Sayfa 105/105 İlkİlk ... 55595101102103104105
524 sonuçtan 521 ile 524 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Durum:
    aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    evim
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    27

Aldığı Beğeni: 94

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

ben bu diziyi hiç izlemedim ama ilk sezon çok iyi reyting aldı karşısındaki dizileri solladı geçti ama bu sezon reytingleri düşmüş anladığım kadarıyla ama keşke dizi geçen mayıs ayında yani sezon sonu final yapsaydı böyle sezon başladıktan sonra kasım ayında final yapmak olmadı

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 450

Bahsedilme
    6 Mesaj

Sen Anlat Karadeniz'in son set gününde gözyaşları sel oldu

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz'in setinde duygusal anlar yaşandı.

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz'in setinde duygusal anlar yaşandı. Dizinin çocuk yıldızı Demir Birinci, veda ederken başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu, Demir'e uzun süre sarıldı.

atv'nin çarşamba akşamları yayınlanan sevilen dizisi 'Sen Anlat Karadeniz'in final bölümü çekimleri sona erdi. 13 Kasım'da final yapacak olan son set gününde duygusal anlar yaşandı.

Uzun süre sarıldı

Dizinin çocuk oyuncusu Demir Birinci, başrol oyuncu İrem Helvacıoğlu'na sarılıp uzun uzun vedalaştı. O sırada diğer set çalışanlarının da gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı.

Biz çok güzel bir aileyiz'

Demir Birinci sosyal medya hesabından şu sözlerle veda etti: "Biz çok güzel bir aileyiz ki ya. Bazı anlar vardır sonsuza dek kalbinde kalsın istersin, çok özel çok kıymetlidirler. Yolculuğumuzun başından beri bizimle yürüyen sizlerle zaman zaman bu anları paylaşmaya çalıştık. Bu da yağmurlu bir Trabzon gününden, en biz, en yürek burkan, en samimilerinden.. Hepiniz Demir'in abisi, ablası, arkadaşı, ailesi oldunuz. Yaptığınız her şey kalbimizde, yürekten teşekkürler."

MEDYATAVA

3. Beğenenler;
    angelic (29-10-19), esra086 (28-10-19), mehmetlover (29-10-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,050

Aldığı Beğeni: 1,136

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin bitmesine sevindim tabi ki konuyu daha ne kadar uzatabilirlerdi ki uzattıkça daha da fazla saçmalayacaktı ama şöyle bir şey de var beni rahatsız eden o da sanki baş rol çifti ayırmadan devam ettiği için bitti gibi olması oysa benim Nefes ile Tahir ayrılmadan devam etmesi hoşuma gitmişti tabi ki ilk sezonun yeri her zaman başka ama bu sezon da bazı saçmalıkları saymasak Nefes ile Tahir güzel ilerliyordu hamileliği ikisinin bebek heyecanı Nefesin aş ermeleri kaleli erkeklerinin nefesin canının çektiği şeyi bulmak için seferber olması Tahir'in Nefes için endişelenmesi kısacası bütün Tahir Nefes Yiğit sahneleri süperdi ama tabi biz milletçe acı çeken durmadan ağlayan kavuşmayan aşıkları sevdiğimiz için sanırım öyle diziler daha çok tutuluyor ben kendi adıma sevmiyorum hep dediğim gibi ne olursa olsun ayrılmayan çiftleri izlemeyi daha çok seviyorum zaten diziyi izlemeye devam etmemin tek nedeni de buydu

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 450

Bahsedilme
    6 Mesaj

Sen Anlat Karadeniz dizisinin final bölümü fragmanı yayınlandı!
    Ranini tv

atv ekranlarında Çarşamba günleri ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinin final fragmanı yayınlandı.

Dizi, 13 Kasım Çarşamba günü ekrana gelecek 64. bölümüyle sevenlerine veda edecek.

Yapımını Sinegraf, yapımcılığını Osman Sınav'ın üslendiği dizinin başrollerinde; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman yer alıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 konuk)

1. gülündikeni

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri