Sayfa 4/105 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
525 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Benim istediğim şeyleri yazın
    Kararlarıma karışmayın
    Ama ben her şeye karışırım
    Filminizin galasına bile gidemezsiniz
    İtirazlar olursa kovarım oyuncusunu yönetmenini senaristini

Çünkü parayı ben veriyorum bu yüzden ben ne dersem o öyle o şekilde olacağın sonuçlarını gördük biz aylardır.Temeldeki sebebin bu dediğim dedik çaldığım düdük anlayışı olduğu artık ayan beyan ortada .

Dün gecede şunu gördük sırf parasını veriyorsunuz diye hiçbir şeyin sahibi olamıyorsunuz Olayın özü buydu görülmek istensede istenmesede bu çıktı ortaya

O yüzden hala kitap şu kısım bu paragraf diye iki kadını karalamaya çalışmaları sadece acınası ! En iyi yazar ödülü vermediler en iyi senaryo ödülü verdiler.Ve o senaryoda anlatılmak istenene dair çarpıklık , yanlış mesaj yoktu . Bir de ne çok klavye edebiyatı okuyucusu varmış onu gördüm neden böyle şeyler okuyorsunuzda suçlu sadece yazan oluyor ? Çünkü o sektör tamamen arz talep ...

Ama dikkat çekici bir nokta var tv de bi yerde kitaptan parçalar okunmuş .Tabi ciğerci kedisi fanlar ay utandık valla diye üstüne atlamışlar videonun.Kitabı okuyan biriside kuşluda altına şöyle yazmış kitapta anlatılan tecavüzün bedenden çok ruha yapılan bir saldırı olduğu kızın ruhunun yaralanışınında bu eylemden çok sevdiği kişinin yüz çevirmesi olduğunu .Sonrasında çevremizdeki insanların yaptığınında tecavüz kadar hatta daha fazla bir şiddet ve taciz içerdiğini anlattığına dair ...

Eee şimdi hepimiz olmadık mı Kürk Mantolu Madonnayı şarkıcı Madonna sana o abla gibi

Okuyucunun bahsettiği bu hissi ben Fatmagülün Suçu ne ? dizisinde almıştım sadece bir seyirciyken bile o tecavüzden etkilenmediğim kadar hastaneye gelen Fatmagülün o çok sevdiği Mustafanın yüz çevirişi içimi yakmıştı .

Türlü bahanelerle karalama yapılmaya çalışılırken hiç şu ana dönüp bakıyorlar mı bu seyirciler ? Onlarada bir bahaneleri var mesela Nazar aslında Vedata laf sokmuş

Şiddete karşıyız dedik .Dayak yediğimiz için teşekkür eder hale geldik .Sırf içinde tecavüz yok diye !!!

Nefeste mesela Vedatcım bana tecavüz ettiğin ama öldürmediğin için teşekkür ederim diyecek yakında .
    Ya da en iyisi şu , Vedatcım sana çok teşekkür ederim sen olmasaydın Tahirle asla tanışamazdım ve böyle MÜKEMBEL bir ailem olmazdı .!

2. Beğenenler;
    maven (10-12-18), mehmetlover (10-12-18), naz-naz (10-12-18), silne (10-12-18), symylmz (10-12-18), umutveinat (10-12-18), Urfatokat15 (10-12-18), yellowsugar (10-12-18)

Durum:
    umutveinat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    312

Aldığı Beğeni: 347

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dün akşam ödül törenini büyük bir heyecanla izledim. Benim için hak edenlerin hakkıyla kazandığı bir ödül töreniydi. Beni en çok duygulandıran kendilerine 'ortiler' diye hitap eden o güzel yürekli iki güçlü kadının ödül alırken yaptıkları konuşmalardı. Kendim ödül almış gibi hissedip gururlandım ve İrem ve Ulaş gibi duygu yüklü ve gururlu gözlerle izledim onları. Tüm ödülleri ve alkışları sonuna kadar hakettiler. Onlar bir destan yarattılar. Biz de o destanın içinde kaybolduk. Onlarla birlikte yaşadık. Yeri geldi güldük, yeri geldi hüzünlendik. 21 bölüm süren kusursuza yakın bir hikaye izlettikleri, bu yola baş koydukları için asıl biz onlara teşekkür etmeliyiz. Onlar umut olmayı, inat etmeyi çok güzel anlattılar. Belki anlatacak daha çok hikayeleri vardı ama olmadı ne yazıkki.Ellerinden aldılar. Gitmeyi onlar istemedi o yüzden ne kadar sitem etseler haklılar. Şimdi onlar olsaydı acaba hikayeyi nasıl devam ettirirlerdi diye hep kafamda soru işaretleri olacak. Onlar adına çok sevindim ama bizler adına da hüzünlüyüm ve buruk bir sevinç yaşıyoruz belkide. Asıl kahramanlar onlar ve bu asla değişmeyecek benim gözümde. Zaten herkes her şeyin farkında.

Şimdi görüyoruz ki bir işi izleten en önemli şey oyuncudan yönetmenden yapımcıdan ziyade SENARYODUR. Bir senaryo ne kadar sağlam olursa ve ne kadar sağlam temellere dayandırılırsa o kadar hikayeyi gerçekçi kılar ve izleyici tarafından da sahiplenir. Bana göre oyuncular her zaman 2. plandadır. Kimse bir oyuncunun yüzü saçı gözü güzel diye dizi izlemez. Ortiler zoru başardı bu yüzden.Sonra bize karakterleri sevdirdiler. Nefes'i, Deli Tahir'i, Asiye Reis'i bize o kadar iyi tanıttılar ki şimdi farklı bir davranşlarını gördüğümüzde buraya gelip hemen parlıyoruz, kızıyoruz, sinirleniyoruz. Çünkü tanıyoruz karakterleri ve onları sıkı sıkıya sahiplendik

Onlar kadar oyuncular da bu hikayeye o kadar inanmışlar ki onların duygulanması benim duygularımı 2 katına çıkardı.İrem'in ağlaması, Ulaş'ı gözlerinin dolması birçok şeyi açıklıyor aslında. En iyi çift ödülünü o kadar çok hakettiler ki burada bile yine ortilerin payının ne kadar büyük olduğunu görüyoruz. O çifti onlar yarattı. Destansı masalsı imkansızlıklar üzerine olan bu sevdayı o kadar güzel anlattılar ki, çok sevgili oyuncularımız Ulaş ve İrem, Nefes ve Tahir'in sevdasına inanıp o kadar güzel oynadılar ve bize o kadar güzel duygular yaşattılar ki bir teşekkürü de onlar hak ediyor benim gözümde.Çok sevindim onlar adına. Emeklerinin karşılıklarını böylece taçlandırmış oldular. O sevdaya inandılar ve yaşayıp bize de yaşattılar.
    Ve sevgili Nehir Erdem ne güzel bir konuşmayla bitirdin sözlerini. 'Şerefsizin biri bir kadının hayatını karartacak, adamın diyen de bu olaya sessiz kalacak YOK ÖYLE BİR DÜNYA' Siz ne güzelsiniz öyle. Siz hep iyiki

Bu arada hazır gelmişken fragmanı da yorumlamak istiyorum. Dün gelmiştim ama sitede sorun vardı.

Yine falsolarla dolu bir fragman izledim. Nefes’in son zamanlardaki davranışları bizleri ondan tamamen soğutacak cinsten. Nerede o zor zamanlarında bile birbirlerine kıyamayan güzelim çift. Şimdi baktığımda bütün sinirini Tahir’den çıkaran bir Nefes görüyorum. Ne kadar acı. Sanki bilerek canını yakmaya çalışıyor gibi. Zaten yeterince ağırlık var omuzlarında. Bir de Nefes’e tripli sahneler yazıp Tahir’in önüne atın tam olsun demiştim öyle de yapılıyor.. Bu Nefes’in ilk yanlışı değil. Osman Hoca’ya ikidir büyük ayıp ediyor. Yok neymiş babalığı Tahir’den öğrenmiş de bir baba evi bile yokmuş. Ben Osman Hoca’nın yerinde olsam çok gücenirdim. Resmen baba yerine koyduğu adamı yok sayıyor. Sanırım senaristimiz aile bağlarını da yok etmeye kararlı.

Tahir Nefes’in yanına gelip ‘ bütün yollar sana çıkıyor’ dediği sahnede sanırım Nefes Tahir’i kapıdan geri gönderecek, içeri almayacak. Tam Nefeslik hareket ya şu.. Ya da o kapıdan ne olursa olsun en azından oğlu için bile olsa içeri girememek de tam Tahirlik bir hareket…

Biz halihazırda en iyi senarist ödülünü almışken şimdiki senayonun halini gördükçe üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden. Umarım onları gönderenlerde mutsuzdur bu senaryodan...Her bölüm bu sefer senaryonun düzeleceğini umut etmekten yıldım.. Neden kimse bu yazılan senaryoyu görmüyor? Neden el atılmıyor gidişata. Kaç bölüm oldu şurada olan olaylara bakıyorum ne bir neden var ne doğru düzgün sonuca bağlama var. Oluyor ve bitiyor sonra unutulup gidiyor. Replikler bile sağlam temele dayandırılmadan gelişigüzel yazılıyor. Oysa gecen sezon bizim ne güzel repliklerimiz vardı. Unuttuk mu onları unutabildik mi? Hayır. Çünkü her repliğin bir anlamı var ve hepsinin temeli sağlam. Bu elleri ayıramayacaksın diyen Nefes, Tahir’in yüzüne bakmaz oldu. Bu kadar işte senaristin sevda anlayışı. Öpüştürüp yatağa sokunca sevda olmuş olmuyor. Gerçek sevgi bu değil. Önce bunu anlaması gerek.

Gülendamlı sahneler de devam ediyormuş sanırım. Israrla yazıcam diyor yani. Yazsın yazmasına da merak eden var mı acaba? Umut hikayemizi mahvetti. Diziyi fantastik bir dünyanın içine soktu. Bunu asla yapmaz dediğimiz karakterler her an her şeyi yapabilecek kıvama geldi. Gittikçe umut da inat da yok oluyor. Senaryoyu yazan kadar dur demeyen de suçludur benim gözümde.

Erkan Birgören'e saygım vardı. Çünkü bir başkasının hikayesini devam ettirmek o dünyaya adapte olmak kolay bir iş değildir. Ama o biz seyircileri aptal yerine koymayı tercih etti. Bir sahneyi yazıp sonra o sahne olmamış gibi davranıyor ve bizim de öyle davranmamızı bekliyor. Ben bu yeni karakterlere adapte olamadım, kendileriyle bağ kuramadım. Ama karakterleri ondan çok daha iyi tanıdığımı söyleyebilirim. Fantastik bir dizi değil bu aşırı gerçekçilik üzerine kurulu bir 'kadına şiddet' gibi ülkemizin içler acısı konularından biri. Ama biz beni sadece dövdüğün için teşekkür ederim diyen karakterler izliyoruz. Kötüleri iyi gibi lanse edilen senaryo izliyoruz. Umutlarımız yok oluyor. Dolayısıyla inadımız da.
    Konu umutveinat tarafından (10-12-18 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    esra086 (10-12-18), Limaa (10-12-18), maven (10-12-18), mehmetlover (10-12-18), naz-naz (10-12-18), silne (10-12-18), symylmz (10-12-18), Urfatokat15 (10-12-18), yellowsugar (10-12-18)

Durum:
    silne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    168

Aldığı Beğeni: 149

Bahsedilme
    0 Mesaj

Berbat bir bölüm üzerine gelen daha berbat bir fragmandan sonra hiç yazmak istemiyordum ama naif ruhum ödül törenine kapıldı

En iyi çocuk oyuncu, yönetmen, dizi çifti ve senarist ödülünü aldı dizi

Nehir ve Ferda
    hanımın yaptıkları konuşma o kadar güzeldi ki... Onları izlerken 1. Sezonunun ruhunu yanıbaşımda hissettim. Hani şimdilerde özlem duyduğumuz o naiflik, heyecanlı amatörlük, adanmışlık... Hepsi bir aradaydı.

Birbirlerinin cümlelerini tamamlayışları, dizinin repliklerini kullanmaları, mesaj kaygıları...

Bunların hepsini amatör ruhları doğuruyor ve dizidede, ödül töreninde de bu ruhu o kadar güzel kullandılar ki, sevgi, samimiyet adanmışlıkları direkt olarak yansıdı.

İzlerken 'keşke' diyip durdum. Keşke bu hikayeye de bu iki güzel kadına da, senaristleri izlerken gözleri dolu dolu olan oyunculara da yazık etmeselerdi. Ama işte elden ne gelir.

En iyi çift ödülünüde beklediğim gibi neftah aldı. Ulaş ve iremin sahnedeki konuşmaları, ulaş'ın mahcubiyeti ve saygısı; irem'in heyecanı ve verdiği mesajlar çok güzeldi. Bilhassa Ulaş'ın tavırlarındaki nezaket az kalsın bir oyuncunun fanı olmama vesile olacaktı.

En iyi yönetmen ödülü hakediliyor muydu bilmiyorum ( çünkü aday olan diğer dizileri yönetmenlerin açılarını kavrayabilecek kadar izlemedim) ama neticede ödül alındı ve Emre beyin sahnedeki tavrı bence saygıdan epey uzaktı. Bir dönem ortak iş yaptığı ve o ortak iş sayesinde ödül aldığı birini sahnede bırakması hoş değildi. Keşke aralarında her ne olmuş olursa olsun bir iki dk daha sahnede bekleseydi.

2. Sezondaki ekibe neden teşekkür edilmedi diye sosyal medya linçleri başlamış. Cidden ne kadar gülsem az gelecekmiş gibi hissediyorum.

Bilmem farkındalar mı ama Nehir ve Ferda hanımın hikayeleri ellerinden alındı.
    Ortak bir kararla hikayeyi devretmediler, kendileri bırakmadılar. Ellerinden alındı. Böyle bir ortamda hangi sebeple E.B ye teşekkür edilmeliydi bilmiyorum.

Keza Emre bey içinde aynı durum geçerli. Diziyi özgür iradesiyle bırakmadı, kovuldu. Üstelik en baştan bu yana içinde olduğu, uğruna farklı bir şehre gittiği bir işten kovuldu. Dahada kötüsü bu işin sorumlusu 'küfür ettim kovdum' gibi saygısızca açıklamalar yaptı. Koşullar böyleyken kime , neden teşekkür edilmeli? Dediğim gibi sahneyi terketmesi tüm kavgalardan bağımsız bir saygısızlıktır nazarımda. Ama işten zorla çıkarılmış insanların bunu yapan kişiye derin minnetler duymaları imkansız bence.

Ayrıca diziyi izlemeye ilk başladığımda mehmet ali dışında oyuncuları tanımadığım için araştırmıştım ve ulaş ve iremin kayda değer ilk projeleri olduğunu gördüğümde çok şaşırmıştım. Çünkü tv den bana yansıyan görüntüler (iremin ilk bölümlerdeki dram sahneleri vs) gayet profesyoneldi ve bu zamana kadarda oyuncuların genel anlamda profesyonel olduğunu düşünmüştüm.

Ama dünkü ödül töreninden sonra bu yargım tamamen değişti. İnanılmaz bir acemilik vardı. İremin ödül törenine maaile gidişi, ekibin her birinin ayrı yerlerde oturuşu... Vs.
    Acemilikleri ilk kez bu kadar ortaya çıktı bence. Örneğin Çukur ekibi tam kadro gelmişti ve gerçekten muazzam bir ekip tablosu ortaya koydular.

Söylemeye çalıştığım şey şu: asıp kesen, varolan düzenleri bir bir bozan Osman Sınav keşke her şeye müdahale ettiği gibi bunada müdahale etseydi ve oy veren fanlar hatırına profesyonel bir ekip izleyebilseydik.

Bu arada hazır gelmişken fragman yorumumuda yapayım.

Sakı artık 1. Sezon (orjinal) ve 2. Sezon (erkanın yolu) şeklinde görmek gerekiyor.

Çünkü izlediğim fragmanın 1. Sezondaki karakterlerden oluşması mümkün değil. Nefes'in vefasızlığından, tahir'in tahir olmayışından vs bahsetmeyeceğim. (Yorumları henüz okuyamadım ama eminim fragmanı izleyen arkadaşlar güzelce babsetmişlerdir bu detaylardan)

Gelgelelim Sak-Erkanın yolu dizisindeki karakterlerin bunları söylemeleri gayet mümkün.

Çünkü;

Bu kadının bir baba evi yok.

==>Asiye kaçırıldığında nefes'i bir kez olsun savunmayan osman hoca, nefes vurulduğunda 3 dk yanında duran osman hoca... Bunlar bir babanın yapacağı işler değildi. O yüzden evet, erkanın yolundaki nefes'in bir baba evi yok.

Bu kadının kimsesi yok.

==> Defalarca kovulduğu eve geri dönelim diye tutturan tahir var, anneciğini bırakıp oğlunun yanına gelemeyen tahir var fakat Deli Tahir'i yok.

Her fırsatta nazar'a koşuşunu aklamak için onu bahane eden murat var ama önceden beraber planlar yaptığı, işbirlikçisi diye anıldığı murat'ı yok .

Üzerine fırlatılan tüm zehirli oklara siper olmayı geçtim, dahası gelsin diye onaylayan gözlerle izleyen asiye var. Asiye ablası yok.

Bulduğu ilk fırsatta onu kapı dışarı edecek mustafa var. Mustafa abisi yok.

Bu yüzdenn nefes'in kimsesi yok.

Daha çok şey sayardım ama paramparça edilmiş bir hikaye hakkında konuşmak öfkemi azaltmak yerine arttırıyor.

Sadece son olarak şunu söylemek istiyorum: bu dizi artık sak değil. Trabzonda geçen, aynı mekanlarda çekilen, aynı oyuncuların varolduğu başka bir dizi. Bir çeşit paralel evren.

Bakalım total seyirci durumun ne zaman farkına varacak ve hali hazırda kan kaybetmeye başlamış olan diziyi toprağın altına gömecek.

İyi forumlar

6. Beğenenler;
    Limaa (10-12-18), maven (10-12-18), mehmetlover (10-12-18), Meryem (24-12-18), naz-naz (10-12-18), symylmz (10-12-18), umutveinat (10-12-18), Urfatokat15 (10-12-18), yellowsugar (10-12-18)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,970

Aldığı Beğeni: 821

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Limaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim istediğim şeyleri yazın
    Kararlarıma karışmayın
    Ama ben her şeye karışırım
    Filminizin galasına bile gidemezsiniz
    İtirazlar olursa kovarım oyuncusunu yönetmenini senaristini

Çünkü parayı ben veriyorum bu yüzden ben ne dersem o öyle o şekilde olacağın sonuçlarını gördük biz aylardır.Temeldeki sebebin bu dediğim dedik çaldığım düdük anlayışı olduğu artık ayan beyan ortada .

Dün gecede şunu gördük sırf parasını veriyorsunuz diye hiçbir şeyin sahibi olamıyorsunuz Olayın özü buydu görülmek istensede istenmesede bu çıktı ortaya

O yüzden hala kitap şu kısım bu paragraf diye iki kadını karalamaya çalışmaları sadece acınası ! En iyi yazar ödülü vermediler en iyi senaryo ödülü verdiler.Ve o senaryoda anlatılmak istenene dair çarpıklık , yanlış mesaj yoktu . Bir de ne çok klavye edebiyatı okuyucusu varmış onu gördüm neden böyle şeyler okuyorsunuzda suçlu sadece yazan oluyor ? Çünkü o sektör tamamen arz talep ...

Ama dikkat çekici bir nokta var tv de bi yerde kitaptan parçalar okunmuş .Tabi ciğerci kedisi fanlar ay utandık valla diye üstüne atlamışlar videonun.Kitabı okuyan biriside kuşluda altına şöyle yazmış kitapta anlatılan tecavüzün bedenden çok ruha yapılan bir saldırı olduğu kızın ruhunun yaralanışınında bu eylemden çok sevdiği kişinin yüz çevirmesi olduğunu .Sonrasında çevremizdeki insanların yaptığınında tecavüz kadar hatta daha fazla bir şiddet ve taciz içerdiğini anlattığına dair ...

Eee şimdi hepimiz olmadık mı Kürk Mantolu Madonnayı şarkıcı Madonna sana o abla gibi

Okuyucunun bahsettiği bu hissi ben Fatmagülün Suçu ne ? dizisinde almıştım sadece bir seyirciyken bile o tecavüzden etkilenmediğim kadar hastaneye gelen Fatmagülün o çok sevdiği Mustafanın yüz çevirişi içimi yakmıştı .

Türlü bahanelerle karalama yapılmaya çalışılırken hiç şu ana dönüp bakıyorlar mı bu seyirciler ? Onlarada bir bahaneleri var mesela Nazar aslında Vedata laf sokmuş

Şiddete karşıyız dedik .Dayak yediğimiz için teşekkür eder hale geldik .Sırf içinde tecavüz yok diye !!!

Nefeste mesela Vedatcım bana tecavüz ettiğin ama öldürmediğin için teşekkür ederim diyecek yakında .
    Ya da en iyisi şu , Vedatcım sana çok teşekkür ederim sen olmasaydın Tahirle asla tanışamazdım ve böyle MÜKEMBEL bir ailem olmazdı .!
    Telefondan girdigim için sadece bahsedeceğim bölümü kırpmak zor oluyor tamamını alıntıladım bu yüzden canım öncelikle eline sağlık
    Senaristlerin televizon kanalında
    Spoiler İçermektedir
    internette yazdıkları hikayelerden bir iki sayfa paylaşıp eleştirmişler bu durum öncelikle bizim orti karşıtı fanlardan kaynaklandığını düşünüyorum biz yeniyi eleştirdikçe onlar eskiyi kötülûyor yani böyle yapınca haklı mı çıkıyorlar anlamıyorum ki!
    eğer senarist ödülünü erkan a verselerdi bende çıkar "Beni sadece dövdüğün için teşekkür ederim (bana tecavüz etmediğin iddiası)!" Repliğini yazan adama mı veriyorsunuz derdim
    Ne olmasını bekliyorlardı ki? O kadar ard niyetli izliyorlar ki senin dediğin gibi en iyi yazar değil en iyi senaryo ödülü verildi bu ayrımın farkına varamamışlar malesef
    Bunu gerçekten tarafsız bir şekilde söylüyorum 1. Sezondaki ortaya çıkan hikayeden dolayı bu ödül verildi ve gerçek SAK 1. Sezondaki saktı amacına ve vizyonuna uygun
    Keşke çamur atmak yerine takdir etmeyi bilseler
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

8. Beğenenler;
    esra086 (10-12-18), Limaa (10-12-18), maven (10-12-18), mehmetlover (10-12-18), naz-naz (10-12-18), symylmz (10-12-18), yellowsugar (10-12-18)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,057

Aldığı Beğeni: 1,143

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bana göre bu dizi dediğim gibi düğün bölümünde bitmeliydi bu senaristle artık düzelmez bu dizi Nefese hak vereceğimiz yerde kızıyoruz çünkü Nefes karakteri Tahire asla böyle davranmazdı Tahir böyle davranılmayı asla hak etmeyen bir adam en azından eski Tahir evet kavga ederlerdi ama tatlı atışmaydı onların kavgaları saman alevi gibi ne Tahir nefessiz ne Nefes Tahir-siz yapardı her türlü savaşta herkese karşı birlikte mücadele ediyorlardı her zaman hep dediğim gibi en çok birbirlerinden ne olursa olsun ayrılmamalarını sevmiştim ama biz ne izliyoruz saçma sapan ayrılıklar gereksiz karakterler başından beri diyorum diziler de en nefret ettiğim saçma ayrılıklar dır o yüzden artık izlemek içimden gelmiyor izlersem de yine dediğim gibi oyuncular için izlerim
    Konu mehmetlover tarafından (10-12-18 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    Meryem (24-12-18), symylmz (10-12-18), umutveinat (10-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (1 üye ve 6 konuk)

1. Urfatokat15

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri