Sayfa 78/99 İlkİlk ... 286874757677787980818288 ... SonSon
494 sonuçtan 386 ile 390 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Bazı sahneleri ve fragmanı izledim dediğim gibi Ulaş ile İrem uyumuna dayanamıyorum o yüzden görünce izliyorum tam tahmin ettiğim gibi oldu dediğim gibi Türk dizi tarihin de esas kızın hamileliği kötü bir şey olmadan doğurduğu yada esas oğlanın esas kız hamileyken yanında olduğu görülmemiştir genelde esas kız çocuğu kendi başına doğurur esas oğlan da sonra öğrenir neyse Vedat gider ayak yine yapmış yapacağını da Tahir Nefesi hastahane ye götürmeden Vedat'a inanıyor olamaz Tahir bu kadar salak bir karakter değil en azından eski Tahir öyleydi ama bu kadar da olmaz sanırım Vedat'ın sözüne inanıp hareket etmesi de geri zekalılık olur resmen eğer Vedat'ın dediği doğruysa Nefes çocuğundan asla vazgeçmez onun kavgası başlar araların da o yüzden ayrı düşerler aman ne güzel hikaye dram olsun diye bula bula bunu mu bulmuş sevgili senaristimiz
    Konu mehmetlover tarafından (04-04-19 Saat 03:17 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    kubitik (07-04-19), symylmz (04-04-19), Urfatokat15 (04-04-19)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,941

Aldığı Beğeni: 816

Bahsedilme
    1 Mesaj

Herkese merhaba
    diziyi izlemiyorum biliyorsunuz bölüm videolarına bile bakmıyordum sadece hamilelik fragmanlarını görünce dün gece birkaç video izledim ve kocaman bir YUH ARTIK! çektim
    1) nazar Murat î terlemekle kalmamış memleketi de terketmiş şimdi diyeceğim madem gidecektin niye nikah masasına kadar oturdun?
    2) berrak aylardır adını bile anmadığı annesini hatırlayası tutmuş üstüne birde fikret annesini bulmuş berrak la konuşturmuş berrak da ben gidiyorum demiş
    Saçmalığın elle tutulur hicbir yanı yok niyemi herkes biliyor ki necip karısını kafasından vurmuştu bu yüzden kadın konuşamıyordu bile hareket bile edemiyordu hatta tanımıyordu bile ama o kadın telefonda kızım demiş duy da inanma
    Madem berrakla fatih î ayıracaktiniz fatih î niye aniden berrak â aşık ettiniz ikinci sezonun ortasına kadar berrak fatih in farkında bile değildi
    3) nefes ve tahir için yazılacak iyi birşey kalmadı nerdeyse
    Nefes hiçbir zaman asiye gibi cilveli kıskançlık yapacak biri değildi onların arasındaki kıskançlık bile naifti
    4) ve en önemlisi bilen biri beni aydınlatabilir mi bu nefes ne zaman hamile kaldı? Hangi ara daha doğrusu? Şimdi bizim 29. Bölüm sonunda gördüğümüz sahne halvet miymiş yani?
    5) vedat ı bizim anladığımızın zerresi kadar anlamamış ve tanımamış erkan vedat bir defa nefes dışında başka bir kadına kadın gözüyle bile bakmıyordu nazar la evli olmasına rağmen ilk gece uyguladığı o şiddete rağmen dokunmamıştı bile nazar bizim bile söylemeye dilimizin varmadığı bana dokunmadığın için teşekkür ederim sözüne seninle ilgili değil şahsi algılama demişti çünkü onun için sadece nefes birlikte olabileceği kişiydi zorla bile olsa
    Peki başka ilişkileri olan üstüne birde hastalık kapan vedat hangi vedat biz tanıyor muyuz onu?
    Ayrıca vedat ceylan in doğumundan sonra nefes e dokunmamıştı diye biliyorum nefes in onu seveceği günü beklemişti hatta nefes kendisini suçlamasın diye ceylan î bile göstermemişti hangi ara hastalık kapmış?
    6)tahir buna inanıyor yani öyle mi? Hastaneye gitmeden kontrol ettirmeden
    7) vedat B planı adı altında bile olsa tahir in nefes e dokunma ihtimalini öyle sakin sakin diline almaz alamaz yani

Mehmet ali, çağla, ve ilayda kendilerini kurtardı diziden çıkarak gerisi kalanların başına
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

4. Beğenenler;
    esra086 (04-04-19), kubitik (07-04-19), Limaa (04-04-19), mehmetlover (04-04-19), naz-naz (04-04-19), symylmz (04-04-19), yellowsugar (04-04-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir de artık oyuncular da inandırıcı gelmiyor mesela Tahir hamilelik haberini aldığı sahne de hiç bir duygu hissedemedim yani öyle bir haber öyle basit bir şekilde verilmemeliydi bence bir sürü tehlikeden ve badireden geçtiler insan daha özel bir sahne bekliyor yani ve bunlar bence otel odasındayken beraber oldular Nefes orada pek bir cesurdu orada hamile kalmış olabilir hay Allah'ım yarabbim bir dizi de bu kadar çok saçma sahne olunca insan ne düşüneceğini sapıtıyor senarist sağolsun diziyi öyle manyak bir hale getirdi ki artık sadece oyuncular için izliyorum gerçekten keşke Hercai dizisi gibi bu dizinin de bir kitabı olsaymış hiç olmazsa dizi de saçma sapan olan konuları kitapta doğru dürüst okuyup Nefesle Tahir'i öyle hayal ederdik

6. Beğenenler;
    kubitik (07-04-19), symylmz (04-04-19), yellowsugar (04-04-19)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,941

Aldığı Beğeni: 816

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de artık oyuncular da inandırıcı gelmiyor mesela Tahir hamilelik haberini aldığı sahne de hiç bir duygu hissedemedim yani öyle bir haber öyle basit bir şekilde verilmemeliydi bence bir sürü tehlikeden ve badireden geçtiler insan daha özel bir sahne bekliyor yani ve bunlar bence otel odasındayken beraber oldular Nefes orada pek bir cesurdu orada hamile kalmış olabilir hay Allah'ım yarabbim bir dizi de bu kadar çok saçma sahne olunca insan ne düşüneceğini sapıtıyor senarist sağolsun diziyi öyle manyak bir hale getirdi ki artık sadece oyuncular için izliyorum gerçekten keşke Hercai dizisi gibi bu dizinin de bir kitabı olsaymış hiç olmazsa dizi de saçma sapan olan konuları kitapta doğru dürüst okuyup Nefesle Tahir'i öyle hayal ederdik
    Ah ah keşke ikinci sezonun başından beri keşke bu dizi de bir kitap olsaydı deyip deyip durdum bütün merak ettiklerimizi ordan okuyabilirdik
    Tahir konusunda kesinlikle katılıyorum canım aile içinde alınacak bir haber değildi kesinlikle
    Ayrıca nefes in hamile olduğunu çok yemek yemesinden anlamak daha bir saçma bari mide bulantısı bayılma falan olsaydı en azından daha inandırıcı olurdu
    Yalnız en çok güldüğüm şey bütün sosyal medya organlarında tepkilerin aynı olması hepsi senariste ve yapımcıya sövmekle meşgul erkan in hesabından engellenmeyen kalmamış
    Biz aylarca söyledik ama bizi hep eleştirdiler
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

8. Beğenenler;
    kubitik (07-04-19), mehmetlover (04-04-19), naz-naz (04-04-19), symylmz (04-04-19), yellowsugar (04-04-19)

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,381

Aldığı Beğeni: 1,807

Bahsedilme
    11 Mesaj

Her şeyi geçtim insanlar kesin İrem diziden çıkacak diye erkana sövmeye başladı resmi hesap da açıklama vermek zorunda kaldı. Gördüğüm kadarıyla artık çığırından çıktı iyice. Bence de saçma bir vaziyet oldu. Nefes hamileymiş berrak ve nazar diziden çıkmış mesela berrağı oynayan oyuncu veda etti ama nazarı oynayan oyuncu pat diye çıkmış neden? Bana kalırsa yapımcı bi dönüp kendine nolur artık baksın ya nolur????

10. Beğenenler;
    angelic (05-04-19), esra086 (05-04-19), kubitik (07-04-19), Limaa (04-04-19), mehmetlover (05-04-19), symylmz (04-04-19), Urfatokat15 (05-04-19), yellowsugar (04-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 18 kullanıcı var. (2 üye ve 16 konuk)

1. Cemned,
  2. ocean 85

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri