Sayfa 81/99 İlkİlk ... 317177787980818283848591 ... SonSon
494 sonuçtan 401 ile 405 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 423

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları

Sen Anlat Karadeniz kadrosuna hangi ünlü oyuncular katıldı?

atv'nin sevilen dizisine sürpriz isimler dahil oluyor.

Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken atv''nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz kadrosuna sürpriz isimler katılıyor.

Yayınlandığı ilk günden beri güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla, heyecanla izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisine üçüncü sezon öncesi yeni oyuncular dahil oluyor.

Gülper Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Ayten Soykök, Rüçhan Çalışkur ve Asya Kasap’ın oyuncu kadrosuna katıldığı dizi, zenginleşen hikayesiyle şimdiden yeni sezona hazırlanıyor.

MEDYATAVA

2. Beğenenler;
    kubitik (09-04-19), Selin (27-04-19), symylmz (09-04-19)

Durum:
    MENEKSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    1881 - 193∞
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    226

Aldığı Beğeni: 415

Bahsedilme
    0 Mesaj

3.sezona mı hazırlanıyor? Aldı beni bir gülme
    Biz ki ortilerin yazdığı İstanbul aktarmalı Amerikadan gelme Berrak'ı diziye yakıştıramamış ve bir an önce çıkmasını istemiştik. Yama duruyordu çünkü, şimdi bu kadar yeni yüzle ve yeni hikayelerle mi o ruhu koruyacaklarmış
    Bence ekibi daha fazla yormadan İstanbula alsınlar adını da Sen Anlatamadın Karadeniz Şimdi de Sen Anlatama İstanbul koysunlar
    Bir anda pat diye final yazısı koymak zorunda kaldıklarında o kırdıkları reyting rekorlarından sonra içlerine oturmayacak mı ekibin yani? Sözleşmesini yenileyen oyuncular da gözümden silinecek benim. Azcık mantık kurunca bu senaryonun bitiş düdüğünü çaldığını görmeleri gerekirdi

4. Beğenenler;
    esra086 (09-04-19), kubitik (09-04-19), Limaa (09-04-19), mehmetlover (09-04-19), symylmz (09-04-19), yellowsugar (13-04-19)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    3,304

Aldığı Beğeni: 5,432

Bahsedilme
    25 Mesaj

Alıntı MENEKSE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.sezona mı hazırlanıyor? Aldı beni bir gülme
    Biz ki ortilerin yazdığı İstanbul aktarmalı Amerikadan gelme Berrak'ı diziye yakıştıramamış ve bir an önce çıkmasını istemiştik. Yama duruyordu çünkü, şimdi bu kadar yeni yüzle ve yeni hikayelerle mi o ruhu koruyacaklarmış
    Bence ekibi daha fazla yormadan İstanbula alsınlar adını da Sen Anlatamadın Karadeniz Şimdi de Sen Anlatama İstanbul koysunlar
    Bir anda pat diye final yazısı koymak zorunda kaldıklarında o kırdıkları reyting rekorlarından sonra içlerine oturmayacak mı ekibin yani? Sözleşmesini yenileyen oyuncular da gözümden silinecek benim. Azcık mantık kurunca bu senaryonun bitiş düdüğünü çaldığını görmeleri gerekirdi

Her seferinde biz şuna inandık buna inandık kadına şiddet Nefesler o bu diye başlayan oyuncular sözleşmelerini uzatırsa kesinlikle benimde gözümden düşecekler . Çünkü söylenen şeyler olanlardan daha korkunç .

Nefes ölecekmiş,bu aile düşman aile olacakmış Tahir ile o kız aşk yaşayacakmış Tahir başka birine aşık olmak ? Bu merhametmiş aslında aşk değilmiş falan yapılacakmış .Hatta Osman Sınav sete gelmiş ve sahnelerini çekmiş bu ikisinin yani bunlar doğruysa gerçekten çok yazık .Nefes üstünden Nefesler üstünde o kadar para kazan umut hikayesi de sonrada o umudu öldür ve zaten kimse de sizi sevmemiş acımış de Nitelikli dolandırıcılık.

6. Beğenenler;
    esra086 (09-04-19), kubitik (09-04-19), mehmetlover (09-04-19), symylmz (09-04-19), yellowsugar (13-04-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Limaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her seferinde biz şuna inandık buna inandık kadına şiddet Nefesler o bu diye başlayan oyuncular sözleşmelerini uzatırsa kesinlikle benimde gözümden düşecekler . Çünkü söylenen şeyler olanlardan daha korkunç .

Nefes ölecekmiş,bu aile düşman aile olacakmış Tahir ile o kız aşk yaşayacakmış Tahir başka birine aşık olmak ? Bu merhametmiş aslında aşk değilmiş falan yapılacakmış .Hatta Osman Sınav sete gelmiş ve sahnelerini çekmiş bu ikisinin yani bunlar doğruysa gerçekten çok yazık .Nefes üstünden Nefesler üstünde o kadar para kazan umut hikayesi de sonrada o umudu öldür ve zaten kimse de sizi sevmemiş acımış de Nitelikli dolandırıcılık.
    Bu haber doğruysa lütfen Ulaş Tuna Astepe de çıksın diziden yani adını Feriha koydum da böyle yaptılar fazla sürmedi o dizi baş rollerden biri olmazsa o dizinin ne anlamı kalır akıl var mantık var yani insanlar diziler hikayesi baş rolleri ve karakterleri sevdikleri için izler baş rolün teki giderse ötekinin bir anlamı da kalmaz iyice gıcığın ı çıkardılar gerçekten zaten Türk dizisi izlemek mantıklı bir şey değil ama işte oyuncular karakterler hikaye çekiyor bir şekilde bu ara Hercai dizisinin Miran ı çekiyor beni tabi onu da TV'den izleyemiyorum çünkü orada da haddinden fazla kötü karakter entrika şiddet var öyle sahneleri izlersem kafayı yerim zaten dizi de olsa haksızlığa ve şiddete dayanamıyorum ne yapayım umarım o da uzadıkça daha da kötü olmaz diyeceğim ama kendim bile inanmıyorum onun kitabını okudum diziden çok daha güzeldi onun için demiştim zaten keşke bu dizininde kitabı olsaydı diye

8. Beğenenler;
    esra086 (09-04-19), kubitik (09-04-19), symylmz (09-04-19), yellowsugar (13-04-19)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    3,304

Aldığı Beğeni: 5,432

Bahsedilme
    25 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haber doğruysa lütfen Ulaş Tuna Astepe de çıksın diziden yani adını Feriha koydum da böyle yaptılar fazla sürmedi o dizi baş rollerden biri olmazsa o dizinin ne anlamı kalır akıl var mantık var yani insanlar diziler hikayesi baş rolleri ve karakterleri sevdikleri için izler baş rolün teki giderse ötekinin bir anlamı da kalmaz iyice gıcığın ı çıkardılar gerçekten zaten Türk dizisi izlemek mantıklı bir şey değil ama işte oyuncular karakterler hikaye çekiyor bir şekilde bu ara Hercai dizisinin Miran ı çekiyor beni tabi onu da TV'den izleyemiyorum çünkü orada da haddinden fazla kötü karakter entrika şiddet var öyle sahneleri izlersem kafayı yerim zaten dizi de olsa haksızlığa ve şiddete dayanamıyorum ne yapayım umarım o da uzadıkça daha da kötü olmaz diyeceğim ama kendim bile inanmıyorum onun kitabını okudum diziden çok daha güzeldi onun için demiştim zaten keşke bu dizininde kitabı olsaydı diye

Normal bir dizide de insanları hikayesine inandırdığın başrolleri öldürüp başkaları ile bu hikayenin gerçekliğini zedelemek inananları kandırmak çok ahlaksızca kesinlikle.

Ama burda bununda ötesinde bir durum. Bu şiddete boyun eğmeyen bir kadın ile görmezden gelmeyen bir adamın destansı aşk hikayesi diye seyirci topladı.Nefesleri görmezden gelmeyin hemnefes olun umut edin inat edin vazgeçmeyin diyerek yola çıkıp o iki kadın bunu çok güzel şekilde anlattığı için buralara geldi.

Sonra ne yaptı şiddeti kendi uyguladı kadın katillerinin kahraman olduğu Vedat gibilerin duayla uğurlandığı kimin eli kimin cebinde derdine düşen iğrenç bir dizi reklamını yaptığı ki bu reklamı ikinci sezonda da kullandı aynı vaadi verdi ikinci sezonda yerle bir ettiği yetmez gibi . Şimdi Nefeslere umut etmeyin mutlu bir hayat yok kötü anılarınızın yerine daha korkunçları konacak hayat size hiçbir şey vermeyecek ben bir tek anne oldum demiştiniz anne bile olamayacaksınız demeye çabalıyor. Yine kendi kibiri yüzünden .

İşte bu yaptıkları her cihanda suç. Dolandırıcılığını geçtim manevi bir suç.Çıkıp ekranda ayetler falan okumakla olmuyor vicdan işi bazı şeyler olmayınca olmuyor bu hikayenin yok oluşunda bunu gördük.

10. Beğenenler;
    kubitik (09-04-19), mehmetlover (09-04-19), symylmz (09-04-19), yellowsugar (13-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 18 kullanıcı var. (2 üye ve 16 konuk)

1. Cemned,
  2. ocean 85

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri