Sayfa 4/195 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
972 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,385

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (4)

Sen Anlat Karadeniz ekibinde neler değişti?

Sen Anlat Karadeniz ekibinde neler değişti?
    Geçen sezona damgasını vuran ‘Sen Anlat Karadeniz’in yeni çekimleri,
    25 Temmuz’da başlayacak.Birinci bölümü izleyip beğenmeyince, 750 bin TL’yi çöpe atan ve üç oyuncuyla yollarını ayırıp, ekibe üç yeni isim dahil eden Osman Sınav, ‘Sen Anlat Karadeniz’in ikinci sezonu için de radikal değişiklikler yaptı. İlk bölümünden ‘sezon finali’nin yapıldığı 21’inci haftaya kadar dizinin senaryosunu yazan Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Yılmaz’la yollarını ayıran yapımcı, dizinin yeni senaristi olarak Erkan Birgören’i seçti. Yapımı şimdiye kadar üç yönetmen; Osman Sınav, oğlu Yusuf Osman Sınav ve Emre Kabakuşak çekiyordu. Kabakuşak’ı da ekipten çıkaran Sınav, onun
    yerine Veli Çelik’le anlaştı.

Mehmet Ali Nuroğlu’nun diziden ayrılacağı iddialarını sorduğum yapımcı,
    “Aynı oyuncu kadrosuyla Trabzon’daki mekanlarda devam edecek” dedi ve ekledi: “İlerleyen bölümlerde yeni karakterler dahil etmeyi ve ekibimize başka oyuncular katmayı planlıyoruz, ama henüz kesinleşmiş bir şey yok.”

http://medyatava.com/haber/sen-anlat...degisti_158623

2. Beğenenler;
    angelic (24-07-18), aslanselda (22-07-18), kubitik (22-07-18), LimonCicegi (22-07-18)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Selamlar ,

Sayfaya ne oldu ya son sayfa fazla gözüküyor gidilmiyor .7.bölüm yorumu gelmiş kubitik cim eline sağlık çok güzel .Bir fırsat bulsam geleceğim o güzel bölümler için... Şu haberi gördüm bende kuşluda Bıraktığı oyuncu ekibi ile çekmeye başlayacağız diyor eyvallah dedikodularda başka bir şey demiyor zaten Osman Amca cım .Sorun sonrasında olacaklarda ben Vedat ölecek hissini gayet güzel aldım bu konuşmadan yazık vallahi...Yerinede Erkanın yazacağı muhteşem kalitesi ile gözlerimizi yaşartacak bir intikamcı kötü gelecek

Gözde Kansu çıktığındada adını anında jenerikten çıkarmışlardı sorunsuz ayrılınmış olsa sağlık problemi ile gerçekten bi teşekkür edilir vefa gösterilirdi o zamanda belliydi .Giden herkes bi şekilde kırgınlığını belli etti hadi birinde haklı Osman Amca hepsinde mi haklı ? Beni asıl korkutanda bu alınan AH lar .Bi işin yolunda gitmeyeceğinin garantisidir bu . Senaristler daha çok yakın zamanda sorulan sorulara şu ikinci sezon olacak bunun hikayesinede gireceğiz şunuda göreceğiz bu konuya geri döneceğiz diye cevap veren oraları planlamış heyecanlı insanlardı kendiliğinden gitmeyecekleri çok açık...

Mehmet Ali de sonuna kadar haklı bi iş görüşmesine gidiyoruz bize belli şartlar ve karşılığı veriliyor hoşumuza giderse kabul ediyoruz sonra bir bakıyoruz ki bir kaç ay sonra bunlar değiştiriliyor vaadler yerine getirilmiyor .Bu resmen dolandırıcılıktır.Yaşadığımız ilk şey nedir hayalkırıklığı ,motivasyon eksikliği sonra yeni bir iş arama ve çıkma...Bu insanların işide bu ve seçim yaparken belli şeylere göre seçiyorlar yarı yolda değiştirilince itiraz edilmesi anlaşılamayınca çıkmak istenmesi çok normal .Normal olmayan başka kimse mi tüm bu saçmalıklara itiraz etmedi ???

Yönetmen değişikliğide çok kötüdür .Adam harika olduğundan değil.Senarist yazsada yönetmen ve oyuncular birlikte dünyayı kurarlar şimdi o dünyada değişecek umarım küçük Sınav bi yere gitmemiştir...

BURCU BİNİCİ gelecek deniyor ilk Eyşan olarak seçilen ve beğenilmeyen kişi başka bi rol tabi de gerçek mi bilemem bence kesinlikle Vedatın intikamını almaya gelen bir kötü yaşlı erkek ile onun genç kızı gelecek mevzu belli çünkü ...

4. Beğenenler;
    angelic (24-07-18), aslanselda (22-07-18), efsaneask (25-07-18), kubitik (22-07-18), LimonCicegi (22-07-18)

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,136

Aldığı Beğeni: 1,506

Bahsedilme
    5 Mesaj

Hata bizim...! SBA izlerken deli olduk...resmen Erkan Birgören bizi deli etmişti.. ortamızdan yarilıyorduk sinirden..
    Ben kendim de söyledim bir diziye başlarken Erkan Birgören adını gördüğüm anda anında vın!
    Büyük konuşmuşum.. ne oldu degil ne olacak ona bakmak lazım ..neler olabiliyor vay vay vay..
    Çok uzun zaman oldu siteye üye olalı ..Ama sayılı dizi için uğramışımdır.. gönülden dökülmüsümdur..yüreğime dokunmazsa izler geçerim.. dokunursa buraya gelirim..tatlı arkadaşlarım ve candan öte modlarim vardır sosyal medyada da takiplestigimiz..burdan arkadaş olduğumuz.. zevkle yorumlasiriz..
    Anacim kocam derki uçağa bakma sen gözünle uçak düşürürsün evrene olumlu mesaj gönder ne dersen oluyo seçerek düşünerek konuş diye..yine oldu..geldi buldu bizi...!
    Geldi bizi buldu...ifrit olmuştuk yapımı oyunu kadrosu senaristi vs belli sağlam bir bina çöktü yerine eline kalem tutmayı bilip yazamayan simit çay ısmarlamayi şirinlik sayan sümsük gevrekci geldi iyi mi !!
    Daha çekilecek çilemiz varmış..sba bitti bas git demi....buldum yine başıma...kirk yil dusunsem aklima gelmez kaçarım derken adam kovaliyo adamın adından nefret ederken olana bak sen..
    sakinim sakinim...Yok olamayrumm...biz yaptık anacim öyle nefret ettik ki geldi buldu...
    Böyle bir şey başka nasıl olur !!

Edit : Canimm Kubitik.. detaylarına kurban olduğummmm...yüreğine sağlık...oyyyy oyyyy diyrummm...
    Konu Elaaya tarafından (22-07-18 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    angelic (24-07-18), aslanselda (22-07-18), kubitik (22-07-18), Limaa (22-07-18), LimonCicegi (22-07-18), naz-naz (22-07-18), Urfatokat15 (26-07-18)

Durum:
    elfcikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyMir❤
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    81

Aldığı Beğeni: 243

Bahsedilme
    5 Mesaj

Merhaba iyi forumlar. Son çıkan haberlerden sonra resmen bir dizimiz vardı o da gitti diyorum Karamsar olmak istemesemde dizi çok hassas bir noktaya değiniyordu bu konuda erkek bir senaristin o duyguyu bizim ortiler kadar iyi yansıtabileceğini sanmıyorum Yine Nehir Erdem bir Trabzonlu olarak Karadeniz ruhunu güzel yansıtıyordu bu konuda artık sallantıda umarım Osman Sınav bu durumu toparlayabilir

8. Beğenenler;
    efsaneask (25-07-18), LimonCicegi (22-07-18)

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    643

Aldığı Beğeni: 478

Bahsedilme
    20 Mesaj

Osman Sınav deyince akan sular duruyor ama şu noktada değişmesi gereken tek isim oymuş gibi duruyor. SAK gibi başarılı bir projeyi başka bir yapımcı da taşıyabilir ama senarist değişimi, kadrodaki eksiklikler bu dizinin ipini çekmek demek. Hiçbir şekilde toparlanacağını sanmıyorum. Herkesle sorun yaşıyorsa diziyi bir başkasına bıraksın ekip aynı kalsın.

10. Beğenenler;
    aslanselda (22-07-18), efsaneask (25-07-18), esra086 (22-07-18), kubitik (22-07-18), LimonCicegi (22-07-18), naz-naz (22-07-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri