin Vedatı denize çektiğini görüyor. Boğuşma yaşadıklarına da şahittir haliyle. Nefes'de denizde o sırada. Devrem bari çocukları alıp oradan uzaklaştırmış olsa keşke. Tahirle Nefesin can havliyle çocukların psikolojisini düşünememesi son derece normal de, çocukların herşeye bu kadar şahit olması çok kötü.
    Konu ZeynepCeren tarafından (12-09-18 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    angelic (13-09-18), kubitik (13-09-18), Limaa (12-09-18), naz-naz (13-09-18), Urfatokat15 (13-09-18)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Alıntı ZeynepCeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gemide Yiğit ile Nefes sevinirken dönerken, Ceylan ve Ali nerede ola ki? Hadi Ali'yi anlarım da Ceylan nerede? (Birlikte dönmeseler bile kızın görüş açımızda olması gerekirdi.)
    O sahne acaba kurtulduktan sonra değil de, sezon finaline ait bir flashback sahnesi olabilir mi? Tahir o sahnede Ceylan'ın onun kızı olduğunu söylemiş olsa biz de bunu flashback ile görsek. Nefes ilk şoku atlattıktan sonra öyle bir sevinç yaşamış olsa mesela.. O zaman da niye Vedat geldiğinde bilmiyormuş gibi yapma gereği duysun onu da anlamış değilim. İlginç.

Haklısın da, Vedat bu sonuçta ağır ruh hastası. Neye inanmak istemişse ona inanır, ona inandırırmayı da başarır. Çocuğun aslında kendi çocuğu olmadığını bilerek yine de ölen çocuğu yerine kabul etse ya da gerçekten kendi çocuğu olduğuna kendini inandırmış olsa mesela... Ben böyle bir senaryo yazmazdım da EB yazmışsa ya.. Şu saatten sonra aslında kızı değilmiş denmesi hiç mantıklı bir senaryo olmayacak ama Nefes de yeni kavuştuğu kızını bırakıp bırakıp da sürekli bir yerlere gezmeye gider mi? Ortalık karışmasın diye Ceylan'ı bir müddet saklı tutacak olsalar yine de niye hiç yanlarında değil bu çocuk? Neyse bölümde belki yanlarındadır da fragmanda görünmüyordur. Umarım öyledir yani.

Vedat hasta bir çocuktansa ölmesini daha iyi bir seçenek olarak görmüş zaten bu yüzden öldü demiş . ölseydi başka çocuk falan yerine koyma isteği duymaz tam tersine rahatlardı bunun için, çünkü korkusu kalmazdı öldü cennete gitti annesi mutlu .Hasta Ceylanın yaşaması zaten yüktü niye ölmesi sorun olsun.

Adamın anılarında gördük götürmüş kuvözdü falan derken zaten o zamanlar türkiyede her gün gidip görmüştür zaten ne çocuk değişmesi . Muhtemelen söyleyemeyecekler bir süre ama illaki birileri bir değişiklik farkedecek Nefeste ve Ceylanın Nefese yaklaşmalarında sonunda da patlayacak olay ve evden ayrılacaklar ???O patlama içinde henüz söylenmemiş tutuyorlar.

Fanları kafaları beni öldürüyor .Yok düğünde Ceylan kaybolacakmış Nefes onu ararken vurulacakmış öyle olursa Ceylan yüzünden vurulursa o Ceylan asla affedilmezmiş Bu mevzu hastalık olmuş artık sağlıklı değiller resmen .Yiğiti ararken vurulsa Yiğit yüzünden demez kimse o kadar dert edecek şey var hala Ceylan Ceylan

Sahneleri hiç anlamadım nasıl hepsi denizde olduğu halde hepsi kupkuru olabiliyor resmen bilmece

4. Beğenenler;
    kubitik (13-09-18), LimonCicegi (13-09-18), Urfatokat15 (14-09-18), ZeynepCeren (12-09-18)

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    572

Aldığı Beğeni: 612

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Limaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vedat hasta bir çocuktansa ölmesini daha iyi bir seçenek olarak görmüş zaten bu yüzden öldü demiş . ölseydi başka çocuk falan yerine koyma isteği duymaz tam tersine rahatlardı bunun için, çünkü korkusu kalmazdı öldü cennete gitti annesi mutlu .Hasta Ceylanın yaşaması zaten yüktü niye ölmesi sorun olsun.
    Doğru. Ben bu kısımları unutmuşum.
    Evet zaten saklama sebebi hasta olmasıydı çocuğun.

Alıntı Limaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fanları kafaları beni öldürüyor .Yok düğünde Ceylan kaybolacakmış Nefes onu ararken vurulacakmış öyle olursa Ceylan yüzünden vurulursa o Ceylan asla affedilmezmiş Bu mevzu hastalık olmuş artık sağlıklı değiller resmen .Yiğiti ararken vurulsa Yiğit yüzünden demez kimse o kadar dert edecek şey var hala Ceylan Ceylan

Ceylanı kötülemek için buldukları bahanelere şaşıramıyorum da artık. Yok o gemiyi yakmışmış. (5 yaşındaki bebe ne anlarsa benzinden) Yok Vedat ona zarar vermemiş de Yiğit'e çok zarar vermişmiş...
    İş inada bindi artık. Çoğu niye sevmediğini de bilmiyordur. Çoğunluk sevmiyor bende sevmeyim o zaman mantığı var sosyal medyada.

6. Beğenenler;
    kubitik (13-09-18), Limaa (12-09-18)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Neyse çılgın fanlarda mantık aramamak lazım zaten .Yalnız ben bu fragmanıda sevmedim Fragmanların hiçbirinde zerre duygu yok .Tam da korktuğum ve bağıra bağıra söyledikleri gibi olay olay ve olay Duygu yok hikaye yok derinlik yok sadece lay lay lom ve atalama zıplama .Mantıksızlık falan önemli değil olay olsun yeter . Mesela Nefesin bunca hasretten sonra Ceylana yapışması gerek ama önemli değil bu mantıksızlık çünkü biz onun başka şeye saklıyoruz .

İşte sevmediğim şeyler sadece yazılmak için yazılan sahneler ama olay akışı ile karakterlerle dizinin matematiği ile alakası olmayacak .Vedatta karikatüre kayacak korkarım. Boğulacak yanacak uçurumdan uçacak ama ölmeyecek

Vedat bacakları hissetmediği için kendisini dövüyorNerdeyse gördüğümüz tüm elbiseler ilk bölümde var ? Bölüm sonuna kadar Vedat iyice bilenecek adam resmen hırsından felce meydan okumuş ayağa kalkmış .Mercan hala kalkamamıştır kesin onda hırs yok çünkü

8. Beğenenler;
    kubitik (13-09-18), LimonCicegi (13-09-18), naz-naz (13-09-18), Urfatokat15 (14-09-18), ZeynepCeren (13-09-18)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,559

Aldığı Beğeni: 827

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı ZeynepCeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şey iyi hoş da, Vedat öldü sanılıyorsa ve Yiğit,Ceylan bir şekilde buna şahit olduysa ki muhtemelen olmuşlardır. Bu çocukların psikolojisi ne olacak? Tamam Yiğit Vedat'ı sevmiyor tabi de öldü diye sevinmesi ne kadar olası? Babası olması olayını da geçtim gözünün önünde biri öldürülüyor çocuğun. Umarım çocuklar buna şahit olmuyordur ve öldüğünü bilmiyorlardır. Hapiste, bize zarar veremez artık gibi bir şeyler denebilir onlara. Yiğit'e özellikle, Ceylanın zaten dünyadan haberi yok yavrumun.

Edit: Yiğit, Tahirin Vedatı denize çektiğini görüyor. Boğuşma yaşadıklarına da şahittir haliyle. Nefes'de denizde o sırada. Devrem bari çocukları alıp oradan uzaklaştırmış olsa keşke. Tahirle Nefesin can havliyle çocukların psikolojisini düşünememesi son derece normal de, çocukların herşeye bu kadar şahit olması çok kötü.

Bence Ali uzaklaştıracak ve Yiğitte Ceylan görmeyecek görmemeleri lazım diye
    düşünüyorum özellikle Ceylan görmese iyi olur her ne kadar anlamasada Vedatı
    seviyor oda çok etkilenecektir durumdan mutlaka görmemesi lazım Ceylanın

10. Beğenenler;
    ZeynepCeren (13-09-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri