Sayfa 11/195 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
972 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    113

Aldığı Beğeni: 790

Bahsedilme
    7 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (4)

Çekimler başlamış
    Hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun.

2. Beğenenler;
    kubitik (26-07-18)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,559

Aldığı Beğeni: 827

Bahsedilme
    7 Mesaj

Selamlar herkese
    bugün çekimler başlamış çok merak ediyorum nasıl olacak Erkan bey
    ne yapacak umarım karakterleri değiştirmez izlemeye devam ederiz ya

4. Beğenenler;
    esra086 (26-07-18), kubitik (26-07-18), LimonCicegi (26-07-18), naz-naz (26-07-18)

Durum:
    ozlem12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,074

Aldığı Beğeni: 3,342

Bahsedilme
    77 Mesaj

Ben 1. sezonu tamamladım ama ikinci sezonu izlemeyi düşünmüyorum. Sbazede Erkanzede olarak. Erkan Bey, Trabzonlu Tahire inanmamışsa o zaman sıkıntı büyük.
    Umarım Erkan bey yine kuşludakilerin etkisinde kalmaz. Çünkü öyle şeyler gördük ki. Adam ne yazsa her türlü pohpohpuyorlar kral hocam filan. Birkaç hafta sonra yazıyorlar ki "Iki haftadır hocamın kalemi gibi gelmiyor bana bölüm. Sevmiyorum bölümü" Eee hani begenmiştin o hafta şiirler düzdün Veee naparsa bu fanlar yapar. Bizim basımızı da bu fanlar yaktı. Her şeye çok iyi çok süper. Durum ortada.
    Lütfen siz buna izin vermeyin. Kuşluda hesabı olan vardır aranızda elbet. Buna hazırlıklı olun ve sahip çıkın dizinize. Umarım bizim zamanımızdaki o tayfa bu diziyi izlemez. İzleyip yine senaryonun batmasına sebep olmazlar yine

1. sezon güzeldi. Zaman zaman çok ağır gelmişti bana ama gerçekten güzeldi. Zevkle çalısma yapıyordum bu diziye :) Umarım 2. sezonda böyle geçer. İzleyenlere iyi seyirler :)

6. Beğenenler;
    aslanselda (27-07-18), kubitik (26-07-18), Limaa (26-07-18), LimonCicegi (26-07-18), naz-naz (26-07-18), Urfatokat15 (26-07-18)

Durum:
    NeelaSeven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sen söyle,..
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    26

Aldığı Beğeni: 175

Bahsedilme
    0 Mesaj

cekimler baslamis
    insallah herkes icin hayirlisi olur, ellerine yüzlerine bulmastirmadan,
    alinlarinin akiyla bu isin de hakkindan gelirler ve basariyla sonuca ulastirirlar.
    NeelaSeven

8. Beğenenler;
    LimonCicegi (26-07-18)

Durum:
    ocean 85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    657

Aldığı Beğeni: 272

Bahsedilme
    1 Mesaj

Merhaba arkadaslar.Uzun bir aradan sonra yorum yapiyorum.Dizinin ilk bolumunun tekrarini izleyerek basladim
    Yayinladigi aksam izlememistim.Siddet sahneleri fazla geldi.Sonra 2. bolumdeki Tahir'in ozur dilerim daha once gelmedigim icin repligi cok hosuma gitti dedim ki ben bu diziyi izlemeye devam ederim.Nefes ve Tahir coktan Turk dizi tarihine gectiler bence.Nefes umut Tahir inat.Aslinda Tahir Karadeniz.Onun gibi asi onun gibi derin.Tahir'in babasinin dedigi gibi.Tahir gercek hayatta rastlayamacagimiz naiflikte bir adam.Vermedigi sozleri bile tutan,lafini esirgemeyen,merhametli(Nefes onun merhametini cok sevdigini defalarca dile getirdi.)bir adam.Arada hoduklukler yapsa da altin kalpli hoduk o.Asiye'nin dedigi gibi hayal edin.Hoduk ama altin kalpli hoduk.Asiye hakkinda sayfalarca yazabilirim.Tahir gibi bir adam Nefes'in en buyuk sansi.Nefes gibi bir kadin da Tahir'in en guzel umudu.Bu iki guzel ruh birbirini gec de olsa buldu.Ya hic karsilamasalardi.Kaleliler Istanbul'a ucakla gitselerdi.Ne olurdu ? Saniye Hanim hic istemedigi gelin Nefes'in Trabzon'a gelmesine bilmeden sebep oldu.Tahir Nefes'i gorur gormez etkilendi.Ama aldigi terbiye geregi yuzunu cevirdi bakmadi.Elinin halini gorunce bir seylerin ters gittigini anladi.Nerden bilecekti ki yol boyunca dusundugu kadin pikabinin bagajindan cikacak.

Diziyle ilgili yazacak cok sey var.Cocuk oyuncumuz Demir Yigit'i canlandirken cok basarili.Oyunculuklar kucukten buyuge cok iyi.Ulas Tuna Astepe iyi ki Deli Tahir oldu.Kendisiyle cok zit olan bu karakteri ustalikla canlandiriyor.Daha once Karadayi'da oynamisti.Orada da iyiidi.Deli Tahir hayatinin rolu oldu.Onu tanidigim icin cok mutluyum.Bundan sonraki butun projelerini izlerim.Roportajlarini okursaniz nasil bir insan oldugunu gorursunuz.Eski goruntu yonetmeni Serdar Armutlu insanlar seni tanisalar yolda yuruyemezsin demis.Ulas Tuna Astepe o kadar guzel bir insan.Egosuz,mutevazi,samimi belki de daha fazlasi.Onu izlerken sanki kardesimi akrabami izliyorum.Samimiyeti ekrandan geciriyor
    Fotograf cektirmek icin bekleyen hayranini kirmayip hayraninin getirdigi cikolatayi herkese dagitan bir insan.Emekci bir ailede buyudum diyor.Kaybettigi babasinin saatini kolundan hic cikarmiyor.Bu adami sevmeyelim de ne yapalim ? Ulas Tuna Astepe en az Deli Tahir kadar sevilesi bir adam hatta daha fazlasi.
    Konu naz-naz tarafından (26-07-18 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ardışık mesajlar

10. Beğenenler;
    aslanselda (27-07-18), kubitik (26-07-18), LimonCicegi (26-07-18), naz-naz (26-07-18), Urfatokat15 (26-07-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri