Sayfa 3/105 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
524 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Durum:
    yellowsugar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    998

Aldığı Beğeni: 947

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Alıntı symylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@yellowsugar Evet şimdiki sorun da neden yeni ekibe teşekkür edilmemesiymiş. Gerçekten bu ödülleri sadece ilk sezon hakediyor. Oyuncular da farkında bi erkan fanları farkedemedi.
    Asıl farkında olması gereken kişiler farkında ya, onlar farkında olmasa da olur. Önceden bu diziye yüreklerini koyarak oynuyorlarmış oyuncular. Şimdi ise işleri gereği oynuyorlar. Paramızı alalım da gidelim derdinde hepsi. Bu hikayeye inanan kimse kalmamış. Şu şartlar altında bu çok normal zaten. Erkan beyin fanları için üzüldüğümü hiç söyleyemeyeceğim. Zira onlar için 1.sezon vasat, ortiler berbat senaristler. Benim anlamadığım 1.sezonu bu kadar kötülerken, karakterleri bu kadar ütopik bulurken izlemeye nasıl devam ettikleri.. 1.sezonu bu kadar beğenmediysen nasıl oldu da 2.sezona kadar dayandın diye sorarlar adama..Onlara göre Erkan bey bu hikayenin kurtarıcısı. Eğer ortiler devam etseydi dizi kesin batmıştı, saçmalamıştı, çıkmaza girmişti. Yersen Yine de mutlu olmaları lazım. Hikayesi yarım kalanlar biz olduk çünkü. Onlara göre Sen Anlat Karadeniz hala devam ediyor.

2. Beğenenler;
    Limaa (10-12-18), maven (10-12-18), mehmetlover (10-12-18), Meryem (24-12-18), naz-naz (10-12-18), symylmz (10-12-18), Urfatokat15 (10-12-18)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,462

Bahsedilme
    25 Mesaj

Geçen sene 21 bölümde değil 6. bölümden sonra tamamen kendi ellerine bırakılan bir senaryoyu aldı Erkan Birgören, SBA yı -ilk 5 bölümde karakterler tavırları nerde ne yapacakları üslupları huyları belirlenmişti zaten . Geldi ve hepsini hiç doğal olmayan bir yolla değiştirdi . Yine tüm ekip değişmişti orda da bir den dizide fantezi müzik çaldı fragmanda ana karakterin konuşması değişti çok düzgün temiz bir türkçe konuşan adam kro kro şiveli konuşmaya başladı .Sorduk ben inanmadım buna dedi.

Asiyenin hatta Mustafanın absürd biçime varan konuşmaları gibi

Düşünün 30 larında bir karakterin birden konuşması değişti. Tüm çalışan ayakları üstünde duran kadınlar eve ve erkeklerin peşine entrikalara hapsedildi...Çok ilginç bir kötü olan karakter evde oturup kadın günlerine katıldı

Velhasıl dizi bitti çıkan önceden çıkan oyuncular çıkarken diğerleri dizi biterken senaryoya sitem edip önceki senaristlere teşekkürlerini ettiler. Bizimki buna alındı karikatür falan paylaştı ama dizi bitmişti .

Özellikle bir kadın karakter vardı çok iyi eğitimli zeki kurnaz ayakları üzerinde bir kadın o oyuncu çıkarken ben de böyle bir karaktere evet dememiştim çok farklı bir yolu vardı çok farklı bir yola gitti tadında sitem etmişti.İşte o zaman çok üzülmüştüm. Düşünsenize size bir iş teklifi geliyor şartları falan söyleniyor of tam istediğiniz gibi heyecanla kabul edip anlaşıyorsunuz bir süre öylede gidiyor ,sonra size verilen sözler vaadler bozuluyor ve siz istemediğiniz yerde istemediğiniz şekilde hapis kalıyorsunuz .Sizin evet dediğiniz şey bu değil ki ? Bu resmen dolandırıcılık ...

İşte bu yüzden özellikle Mehmet Ali ,İrem ve Ulaşa çok üzülüyorum . Bizimkiler daha dizi biterken açık açık özlemlerini ve doğrularını dile getirdi . Bakalım Erkan Tahir ve Nefese ne yapacak bundan sonra Gerçi daha ne yapacak ki onun yazdığından daha kötüsünüde bir tek kendisi yazabilir zaten Nefes şizofren çıkarmış tüm bunlarda onun hayali falan

NOT: Bi ara Yusuf Ömer ı gördüm daha ödüller görmeden nerdeyse bayılacaktı sıkıntıda dedim uyu Osmancım Erkan sana uykunda bir kutu kibrit verir göz kapaklarına koyarsın ayık kalmak için

Yusuf Ömer çok hoş bir insan çok beğeniyorum ama illaki babası ile Emre arasındaki kavgaya karışmıştır ve küfür edip kovdum denilen bir adamdanda oturup orda onu dinlemesini bekleyemem sabote etmedi kendi konuşmasını yaptı indi ama ben olsam bende orda durup onu dinlemezdim kimseninde yapacağını sanmıyorum.

Velhasıl fanlar kusura bakmasın bu sezon o kadınların tüm güzel karakterlerin diziyi dizi yapan kötümüzün geldiği halle o sevgili kibrit çöplerini bile haketmiyor .Hakeden yer hakettiği ödülünü aldı geri kalanına geçmiş olsun

4. Beğenenler;
    maven (10-12-18), mehmetlover (10-12-18), Meryem (24-12-18), naz-naz (10-12-18), silne (10-12-18), symylmz (10-12-18), umutveinat (10-12-18), Urfatokat15 (10-12-18), yellowsugar (10-12-18)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,050

Aldığı Beğeni: 1,136

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben de izledim ödül törenini haber spikerleri ve bir kaç kategori hariç hak edeni ödül almış bana göre en iyi haber spikerleri fatih portakal ve nazlı çeliktir neyse senaristlerimiz harika konuştu kesinlikle sonuna kadar hak ettiler osman sınav yoktu utanmıştır belki diyeceğim de utanacak olsa başta böyle büyük bir hata yapıp yazarları gönderip çok güzel giden bir diziyi bu kadar rezil rüsva etmezdi neyse Ulaş ta İrem de harikaydı ödülü hak ettiler kesinlikle yalnız ufaklığı niye sahneye tek başına göndermişler özge özpirinci bile yanlarına geldi çocukcağız ne yapacağını şaşırdı ulaş yada irem onunla beraber çıksalardı ya üzüldüm çocuğa
    Konu mehmetlover tarafından (10-12-18 Saat 02:45 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    angelic (10-12-18), Limaa (10-12-18), naz-naz (10-12-18), symylmz (10-12-18), Urfatokat15 (10-12-18), yellowsugar (10-12-18)

Durum:
    symylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,245

Aldığı Beğeni: 476

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bu hikaye şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesi, bu hikaye şerefsizliği görmezden gelmeyi reddeden karadenizli bir adamın hikayesiydi. Şu an sıradan bir diziye dönüştü.

Eski amacından bir eser kaldı mı bizim dizimizde? Hiç sanmıyorum. Hatta bize şiddet gösteren kişiye tecavüz etmediği için teşekkür etmeliyiz! Çünkü tecavüz etmediyse şiddet o kadar da kötü bir şey değil. Bu mu oldu şimdi hikaye.

Peki biz neler izliyoruz? Zalimin babasının geçmişteki pavyon maceralarını😂 Aa Gülendam ve Fikret ilk karşılaşması aynı Nefes Tahir ilk karşılaşması gibiymiş. Keşfette bir videoda görmek zorunda kaldığım aşırı alakasız bir benzetme. Napsınlar bir yerlerden ana hikayeye bağlamaya çalışıyorlar. Ama ortada ana hikaye diye bir olay kalmadı.
    Elimizde 8 yıllık bir geçmiş var. Hatta daha öncesinde eyşan vedat geçmişi var. Ama bunlar önemli değil önemli olan yeni eklenen karakteri bir şekilde ön plana çıkarmak.

8. Beğenenler;
    Limaa (10-12-18), maven (10-12-18), mehmetlover (10-12-18), Meryem (24-12-18), naz-naz (10-12-18), silne (10-12-18), umutveinat (10-12-18), Urfatokat15 (10-12-18), yellowsugar (10-12-18)

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,382

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

O kadar çok konuştuk ki böyle olsaydı şöyle olurdu diye. Canım arkadaşlarım çok güzel anlatmış bir kere daha. Ben de ödül törenini izledim. İrem ve Ulaş Nehir ve Ferda çıkınca gözleri dolu dokh izlediker resmen. Ve oyuncuların hikayenin sahiplerine teşekkür etmesi kadar güzel bir durum olamaz. Tutup neden erkana teşekkür etsinler ki? Hikayenin sahibiymiş gibi davranıyor fakat o sahnedeki kadınlar bu dizinin mimarıdır. Ne olursa olsun bu karakterler onlarındı. Ve çok mutlu oldum ödülü onların almış olmasına. Seneye yapılacak ödül töreninde misal sak erkanla bu sezon için katıldığında kazanamayacak bu o kadar açık ki. Neyse oraya girmiyorum. Emre Kabakuşak apaçık sahneden indiğinde ben de biraz sindiremedim. Sebebi şudur orada hala devam eden bir iş varken bu kadar sorun olduğu belli edilmesi normal miydi? Aslında değil ama anlayışlı olmadan da edemiyorum. Oyuncular dahil hepsi çıkan ekibe teşekkür etti. Ve bu gece onların gecesiydi. Çok net anlaşıldı bence onlara haksızlık edildiği. Zaten Ulaş’la Emre Kabakuşak çok iyi anlaşıyordu biliyordum da senaristlerle sarıldılar ya orada çok duygulandım. O senaristlerin çocukları gibi olan karakterlerini giydiler resmen. Demir’in de ödül almasına çok mutlu oldum sonuna kadar hak etti. Son olarak Yusuf Öner Sınav çok ince bir adamdı Doludizgin Yıllardan beri tanırım onu. Orada da çok severdim. Yüreği güzel bir adam. Ancak özellikle kimsenin Osman Sınava teşekkür etmediğini belirtircesine babasına teşekkür edişi dizinin geldiği son hali ortaya koyduğu için üzüldüm tabi.
    Nefes ve Tahir anne ve babasına sarıldı sanki çyle güzeldi. Keşke vedat eyşan hikaye çok daha güzel olsaydı. Keşke biz ana fikri nefes olan hikayeyi izlemeye devam etseydik. Fikret ve Gülendam meselesine girmiyorum bike bu asla sakın hikayesi değil. Benimseyemiyorum gerçekten.
    Konu naz-naz tarafından (10-12-18 Saat 08:20 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    kiraz44 (10-12-18), Limaa (10-12-18), maven (10-12-18), mehmetlover (10-12-18), Meryem (24-12-18), silne (10-12-18), symylmz (10-12-18), umutveinat (10-12-18), Urfatokat15 (10-12-18), yellowsugar (10-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 konuk)

1. gülündikeni

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri