Sayfa 11/105 İlkİlk ... 7891011121314152161 ... SonSon
525 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Alıntı symylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir de Nefesin tek başına ayaklarım üzerimde durucam diyip Osman hocanın evinde Asiyelerle yemek yapması bunları da Muratın dağıtması bana nedense saçma geliyor. Sadece Tahirden ayrı durunca mı tek başına oluyor Nefes? Hem @limaa hatırlattığın gibi bu kız psikolog olmayı hayal etmiyor muydu? Esma avukat,Nazar hemşire ama oturmuşlar yemek yapıyorlar😂 Limaa SBA için yazdıkların sıra sıra burda da olmak zorunda mı? Orda da çalışan kadınlar bi anda eve kapandı demiştin😂
    Malımız aynı haliyle çıkardığı işte aynı. Zihniyeti bu çünkü. Kadın ona göre erkekle var olduğu için o erkekten ayırıncada tek başına olmuş oluyor...

2. Beğenenler;
    naz-naz (12-12-18), symylmz (12-12-18), Urfatokat15 (12-12-18), yellowsugar (12-12-18)

Durum:
    yellowsugar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    998

Aldığı Beğeni: 947

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bölümü izlemiyorum. Ne olup bitiyor bilmiyorum. Tagı görünce epey bir güldüm. Tagın altına bazı repliklerin yemekli versiyonu yazılıp dalga geçilmiş. Ona daha çok güldüm. Yalnız repliklerinde çoğu 1.sezondan. Ne kadar manidar değil mi?

Kuşlu siteden anladığım kadarıyla Tahir hala konak mevzusunda ısrar ediyormuş. Şaşırdım mı? Elbette hayır. Fikret'e övgüler ise dağ gibi olmuş. Şaka gibi.. Şu adamı bu kadar güzellemelerine şaşıramıyorum artık. Erdal Cindoruk bile Fikret için 'Adamın dibi, vicdanlı' demiş. Kendisi bile böyle düşünüyorsa diziyi izleyenlerin düşünmesi normal sanırım. Bana hiç bir zaman normal gelmeyecek orası ayrı. Kadın katili olan bir adamın pişman olması, vicdan azabı duyması onu adamın dibi yapmaz, insan yapar. Bunda bu kadar büyütülecek ne var ben anlamıyorum gerçekten. Kurtlar Vadisi çekiyor olsalardı o zaman anlardım. Orası zaten mafya dolu oluyordu. Ama bu dizide asla anlayamacağım..

4. Beğenenler;
    Limaa (12-12-18), mehmetlover (12-12-18), naz-naz (12-12-18), silne (13-12-18), symylmz (12-12-18), Urfatokat15 (12-12-18)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,057

Aldığı Beğeni: 1,143

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tek bir sahne izledim yemin ederim sinir oldum araba da yiğit Tahir Nefes var nefes bizi Osman hocaya götür diyor yiğit ben babamla gitmek istiyorum diyor Tahir eve gidince sana şunu yaparız bunu yaparız falan filan sonra nefes bağırıyor Tahir arabayı durduruyor ve nefes çemkirmeye başlıyor işte evim yokta ailem yokta bilmem ne Tahir de sadece senin evin benim demedim mi diyor yani kimse kusura bakmasın da nefese burada sinir oldum tamam eve gitmek istemiyor haklı ama Tahir'in ne suçu var ona niye böyle davranıyor nefes hanım o çemkirdiğin adam olmasaydı biraz zor kurtulurdun o zindandan ayrıca gitmek istediğin yer de Osman baba dediğin yer baba evin nasıl yok dersin daha geçen oğlumu babasından ayıramam diyen nefes şimdi oğlu babasını istediği halde nasıl ayırabiliyor ve Tahir sen böyle bir adam değildin be deli Tahir niye illaki o eve götürmek istiyorsun başka bir ev aç bu kadar aklında mı yok hem neden nefesin karşısında sus pus oldun istediğini yaptırmadan bırakmazdın güzelim karakterleri mahvettiler artık ne diyeyim söz de kalmadı merakta etmiyorum sadece ylu site de görünce izliyorum

6. Beğenenler;
    symylmz (12-12-18), umutveinat (13-12-18), Urfatokat15 (12-12-18)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,559

Aldığı Beğeni: 827

Bahsedilme
    7 Mesaj

Selamlar herkese
    twiiterde yorumları okudum bir çok beğeni yorumu vardı burayı okudum yine eleştiri var
    izlemeden yorum yapamıcam tabii sadece Nefesin çalışmak istemesi hoşuma gitti birde
    Tahir yine Nefesi konağa götürmek istemiş ısrarlıymış eleştiri konusu olmuştu Tahir değişti
    niye konağa götürmüyor falan diye yazılmış ama yine eleştiri var fazla birşey diyemicem ama
    ben beğenmeyenleri gerçekten anlamıyorum

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,385

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Şeyi hiç anlamadım vedat geldi sadece yemekleri saçtı ve gitti. E? Yani vedat öyle ara ara gelip dağıtıp evi gidecek mi? Bunu mu çıkaralım? Bir de ben hamlemi yaptım sıra sende diyor. Nefes de Vedatın mı evini dağıtacak? Hamle bu mu? Ben bu konağa gidelim ısrarını da kusura bakmayın anlamıyorum hatta beğenileri de anlamıyorum. Erkan senarist basbaya senaryo replikleriyle geçen sezona gönderme yapmış. Göğsüne sığması gerekir sığınması değil falanla başlayan o repliklerle ben bunu çıkardım. Ben daha iyisini yazarıma mu soyundu siz yazdınız beceremediniz mi dedi buraya bir gönderme hissettim.
    Kimseye neden beğenmediğimi açıklamak zorunda değilim ama her hafta hiç üşenmeden açıklıyorım. Besbelli erkan dady burayı da okumuş ki asiyeye ana dedirtti bu hafta birdenbire saniye hanımı eleştirdik 13 haftadır ilk kez ana dedi. Demek ki bi 13 hafta sonra diğerlerini de görecek.
    İnadım mı tuttu nedir. Sinirlerim bozuldu. Gülendam masalı vedatın babası fikret çıkması mevzusuna bağlandı. Ya resmen fikreti illa birinin babası yapacak nedir ya bu amaçsızlık? Bu hikaye nereye gitti hiç anlamadım. Nazar anca yasal olmayan iş yaparken hemşire olduğunu hatırladı. Halbuki bölüm başını bir tık beğenmiş heyecanlanmış kanalı değiştirmemiştim yine aynı hayal kırıklığı yahu.

9. Beğenenler;
    Limaa (12-12-18), mehmetlover (12-12-18), Meryem (25-12-18), silne (13-12-18), symylmz (12-12-18), umutveinat (13-12-18), Urfatokat15 (13-12-18), yellowsugar (13-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (1 üye ve 6 konuk)

1. Urfatokat15

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri