Sayfa 199/199 İlkİlk ... 99149189195196197198199
993 sonuçtan 991 ile 993 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,969

Aldığı Beğeni: 821

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Herkese merhaba bölümleri artık takip etmeyeceğim fragman hakkındaki görüşlerinizi okudum sadece bir defa izledim ve tek birşey söyleyeceğim
    "Benim alıp başımı gidecek bir baba ocagim yok!"
    Bu söz o kadar dokundu ki bana kendimi osman hoca yerine koyunca çok kötü oldum gerçekten biz tahir için ne diyorduk babalık dünyaya getirmek değildir sadece baba olmak için biyolojik bağa ihtiyaç yok tahir bunun örneği dememiş miydik?
    Peki osman hoca da nefes için öyle değil miydi? Nefes daha trabzona ilk adım attığı gün kapısını ilk açan osman hoca değil miydi? Trabzona yerleşmek için ev ve iş bulmam lazım deyince benim asiyem ve esmam vardı sen de geldin bir kızım daha oldu burayı baba ocagin bil dememiş miydi?
    Şimdi ben nefes in söylediği bu sözü nereye sığdırayim?
    Neyse bu saatten sonra ne söylesek boş artık hâlâ severek izleyenlere iyi seyirler diliyorum
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

2. Beğenenler;
    mehmetlover (05-02-19), naz-naz (09-12-18), symylmz (08-12-18), yellowsugar (08-12-18)

Durum:
    yellowsugar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    998

Aldığı Beğeni: 947

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı symylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @yellowsugar Gerçekleşmesini asla istemediğim bir spoiler olduğu için direkt yazdım. İnşallah uydurmadır. Nefes ve Yiğit ilişkisine son bölümde yeterince zarar verildi zaten. O yüzden bi tırsmadım değil doğruluğundan.

Fragmana gelirsem, başka bir diziymiş gibi kaç bölümdür. Neden izlemeye devam ediyorum ben de bilmiyorum Tahir 2 bölüm önce göstermesi gereken tepkiyi şimdi gösterince bende bir etkisi olmuyor. Nefesin kapısında ateş yakıp beklemesinin daha önce olması gerekirdi.

Nefes tabii ki tek başına ayakları üstünde durabilmeli. Ama bu kız 8 sene boyunca bir zalime karşı gelmedi mi tek başına. Şu an onun yanında olanları “biri” olarak adlandırması çok tuhaf değil mi? Yellowsugar tam olarak nankörlük oluyor, çok haklısın. Benim baba ocağım yok ne demek peki? Osman Hocayı baba bilmemiş miydi Nefes? Aa tabi o ilk sezondu, ortilerin hatalarıydı, erkan hoca düzeltiyor!!

Neftah ayrılığı daha önce olması gereken bir meseleydi bana göre. Şu an düğün olmuş, Yiğit Tahiri baba bilmiş ama nedensiz bir şekilde severek ayrılmaları hoşuma gitmiyor.
    Asiye kaçırıldığındaki tepkilerden sonra o konağa zaten dönmemeleri gerekiyordu. Ama bu Tahir başka Tahir. Yeni Tahirimiz Nefesi utanmasa zorla konağa götürecek🙄
    Yiğit babamla kalmak istiyorum diyorsa bile Nefes'i bırakıp gitmekten bahsetmiyordur bence. Tahir'i özlediği için onunla olmak istemesi doğal. Lakin 'Anne sen istiyorsan burda kal, beni babama yolla' gibi bir durum söz konusu olursa iş değişir. O kadar da ileri gitmez diye umuyorum.

Dizinin problemlerinden birisi de geç kalınmış tepkiler. Karakter o anda vermesi gereken tepkiyi daha sonra verdiği için arada boşluk oluşuyor. Bu durumda seyircinin karaktere olan inancını azaltıyor. Tahir Nefes'in kapısında ateş mi yakıyormuş? Jeton geç düştüyse demek...

Hala eleştirdiğimiz için diziye çamur attığımız zannediliyor. Yazık gerçekten..

4. Beğenenler;
    Limaa (08-12-18), naz-naz (09-12-18), symylmz (08-12-18), Urfatokat15 (08-12-18)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,558

Aldığı Beğeni: 825

Bahsedilme
    7 Mesaj

Bölümü tamamladım geldim ve beğendim Nefes Tahir konuşmasını sevdim ben
    ne olursa olsun Nefes Tahiri bırakamıcak tabii Vedat rahat bırakırsa ben bu bölüm
    Tahire kızamadım Mustafa yada öyle Saniye konusunda eklim hala Saniyeyi izlemek istemiyorum ben
    Saniye sadece kendi ailesini düşünüyo Tahir ne hissediyo Nefes ne hissediyo anlamıyor evet sarma
    sardı istemiş gibi görünsede Fatih konusunda Nefesin suçu yoktu onu anlamadığı gibi Tahiri zor durumda
    bırakıyor analık hakkımı helal etmiyorum diyerek Tahire kızamadım neden her ne kadar tepki göstersede
    Tahir bir evlat bunu unutuyoruz yorum yaparken evet geçen sezonda tepkisini gösterdi çekti gitti ama
    Saniye hanım annesi gözünün önünde fenalaştı bunu gören hiç bir evlat gidemezdi bence ya ben böyle
    düşünüyorum o yüzden kızamadım berrak fatih sahneleri çok güzeldi doktorun kocanızın durumu iyi
    dediğinde ikisininde yüzü o kadar tatlıydı ki Nazarla Murata üzüldüm ben birbirine çok yakışan bir çifti
    dedikoducu kadın Vedata çalışmasını hiç sevmedim ne yapıyor ne diyo yanına adam bulıyor yahu ah Vedatt
    ve Yiğit hastalandı Tahir Nefes perişan oldular

Urfatokat15 arkadaşım fragmanda Nefes "Benim alıp başımı gidecek bir baba ocagim yok!" dediğinde
    içime işledi benimde ama ben kendimi Osman hocanın yerine koydum ve bence Osman hoca üzülmezdi
    çünkü Nefes gerçek baba sevgisini bilmedi hiç Osman hocayla kendi babası ile aynı kefeye koyamaz Nefes
    bunuda Osman hoca bilirdi bir evlat için kendi öz baba evi gibisi bence olmaz ama Nefes o duyguyu yaşamadı
    hiç bak bu bölüm ne dedi Tahire "benim doğumumda annem ölmüş babam hep derdi bana bende keşke hiç
    doğmasaydım derdim" diye Nefes bu psikolojiyle büyümüş daha 17 yaşında Vedat gibi bir adamın elinde 8
    sene kalmış baba evi bilmemiş bir kız o psikoloji ile diyor zaten şuanda Osman hocanın evinde değilmi Osman
    hoca niye üzülsün ki bu düşüncene katılmıyorum ve takip etmemenide anlayamadım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri