Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon
993 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    126
    Verdiği Beğeni
    791

Aldığı Beğeni: 1,102

Bahsedilme
    66 Mesaj

Standart Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (5)

Bir önceki başlık 1000 mesaja yaklaştığı için kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.
    Lütfen mesaj yazım kurallarına dikkat edelim.
    17.10.2015
    23.05.2018

Beni Eleştir ---> mum

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,462

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (5)

Selamlar

Yeni sayfaya geçmişiz . Hayırlı olsun diyeceğim ağzıma tıkılacak akşamınaBakalım bu hafta ne saçmalıklar izleyeceğiz.

Ama bir şeyi çok merak ettim. Sabah ezanını duyup dua ederek Allahım ne olur Tahir katil olmasın diyen Mustafa, kardeşi bu benim davam deyip katil olmaya karar verdiğinde ona engel olmayacak mı ? KArını ye da kardeşini kurtarma seçimini geçtik diyelim, kendin mi katil olursun kardeşini mi katil edersin seçimin bu mu yani gerçekten ?

Mustafayı sevmesem de tam olarak nefrette etmiyordum keza Saniyeden de ama şimdi herkes o çizgiyi geçiyor ve dizide Nefes alacak anlayacak hiç bir renk kalmıyor.

Bölüm sonu Nefes vurulur deniyor Tahirin teslim olacağım dediği sahnedeki ve hastanedeki kıyafetleri aynı .Zaten çocuklu sahilli hayal sahneside çekildi iki bölümdürde ölürken bile elin elimde deniyor . Bakalım Tahir ve Vedat öldümcülük oynarken Nefese bir şey olursa ne yapacaklar??? Ağız tadı ile merak ediyor muyum hayır . Değişik bir şey görmek yerine yine hır gür göreceğizdir.

Saniyenin olaya yorumuda şu olur herhalde : Yorgan gitti kavga bitti

3. Beğenenler;
    esra086 (10-10-18), kubitik (10-10-18), naz-naz (10-10-18), Urfatokat15 (10-10-18), yellowsugar (10-10-18)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,969

Aldığı Beğeni: 821

Bahsedilme
    1 Mesaj

Yeni başlığa geçmişiz hayırlı olsun diyeceğim de önceki başlık hâlâ 197. Sayfada görünüyordu ben 1000 mesaj görmedim şaşırttı beni
    Şu anda ikilemdeyim tv den seyretme devrimi kapattım dedim ama bu bölüm de şans versem mi acaba?
    Birde fragmandaki özür dilerim sahnesi hiç sarmadı beni yaa ve 1. fragmandaki sahnenin gerçek olma ihtimalini düşününce beynimi hafakanlar basıyor asiye ve yangaz ların nefesin beddualar eşliğinde gidişini izlemelerini görmek çok koyar bana
    Konu Urfatokat15 tarafından (10-10-18 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

5. Beğenenler;
    esra086 (10-10-18), kubitik (10-10-18), Limaa (10-10-18), naz-naz (10-10-18), yellowsugar (10-10-18)

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,382

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Yeni başlık hayır mı şer mi Allah bilir diyerek Osman hocaya özlemim dağlarca oldu demek istiyorum. Bir duyum aldım ekipte gerginlikler mevcutmuş bence yansımalarını yaşıyorlar şu anda. Osman Sınav akılsız başın cezasını çekiyor galiba. Oyunculara heniz yansımadığını biliyorum ama sanırım bu şikayetler de çık etkili oyuncular da az öz tepkiler vermeye başladı. Kimisi haklı buluyor şikayetleri ulaş ve sinan gibi zannımca ancak Çağla gibi yani Nazarı oynayan oyuncu gibi olaya daha geniş bakıp gerçek olaylara tepkiler verilmezi gerektiğini düşünenler de var. Sanırım ufak çatırdamalaf başladı. Diziye nasıl yansıyacak senaryo ekibini etkileyecek mi merak içindeyim. Hala Osman Sınavın bu senaristi değiştireceğine inanmak istiyorum. Bölümü tv den izlemeyeceğim bu bir ilk olacak bakalım. Reyting ve de sosyal medyayı yarın takip edeceğim. Umarım henüz yolun başında olduğunu fark edip olaya müdahale eder yapım ekibi.

7. Beğenenler;
    esra086 (10-10-18), kubitik (10-10-18), Limaa (10-10-18), maven (10-10-18), Urfatokat15 (10-10-18), yellowsugar (10-10-18)

Durum:
    yellowsugar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    998

Aldığı Beğeni: 947

Bahsedilme
    2 Mesaj

Merhabalar :) Yeni başlık hayırlı olur inşallah.

Önceden bölümleri heyecanla beklerdim. Şimdi resmen korkuyla bekliyorum. Bu hisle bölüm beklemek gerçekten berbat bir durum. "Acaba kovulma sahnesi gerçek mi?" diye düşünmekten stres oldum gerçekten. Asiye ve Yangazları kaybetmek istemiyorum çünkü. Kıyafetleri incelediğimizde sanki hayalmiş gibi duruyor. Ama bu zamana kadar fragman sahnelerine hayal bir sahne koymamaları ve senarist değişikliği dolayısıyla çakılacağım gibi duruyor. Kendimi gerçek olmasına hazırlamaya çalışıyorum. Fakat yine de içimde hayal olmasına dair umudumu yok edemiyorum. O yüzden her türlü çakılacağım sanırım.

Ben bu akşam da tvden izleyeceğim. Canım çiftim Neftah sağolsun. Onlar da gerçekçiliğini kaybedene kadar sanırım tüm saçmalıklara katlanmaya çalışacağım.

Sette çıkan gerginlik haberlerini ben de gördüm. Doğru olma olasılığı yüksek bence. Gerek son durumlar, gerekse senarist değişikliği ve sürekli olarak eleştiri alması ekibi germiş olabilir. Önemli olan bu gerginliğin olumlu duruma evrilmesi. Belki hata yapıldığı, yanlış yolda olunduğu birilerinin kafasına dank eder. Kuşlu sitede #SenAnlatKaradeniz tagının altı önceden analizlerle dolu olurdu. Şimdi ise eleştiri dolu. Diziyi kötülemek amaçlı yazanların eleştirilerini hariç tutarsak sevenlerinin eleştirileri daha fazla. Acaba hiç okumuyorlar mı diye düşünüyorum. Bence herkes okuyor, görüyor. Çünkü azımsanamayacak kadar çok eleştiri var. Fakat birilerinin işine gelmiyor olabilir. Sonuç olarak reytingler hala yüksek.

Umarım izleyicileri ve sevenlerini dikkate alırlar. Reytingler bir anda düşebilir. Total izleyiciye güvenmesinler. Onlar bile bu kısır döngüden sıkılmış durumda. Annem bu diziyi çok takip etmemesine rağmen "Yine mi Vedat'ı öldürüyorlar?" diye sordu. Umarım bu Vedat'ı öldürme konusu bu bölüm son bulur. Yoksa katlanılacak gibi değil. Kaçan seyirciyi geri döndürmek çok zor olur. Gerçi Osman Sınav Beyciğim bunu hepimizden iyi bilir. Yani umarım biliyordur.

9. Beğenenler;
    esra086 (10-10-18), kubitik (10-10-18), Limaa (10-10-18), maven (10-10-18), naz-naz (10-10-18), Urfatokat15 (10-10-18)

Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri