Sayfa 192/195 İlkİlk ... 92142182188189190191192193194195 SonSon
972 sonuçtan 956 ile 960 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    Loresima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    asudepastanesi|büyükada|
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    45

Aldığı Beğeni: 160

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (4)

Selamun aleyküm aleyküm selam
    ben burayı tuvalet sandum komiserum diyen Tahir gibi kaçacam çokta sallanmayayım.
    Fragmanı beğendim mi ?
    Hayır beğendim mi bilmiyorum çünkü Zulmetme Karadeniz çalıyordu.
    Osman hocam üzerine para vereyim Zulmetme Karadeniz çalmasın artık ne olur ne olur
    Bi de rica edicem artık Vedat'ı anlatın yeter vallahi boğaldum Tahir anlatırken boğaldum.
    Anladık tü pü kaka iğrenç bu adam
    Bak valla sevdirin demiyorum.Asiye tek kırmayla üzerime sıksın ki demiyorum onu isteyemem.Ama bu adam neden bu hale gelmiş bi anlatın da ne olur.
    Bi de Fikret abi çok şovmensin
    -iki haftadır bölümleri izleyemeyen yurt öğrencisi dramı-
    valla bitirip gelecem iki bölümü

2. Beğenenler;
    esra086 (08-10-18), yellowsugar (08-10-18)

Durum:
    yellowsugar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    998

Aldığı Beğeni: 947

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bence bu diziye nazar değdi başka bir açıklaması olamaz galiba. Son zamanların en çok izlenen, en çok ses getiren yapımı olmasıyla kesin nazar değdi

Niye böyle oldu diye soruyorum. Cevabını da bulamıyorum. Bir yapımcı bile isteye kendi topuğuna sıkmaz, bir bildiği vardır elbet sabret diye kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum. Ama işe yaramıyor. Hakikaten niye böyle oldu ya?
    Diyeceğim ki yapımcı ileriyi ön gördü ondan şutladı eski senaristleri. Fakat hiçte ileriyi ön görmüş gibi değil. Dizi o kadar kötüleşmeye başladı ki seyirci kaçmaya başladı bile. Geçen haftaki reytingler kandırmaz umarım yapımcıyı. Bu hafta belli olur herşey.
    Gerçekten canım çiftimden vazgeçemediğimden katlanıyorum bende. Zamanında bu bir umut dizisi aman sonları Ali ve Nino gibi olmasın diye korkuyordum. Şimdi burdaki arkadaşlara katılıyorum. Bencede ölün siz. Daha da kötüleşmenizi yüreğim kaldırmayacak. Hiç degilse efsane aşıklar olarak aklımızda kalırsınız.

4. Beğenenler;
    esra086 (08-10-18), FaTo_18 (08-10-18), Jasminss (08-10-18), kubitik (09-10-18), Limaa (08-10-18), naz-naz (08-10-18)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,464

Bahsedilme
    25 Mesaj

Tahir teslim olmadan önce birlikte son bir gece geçirirler sevişirler. Nefes hamile kalır o bebekte cidden onlarındır haklısınız bende beklerim

Sonra bebek kaçırılır başkasına verilir falan
    Ciddi kalamıyorum adam kendi rekorunu kırıyor

Birde ortiler konuları bitirmişti diye savunmaya kalkanlar var insan utanır be. O kadar çok şeyi daha işlememişlerdi ki vedat, 8 seneleri, ceylan yazık cidden şu varoşluğa geldiğimiz hale hiç utanmıyorlar mı?

Oyuncular o kadar inanmıyor ki halleri biz ne oynuyoruz şeklinde duygu bile geçmiyor.

6. Beğenenler;
    efsaneask (08-10-18), esra086 (08-10-18), FaTo_18 (08-10-18), Jasminss (08-10-18), kubitik (09-10-18), mehmetlover (08-10-18), naz-naz (08-10-18), Urfatokat15 (08-10-18), yellowsugar (08-10-18)

Durum:
    Jasminss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    32

Aldığı Beğeni: 103

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şimdi o kalemi sakince yere bırakır mısın sayın senarist?Ve hemen son kalan canınıda harcamamak adına açıp 21 bölüm olan ilk sezonu izler misin?Karakterlerin özellikle hikaye dinamiği olanların neyi yapmaz,nerde ne tepki verir vs herşeyi bir ince ince sindirir misin?Hayır yani cinnete beş kala halindeyim de o bakımdan.İlk fragmanın hayal olmadığı gerçeği ile yüzleştim şu an gelip üzerime toprak atılmasını bekliyorum.İkinci fragmanın duygusuna giremedim çünkü Asiye ve Yangazları gerçekten kaybettiğimi anladımSaniye o sözleri söylerken alık balık gibi bakan Asiye lütfen bizim reyizimizi geri çağırır mısın ya,bu resmen tüm izleyicinin sırtına vurulan hançerdir.O kadar mı hikayenizi sahiplenmediniz de reyting gelsin ne olursa olsun kafasına girdiniz sayın yapımcı?Bize bu sezon izlettikleriniz reva mı?Off

İlk sezon herkesin aklında,yüreğinde yer edinen sahneleri neden reflection yapıyorsunuz?O bir kez oluyor ben diyim.Kalemi sağlam olan o vurucu sahnelere gidişe ustaca kıymetli taşlar döşüyor ve gelinen noktada da ‘özür dilerim daha önce gelmediğim için’ ve buna benzer içimizi titreten sahneler çıkıyor.Ah bak burda vurucu sahne varmış dur bir benzerini yazayım da azıcık ordan ekmek yiyeyim derseniz o ekmek boğazınızda kalır.Neden mi çünkü o ekmeği haketmek için çalışıp didinenlerden izinsiz paylaşmak istersiniz de ondan.Söylenecek çok şey var da işte konuşsam tesiri yok sussam gönül razı değil...Neftah için izliyorum çünkü gerçekten ilk sezon beni bu sevdaya inandırdılar ama nereye kadar bilemiyorum artık.

8. Beğenenler;
    esra086 (08-10-18), FaTo_18 (08-10-18), kubitik (09-10-18), Limaa (08-10-18), naz-naz (08-10-18), yellowsugar (08-10-18)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,000

Aldığı Beğeni: 823

Bahsedilme
    1 Mesaj

Herkese merhaba bir süredir sadece yorumları okumakla yetiniyordum bu gelinen nokta beni yorum yapmaktan bile soğuttu
    Biz ki 3 aylık boşlukta bir bölüm için sayfalarca analiz yapardık eylülün başına kadar 16. Bölüme bile gelmiştik sadece bir replik için burda uzun uzun yorumlar yapıyorduk bize etki eden kısmından verdiği duygudan o sahnenin nasıl yaşanarak oynandığından
    Peki şimdi? Sadece 3 bölüm geçti her biri 3 saatlik ama yorumlayalım desek elimizde elle tutulur birşey yok ben eskiden internet paketimi bölüm videolarını bölümleri tekrar tekrar izleyerek bitirirdim bir nefes tahir sahnesini başa sarıp sarıp izlerdim şimdi aklıma bile gelmiyor Allah aşkına bir 2. Bölümdeki özür dilerim daha önce gelemediğim için sahnesine birde 25. Bölüm ikinci fragmanına bakın zerre duygu yok etki hiç yok! Ben ki 2. Bölümdeki sahneyi tahir ve nefesle birlikte ağlayarak izlemiştim şimdi etkilenmedim bile
    dün gece 11, 12 ve 13. Bölümleri izledim nerden nerelere gelmişiz dedim ve bir karar verdim yeni versiyonu daha fazla izleyerek güzelim karakterlerin zihnimde kötü izlenim bırakmalarını istemiyorum ben asiye yi asiye reis olarak yangazları yangaz olarak osman hoca yi asıl osman hoca olarak hatırlamak istiyorum saniye bile daha sevimli geliyor bana eski haliyle tvden izleme devri benim için kökten kapandı arkadaşlar bölüm videolarına bakar burda size eşlik ederim artık o kadar hayırlı akşamlar
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

10. Beğenenler;
    esra086 (08-10-18), FaTo_18 (08-10-18), kubitik (09-10-18), Limaa (08-10-18), mehmetlover (08-10-18), naz-naz (08-10-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri