Sayfa 103/200 İlkİlk ... 3539399100101102103104105106107113153 ... SonSon
1000 sonuçtan 511 ile 515 arası

Konu: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

Alıntı selcuk0857 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alptekin Ferit'e ufak bir hisse vermiş zaten. Adam holdinge bir şekilde kapağı atmış Serkan artık niye bir de Selin'le evlenmeyi düşündü ki? Neyse ki senarist nasip etmedi diyelim😂 Bu bölüm istinat duvarı mevzusu ortaya çıktı ama ben o mevzunun hemen işleneceğini sanmıyorum. Senarist bence o konuyu kışa ya da babaannenin ortaya çıkmasına saklıyor. Bir süre gizli saklı görüşmelerle biz yine romantik komedi izleyeceğiz. Eda halasına Serkan'ı itiraf etmez şu şartlarda. Önce Serkan iyi bir insan olduğunu halaya ispat etmeli. Spoiler olur mu bilmiyorum ama Eda'nın evinde Eda-Serkan-Erdem sahnesi çekilmiş. Eda Serkan'ı eve atmış Erdem'e de ya basılmışlar ya da basılmaktan son anda yırtmışlar gibi düşünmüştüm sahneyi. Koskoca Serkan Bolat'ı dolapların içine tıkacak galiba bu aşk😂

Dolapların içine tıkılacaksa neden Ayfer hala şirkete kahve içmeye gitti? Kaynak: Kerem'in storysi. Baya gitmiş Serkan ile Eda ile gelecekleri hakkında konuşuyorlar. Yoksa ne diye kadın kalkıp evinden hem Eda ile hem Serkan ile konuşmaya şirkete gelsin? Bugüne kadar bir kere geldi mi?

Ayfer hala kısıtlayıcı bir kadın değil. Eda'nın aldığı her karara saygı duyuyor. Yetişkin olduğunu kabul ediyor ama üzülmesine ve yeğenini üzmelerine dayanamıyor. Annesiz ve babasız kalan bir çocuğu pamuklara sarıp da büyütmüş Ayfer hala. Hatta o kadar sorumluluğu almış ki ben sana yetemedim mi acaba diyor.

Ferit Serkan bunu asla öğrenmeyecek söz veriyorum dedi ve hisseyi kaptı. Sus payı diyebiliriz. Yine de gönlüm Alptekin'in dolaylı olarak bile olsa suçlu olmasından yana değil. Serkan iyice babasından nefret etmesin. Babasının yaptıkları Serkan'ın üzerine yıkılmasın.

Babaannesi neler yaptı bilmiyoruz ki. Ayfer hala sadece annem hatalı dedi. Eda'nın babaannesi belki ikinci nişana teşrif eder. Hatta Aydan ile ortak bir hazırlık yaparlar. İnanması zor ama sonuçta ikisi de aynı cemiyetin kadını.

Sahnelerde kopukluk vardı doğru. Bazı hikayeler sonradan açılıyor. Nasıl yazmak isterlerse öyle yazıyorlar. Geçmişte daha neler oldu sonra yavaş yavaş anlatırlar. İki aile arasındaki bu sır öyle hemen ortaya çıkmamalı. Öyle bir anda çıkmalı ki Eda ve Serkan'ı bir arada tutacak bir neden olmalı. Bir tarafa tutunacak bir dal diğer tarafa geçmişin öfkesini yumuşatacak zaman verecek bir neden. Bu evlilik de olabilir küçük minik bir robot da. Aksi takdirde yine yıllar sonra tesadüfen karşılaşma çok klişe olur. Zaten çoğu dizide böyle oluyor. Yıllar geçecekse tam olarak ayrılamadan geçsin. İki aşığı bir arada tutacak nedenler yer alsın. İyi kurgular yapılmasını temenni ediyorum. Seyirciyi çekecek konular yazmalarını bekliyorum. Sevgiler...
    Konu elitay88 tarafından (24-09-20 Saat 16:12:40 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Parmaklarımı çıtlattım, kahvemi aldım, karakter bazlı süper bilimsel bölüm incelememe başlıyorum:)

Bölümün de gönlümün de şampiyonu Serkan Bolat'tır. Kim derdi ki gömmelere doyamamakla başlayan ilişkimiz övmelere doyamamakla sona erecek? Bolat büyüsü Eda gibi beni de etkiledi. Lanet olası bir adam değil lanetli bir kurbağa Prensmiş meğer Bolat'ım Serkan'ım. Eda'nın öpücüğü büyüyü bozdu İlk öpüşmeleri aşk değildi diyeceksiniz. Olur mu efenim baya öyleymiş. Bu ikisi birbirlerine resmen ilk bakışta vurulmuşlar biri burs öteki Selin ayağına kabul etmiş görünmüş. Bu kesin bir bilgidir. Konu kilit

İlk sahnede Serkan Eda'nın elini tutarak ben onu seçiyorum demiyor. Selin'i kibarca, sembolik olarak reddediyor değil. Cevap vermiyor aslında Selin'e haddini bildiriyor. Sen hangi cesaretle nişanlımın huzurunda bana ahlaksız teklifte bulunursun? Sen kim köpek Eda Yıldız'ı yok sayarsın diyor. Hatta Selin mesajı anlamaz belki diye kaşı gözüyle anladın mı yüzsüz şey mesajı yapıyor ama Selin'in sevilmediğini, Eda'nın da sevildiğini idrak edemeyiş seviyesine karşı tıp, Serkan, biz hepimiz çaresiziz. Aklımız almıyor

Literatüre geçmesi gereken Serkan Bolat alıntıları:
    "Benim dikkatimi dağıttın"
    "Sana deliler gibi aşık oldum"
    "Ben başkası değilim. Sen de başkası değilsin"
    "Sen ne kadar güzelsin"
    "Bırak ben de seninle geleyim"

Bir erkek bir kadına onu nasıl heyecanlandırdığını, onu ne kadar güzel bulduğunu, onsuz yaşayamayacağını, hayatındaki yerini, hissettiği yakınlığı daha ne kadar samimi, net ve tereddütsüz ifade edebilir? Ama işte anlattıkların karşındakinin anlayabileceği kadarmış gerçekten Serkan'ım. Olsun üzülme, karşındakiler anlamasa da biz ekran karşısındakiler anladık seni

Engin'e çaresizce yalvarışı arada hızını alamayıp kendi pozisyonunu teklif et deyişi Sen kendi pozisyonun teklif et kızın asistanı ol daha iyi değil mi Serkan'cım?

En sevmediğim sahne öpüşme oldu. Hangi duyguyla öptü anlamadım ben bir kere? Arzu değil özlem değil kavuşma değil lafını bitirdi öptü. Noktalama işareti gibi bişi oldu:)) Sonrasındaki suratı ifadesine herkesler bayılmış ama bence Eda'nın aklım başımdan gitti ifadesine karşılık Serkan'ın nebcim öptüm lan kızı ifadesi hiç olmamış. Zaten nebcim de falan öpmedi:) Neyse zaten bize aşk dolu hareket borçlu olan Eda'ydı. Serkan bölümün çoğunda mest etti bebeğim.

Engin-Serkan konuşmasını da çok beğendim. Serkan hala aklı başında bir insanmış gibi davranmaya çalışıyor garibim yazık ama Engin her iyi dostun yapacağı gibi oğlum yedin sen aklını diye aynaladı onu Kalp mi mantık mı hala sorguluyor sanıyor kendini. Ooolum sende mantık kalmadı ki. Mantıklı davranıp Selin'i seçiyorsun mesela ama mantık yazılımın silindiği için karşılığı yok kız bekliyor sen taksi peşindesin o komutu aldığının farkında bile değilsin. Sistem artık mantığı tanımıyor Kısa devre yapmış bir robotsun. Olur öyle. Üstüne gitmeyeceğim

Sıra Eda'da ama kendimi hazır hissetmiyorum. Tadım kaçmasın ondan bahsetmeyeceğim bugün

Ayfer Hala özetçinin kurbanı olmuş. Ben sandım ki Serkan'dan uzaklaşsın diye bursu ayarlamış gönderiyor. Seni öyle çaresiz bıraktığım için özür dilerim dedi ben bittim ya. Ben de halayım aşırı etkilendim. Annesinden işini evini kurtarmak için istemedi yardım. Eda'ya karşı yerine getiremediğini düşündüğü ödevi için istedi. Hiç kızamadım. Yanlış bile bulamadım. O sözleşmeyi, Eda'nın düştüğü durumu öyle farklı düşündü ve üzüldü ki çoğu annenin evladını Ayfer'in Eda'yı sevdiği kadar güzel sevemediğini düşünüyorum. Harika bir kadın. İnşallah Pamir ona nasip olur Bizi Serkan konusunda yoracak ama olsun. Bende kredisi sonsuz. Yorsun.

Aydan da seyretmeyi çok sevdiğim bir karakter. Eda'ya karşı tavrını prensipli buluyorum. Prensiplerini beğenmiyor olabilirim ama kendini ifade edişi, hayata ve Eda'ya bakışının netliği hoşuma gidiyor. Neden Selin'ci olduğunu, ne yapmaya çalıştığını anlıyorum. İlginç ve etkileyici bir karakter. Serkan seni hatırlamasın repliğini sadece böğrüme saplandığı için değil 3 kelimede 3000 gerçeği özetlediği için de unutamayacağım. Aydan'ın gerçeklerini tabi

Engin'i de konuşmaya hazır değilim. Ceren'in saçma keki Engin:)

İsnat duvarı meselesine gelince beni hiç rahatsız etmedi. Evet saçma bir tesadüf ama saçma tesadüfler olmadan Sen Çal Kapımı olmazdı Eda ve Serkan'ın hayatı saçma tesadüf:))) Elitatay'ımın dediği gibi abinin müsebbibi de Eda'nın sülalesi çıkarsa olaylar çok karışır doğru. Ama çok acayip bir imtihan olmaz mı ya? Birbirlerine kızacak bir durumları yok evet ama Eda babasının sebebi olan adama nasıl "baba" diyecek? Tüm bu acıların gerisinden dokunabilecekler mi birbirlerine? Nasıl bir sevgi ki bu yine de kazanacak? 3. kişilere, yanlış anlamalara, birbirlerinin ideallerini anlayamamaları yüzünden ayrılmalara falan bin basar. Oluşacak özlemi, kendinle kavgayı, cinsel gerilimi ve sonunda galip gelecek sevdayı düşünemiyorum. Bence güzel ya:) Yalnız mücevher sevmeyen kızın ailesi bin kuşaktır mücevherciymiş pes

Kafam çok dolu yorucu bir gündü şey edemiyorum burada kesiyorum ama yorumlarım sürecek İyi ki varsınız forumdaşlarım:)

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Bahsedilme
    8 Mesaj

Bölümün başlangıcı inanılmazdı, çok beğendim 'Seninle bir umudumuz varsa Ferit'i bırakırım' diyen Selin'e Serkan gayet net ve çok güzel bir cevap verdi. Gitti Eda'nın elini tuttu Serkan ne diyecek acaba derken bence bu hareketi çok daha güzel ve anlamlıydı Eda da çok güzel karşılık verdi, Serkan'ın yanağına tatlı bir buse kondurdu Hem ayrıca Eda, Serkan'la Selin'in konuşmasını dinlemeden gitmiş mi diye endişelendiydik, meğer kaçıp gitmemiş, Ferit gelince onları görüp duymasın diye kurtarıcı pozisyonuna girişmiş. Sonrasında bozguna uğramış Selin'i Ferit alıp götürüyor, romantik çifti yalnız bırakıyorlar Diğerleri gidince Serkan hemen soruyor Eda'ya beni niye öptün diye, Eda dikkat dağıtmak istedim deyince Serkan 'Benim dikkatimi dağıttın' diyor Allah'ım ne kadar da bir öpücüğün kendisinde bıraktığı tesiri açık yüreklilikle dile getiren bir erkek Eda Serkan'ın büyük bir hoşnutlukla dudaklarından dökülen şu sözleri için bile bulutların üzerine çıkmalıydı Serkan'ın gözlerine bakıp vay be küçücük bir öpücüğümle bile adamı yaktım kavurdum erittim demeliydi Ah be Eda'cım çakraların mı kapalıdır nedir beybisi

Arabadaki yolculuk sahneleri de çok tatlıydı Eda Serkan için şarkı seçti. Çıkan şarkı da çiftimize yazılan bir şarkıymış meğer. Şarkının tınısı, melodisi çok hoştu. Başak Hanım'ı da tebrik ederim, çok güzel seslendirmiş, ses tonu çok tatlı. Çiftimiz bu şarkıda düet yapıyor. Önce Eda Serkan'a söylüyor; ''Sen soylu kağan asilzade, ben çiçek açtım sadece, olur mu ki ne dersin, sen de beni sever misin?'' Daha sonra Serkan Eda'ya; ''Edalı bir bakış attın, sonra hemen aşktan kaçtın, anlaşmamızda yok tamam, sen de bana aşık olsan…'' Sonra ikisi beraber söylüyor; ''Nefretle başladık senle, yediremedim kendime, bekliyorum açmayı, gelsen de çalsan kapımı.'' Çiftimizi anlatan bir şarkı

Engin Serkan'la, Ceren de Eda'yla konuşurken bizlerin sesi oldular. Ceren Eda'ya Serkan için 'sana aşık aşık bakıyor' dedi. Eda da 'arada bana da öyle geliyor' dedi. Yine Ceren 'niye bir insan birisi için çiçek tasarımı yapar, peşinden koşar, bahçe bahçe arar ki' dedi. Eda Ceren'le konuşurken ona Serkan'ın Selin'e evet dememesinin kafasını karıştırdığını söyledi, acaba beni beğeniyor olabilir mi dedi. Eee bu konuşmadan sonra Eda hala Serkan beni sevmiyor, Selin'i seviyor onu istiyor modunda dolaşıp durdu anlayamıyorum Hadi sadece kendi düşünse kendi kendime mi kuruyorum acaba desin de, dışarıdan bir göz hem de kendi arkadaşı, Serkan sana aşık aşık bakıyor diyor, bu da onaylıyor ama sonrasında hiç ihtimal vermezmiş gibi tavırlara bürünüyor.. Diğer tarafta da Engin Serkan'ın aydınlanması için uğraştı durdu. Gururu, mantığı bir kenara bırak kalbinin sesini dinle dedi. Kızı yirmi dört saat yanında istiyorsun diye de ekledi Engin'le Ceren'in kendilerine faydaları olmasa da Eda ve Serkan'a katkıları çok büyük.. Dörtlünün ikili ikili gerçekleşen bu sahnesi gerçekten çok hoştu.

Daha sonra Eda ve Serkan birbirlerini düşünerek uykuya daldılar, o sahne de çok hoştu

Serkan aramaz artık diye endişelen Eda'yı Serkan arıyor. Sabah uyanmış, giyinmiş kuşanmış hooop Eda'nın kapısında yerini almış Eda'cım aramaz diyordun, hem aradı hem de kapında bitti, eee bu da mı aydınlanmana katkı sağlamadı Yapmaz, etmez dediklerini bir bir yaptı çocuk Serkan'ın da aramam aramam deyip soluğu Eda'nın kapısında alması Eda da az değil tabii Serkan beni istemiyor, sevmiyor, istediği Selin diye bıt bıt dolanıyor etrafta ama yine de Serkan'ın gelebileceğini düşünerekten giyinip kuşanmış Eda'yı görünce Serkan'ın saatinin itfaiye alarmı gibi çalması Yok Serkan'cım heyecanlandığını kimse anlamadı merak etme Eda Hanım, sizin de bu durum karşısında memnun bir tavırla kıs kıs güldüğünüz gözümden kaçmadı ona göre Eda, görüşmeye gideceğini söylediği zaman Serkan, ne görüşmesi Aklı çıktı resmen, o nasıl bir surat ifadesiydi öyle Hemen lafını da soktu

Sen hiçbir zaman benim çalışanım değildin Eda Yıldız Çalışanı olmayan Eda'yı Serkan aldı bir evin bahçesine götürdü. Maksat ondan fikir almaktı ama işte asıl durum dostlar alışverişte görsün Robotların da kalbi var Eda Yıldız Serkan anlattığı hikayeyle aslında kendini anlatıyordu ama Eda bu hikayeden kendine pay çıkardı. Adam sevilmediğini anlayınca terk edip gitmiş. Eda da bir süre sonra sevilmediğini sanıp terk edip gitmeye kalkışacak.. Eda böyle bir evde yaşamayı isterdim dedi, Eda'nın bu dediği Serkan'ın kulağına küpe olmuştur

Serkan Eda'ya habire seni görmek için diyor, bitmek zorunda değil diyor ama Eda ise sürekli istemiyorum, bittiii modunda takıldı durdu. Daha çocuk ne yapsın, ne desin anlamadım.. Eda duymak istiyor, duyuyor, yine de memnun olmuyor. Çünkü gerçek anlamda hiç duymadı. Serkan'ın söylediklerini kalbiyle dinlemedi. Tüm bunları seni görmek için yapıyorum demek gayet açık bir şekilde senden hoşlanıyorum, seni önemsiyorum, seni özlüyorum, seni görebilmek için bahaneler yaratıyorum demektir.. Bitmek zorunda değil demek; ben bitmesini istemiyorum ve bunun için senden de bir adım bekliyorum demektir, ikimiz istersek bitmeyebilir demektir, bitirmeyebiliriz demektir.. Ama Eda Serkan'ın sözlerini, haykırışlarını duymak istemedi.. Kalbini kapadı resmen..

Engin krizimiz var hadi Engin kendi yerini teklif et, et işte Serkan ve Engin'in mimikleriyle, dudak okuyarak konuşması Sonrasında Serkan'ın Eda'nın peşinden nereye gidiyor, nereye gidiyor diye koşturması Bur sahnelerdeki Serkan Bolat'ı yiyebiliyor muyuz

Eda'nın İtalya'ya gideceğini öğrendikten sonra Serkan'ın İtalya fotoğraflarına bakmasına içim kan ağlaya ağlaya çok güldüm Sonrasında Serkan'cım yataklara düşüyor Zalım Eda dayanamıyor koşuyor Serkan'a Eda'nın dudaklarıyla Serkan'ın ateşini ölçmesi Eda'cım senin çocuğun canına kastın mı var, bu şekilde ateşi daha çok çıkmaz mı Eda'cım bu arada Serkan'a iyi gelecek olan şey ıhlamur veya çorba değil Sonra Selin geliyor ve Serkan onu resmen kapı dışarı ediyor Sonra Eda'sıyla yine baş başa kalıyor Alnını silen Eda'ya Serkan'ın bakışları neydi öyle Ve dayanamadı, dudaklarından 'sen ne kadar güzelsin' nağmeleri döküldü Eda'nın tepkisi ise yine yetersizdi neyse Zalımın kızı adam aşkla bakarak çok güzelsin diyor titre ve kendine gel Küçük Prens'ten pasajlar okudu Eda Bu anlar da güzeldi. Sonra Serkan Eda'ya ben uyuyana kadar İtalya'da neler yapacağını anlatsana bana dedi Sonra da sayıklamaya başlıyor; Eda ben de seninle geleyim, İtalya'ya geleyim diyerekten Serkan, Eda'nın bu şekilde adını sayıkladığını duysa Roma'yı yakardı Sabah uyandıklarında Serkan konuşmalarını hatırlamadığını söyleyince Eda bozuluyor da e be Eda'cım çocuk hasta, ne olmuş unutmuşsa? Sonuçta senin adını sayıkladı Selin'in değil, seninle İtalya'ya geleyim dedi bu çocuk.. Savunmasız bir anında, otokontrolünü sağlayamadığı bir anda habire seni sayıkladı durdu, daha ne istiyorsun? En azından şüphelerin ortadan kalkabilirdi, bu çocuk gerçekten bana tutulmuş diyebilirdin.

Aydan'ın kafayı da anlamadım. Eda'ya diyor ki Serkan'a çok iyi geldin, ona hayat verdin ama o Selin'le olmalı Oğlunu Selin'leyken de biliyor, o zamanlar hayat dolu olmadığını biliyor. Bir de oğlu ve Eda arasındaki etkileşimin farkında ve buna gözlerini yumuyor. Demek ki oğlunun mutlu olmasının derdinde değil.. Tek istediği yanında kendi muhitlerinden biriyle salınması.. Aile itibarlarını oğlunun mürüvvetinden önde tutuyor.

Eda İtalya'ya meğer hiç gitmemiş. Ben bir süre orada okudu sonra bursu kesildi sanıyordum. O dingil sevgilisiyle de bir süre İtalya'da yaşadı sanıyordum. Allah'ım ne kadar da kendi kafasından uydurup senaryo yazan bir izleyici

Bana hoşça kal dedirtme Eda Yıldız Hain Eda sen nasıl o kadar kolay hoşça kal diyebildin öyle Uzaktan Eda'nın vedalaşmasını izleyen Serkan

Sonra Serkan Bolat çektiği aşk acısı sebebiyle beyin travması geçiriyor Selin'i arayıp buluşmaları gerektiğini söylüyor. Arabada giderken bu sefer de akli melekeleri yerine geliyor ve aşk hastalığı sebebiyle sayıklarken söylediklerini de hatırlamasıyla Eda'sına koşup onu bulması gerektiğini anlıyor Tabii Serkan'a ben de enerji yollamışım da haberim yokmuş Arabasında Eda'yla ikisinin şarkısını dinlerken sahil boyunca ilerliyor ya hah işte o yol hayatım boyunca yüz bin milyon kere geçtiğim yoldur Selin'le buluşmak için Paşabahçe'ye doğru ilerliyordu, sonra bizim ordaki meşhur kavşaktan dönüyor Eda'ya doğru yol alıyor Kavşaktan tam dönüş yapmayıp sağa sapsa bizim eve gelecekmiş nerdeyse Neyse iyi ki döndü de hayırlısı oldu Serkan Eda'ya yetişiyor, Eda ise Serkan'ı fark ettiğinde taksiciye durma devam et diyor Allah'ım ne büyük acılar bunlar Yahu Eda'cım adam dayanamamış peşinden gelmiş, sen onu istemiyor musun, ne habire kaçıp duruyorsun Zaten gitmeden önce Selin'le de buluşmayı ihmal etmeyip saçmalamıştın, hangi akla hizmet Serkan seni seviyor ama söyleyemiyor dediysen artık Hani Serkan'a yazmıştın ya 'bana gözlerinle değil yüreğinle bak' diye keşke dediğini sen de uygulasaydın

Serkan Eda'yı indirdi taksiden. Eda çıldırmış bir şekilde deliricem gerçekten deliricem derken asıl biz deliriyorduk farkında değildi Eda Serkan'a neden bırakmıyorsun beni dediğinde Serkan'ın bırakamıyorum Eda derken ki şapşikliği Eda, böyle bir tatlılığın seni bırakmasını istediğinden gerçekten emin misin Eda yeter bıktım diye çırpınırken Serkan'ın heyt be asıl ben bıktım diye çıkışı Eda'cım hırsızın hiç mi suçu yok Serkan Bolat'ın beynini istila etmişsin, sürekli kafasındaymışsın, her bir düşüncesindeymişsin Allah'ım ne kadar da tatlı itiraflar Hayatımı ele geçirdin diye haykıran Serkan'ın gör artık bunu, gör artık beni, gör artık aşkımı diye çırpınışı Eda Serkan'a git deyip durdu, Serkan da nayır Eda gitmeyeceğim işte diye tutturdu Eda gitmeye kalkınca da ona 'gitme' dedi Eda ise buna rağmen gideceğim Serkan dedi Yahu canım Eda'cım sen değil miydin Serkan'a birisinin gitmesini istemiyorsan o zaman ona gitme dersin diyen? Eee çocuk sana 'gitme' dedi, senin istediğini yaptı, hala şikayet ediyorsun, anlamadım ki ben seni Neyse ki bu bölüm Serkan nirvanaya ulaşmıştı da sana rağmen pes etmedi ve ısrarla yine 'gitme Eda' dedi Sen de gitmemek için bir sebep isteyince o sebebi sana verdi Serkan Bolat Sana deli gibi aşık oldum Veee bu noktadan sonra Eda da taş değil sonuçta aşka geldi Böyle yelkenleri suya indirirsin iste Eda Yıldız Bir yanda canım İstanbul'umun muhteşem güzelliği, bir yanda Serkan Bolat'ın tatlı bakışları, kim olsa aşka gelirdi zaten

Fragmana ise söylenecek söz yok, her detayı ayrı güzel
    Konu Okyanus tarafından (24-09-20 Saat 23:09:41 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Elitatay'ımın dediği gibi abinin müsebbibi de Eda'nın sülalesi çıkarsa olaylar çok karışır doğru. Ama çok acayip bir imtihan olmaz mı ya? Birbirlerine kızacak bir durumları yok evet ama Eda babasının sebebi olan adama nasıl "baba" diyecek? Tüm bu acıların gerisinden dokunabilecekler mi birbirlerine? Nasıl bir sevgi ki bu yine de kazanacak? 3. kişilere, yanlış anlamalara, birbirlerinin ideallerini anlayamamaları yüzünden ayrılmalara falan bin basar. Oluşacak özlemi, kendinle kavgayı, cinsel gerilimi ve sonunda galip gelecek sevdayı düşünemiyorum. Bence güzel ya:) Yalnız mücevher sevmeyen kızın ailesi bin kuşaktır mücevherciymiş pes
    Yani ikisi de küçükmüş ya o yüzden dedim bir tesadüf daha çıkmasın. Düşman ailelerin aşık çocukları. O duvar meselesi bir kenarda dursun. Keyfimizi bozmasın izleyici olarak. Bunlar evlensin nikah kıyılsın ertesi gün ortaya çıksın ki ortada bir mücadele olsun. Karısını eve döndürmek isteyen bir Serkan Bolat hayal ettim. Ben ne yaptıysam seni kaybetmemek için yaptım. Amacım seni üzmek değildi. Eda dinle bir kere. Nereye? Ben de geliyorum deyip peşinden gitmesi. O rüyasındaki gibi ben de geleceğim demişti ya gelsin. İtalya değil ama hayır. Finalde giderler işte Eda hayaline kavuşur. Serkan ile kavuşsun istiyorum ya. Elin adamıyla yollamayın bu kızı İtalya'ya. Nereye yollayın? Siz biliyorsunuz. Şöyle memleketimizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bir yer. Şehrin kuzeyinde Diyarbakır ve Batman, güneyinde ise Suriye, batısında Şanlıurfa, doğusunda ise Siirt ve Şırnak bulunmaktadır.

Bu kadar ipucu yeter.

Eda'nın ailesi çok zengin. Kuyumcu filan. Soyadları Yıldırım olarak yazıyormuş. Bazı dikkatli izleyiciler dikkat etmiş Figen Yıldırım. Fifi Eda'nın kuzeni mi diyorlar? Eda soyadını değiştirmiş Yıldız yapmış. Belki annesinin soyadını aldı. Biliyor musunuz forumdaşlar Ayfer Yıldız mı? Ayfer Yıldırım mı?

İkinci fragman Cumartesi günü gelir diye tahmin ediyorum. Bence Ferit şirkete bahsettiği kişi Efe Akman (Pamir Pekin) karakterini getirecek. Sevgiler...
    Konu elitay88 tarafından (25-09-20 Saat 00:29:26 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Okyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence öpüşmeye kadar itiraf da güzeldi. Serkan'ın hali, tavrı, sözleri benim çok hoşuma gitti. Sonra analiz ederim o sahneyi. Sonrasında öpüşme oldu ve ben ilk başta anlamadım Harbi öpüşeceklerken öpüşeyazmışlar gibi bir şey oldu Biraz beceriksizce oldu sanki. İstanbul manzarası güzeldi ama

O duvarın yıkılması mevzusu ise hiç hoşuma gitmedi. Bu olayı bir süre görmezden gelmeyi düşünüyorum
    Duvar yıkıldı kara Ferit göründü:) Gerçi Serkan Bolat'a o takmasın da napsın? O Ferit'i çok pis bir adam yapacaklar. Şu ana kadarki tavırlarıyla hiç bağdaşmayan şekilde, işlerine geldiği gibi meğer başından beri kötü de yapacaklar.

İtirafı beğendin mi? Ben beğenemedim ya:) Eda'nın bıktım deyişine de ayrı koptum. Neyden bıktım bebişim? Kaçmaktan mı? Anlamamak için verdiğin çaba mı yordu seni bu kadar? Çok tek taraflı bir itiraf oldu bu. Eda'nın tavrının sözlerinin altı boştu. Rolmüş gibi yapmaktan, seni Selin'le düşünmekten, umut edip üzülmekten yoruldum dese olabilirdi:) Bilmiyorum hiç öyle tutkulu çekişmeli bir kavuşma olmadı. Yönetmen kim bilmiyorum ama başarısız buluyorum. Tutkulu çekişmeli yapmaya çalışmış, huzurlu yapmaya çalışmış hiçbiri olmamış. Kerem'le Hande'nin bakış ve ifadelerinin güzelliği kurtarmış biraz. Yoksa adam gitme diyor, aklımdasın diyor bizim kız niye hala git diyor adama? Niye hala anlamıyor? Şaşırmıyor bile. Ne falan der insan?:) Adam taksiyi özel uçağıyla değil tarifeli seferle gittiğin için durdurdu Eda'cım. Serkan Bolat'ın nişanlısı ekonomi uçuyor derler diye. Hatta yüzüğü geri vermediğin için bile olabilir. "Eda gitme, yüzüğün taksitleri bitmedi". Ben bu aşkını erkek hareketleriyle sürekli ispatlayacak, kadına böyle kaynanası istemiyor, kendini feda ediyor diye acıyacağız sevmeeeem. İlişkide denge olacak:) Ben bebişi hastayken Selin'e kafa tutan Eda'yı sevdim. Biraz sahip çık adamına bu nedir ya? Her depresyona giren Serkan'ıma git diyor. Yazık değil mi bu çocuğa? Kal denmesine en çok onun ihtiyacı var. Bebişiiiiim, terk edilmiş İsviçre'de özel okullarda büyümüş kekiiim

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir masallah da sana demeden gidemiyorum sevgil Zuzinha...

Gercekten ben görmemezlikten geldim ama olaylarin siralamasini sen böyle yazinca birden izlerken benim de durumun tuhafligini garipsedigimi animsadim...

Artik o kavusma sahnesi, arkasindan gelen o ask sacan fragmanla ihtiyar beynim ve hafizam nasil islem disi kalmissa....

Lütfen yazmaya devam et... Bakalim ben de daha neler animsayacagim...

Sevgiler...
    Ay hepimize maşallah beni utandırıyorsunuz efenim Serkan Bolat kısa devre yaptığı için oluyor bunlar:)

Alıntı selcuk0857 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alptekin Ferit'e ufak bir hisse vermiş zaten. Adam holdinge bir şekilde kapağı atmış Serkan artık niye bir de Selin'le evlenmeyi düşündü ki? Neyse ki senarist nasip etmedi diyelim😂 Bu bölüm istinat duvarı mevzusu ortaya çıktı ama ben o mevzunun hemen işleneceğini sanmıyorum. Senarist bence o konuyu kışa ya da babaannenin ortaya çıkmasına saklıyor. Bir süre gizli saklı görüşmelerle biz yine romantik komedi izleyeceğiz. Eda halasına Serkan'ı itiraf etmez şu şartlarda. Önce Serkan iyi bir insan olduğunu halaya ispat etmeli. Spoiler olur mu bilmiyorum ama Eda'nın evinde Eda-Serkan-Erdem sahnesi çekilmiş. Eda Serkan'ı eve atmış Erdem'e de ya basılmışlar ya da basılmaktan son anda yırtmışlar gibi düşünmüştüm sahneyi. Koskoca Serkan Bolat'ı dolapların içine tıkacak galiba bu aşk😂
    Babasının Ferit'e verdiği ufak hisseyi bilmiyordu bilmeden aldı evlilik kararını:) Eda reddetti, anası da senin için her şeyden vazgeçen Selin dedi bizimki bir gaza geldi babasına da artistlik etti gitcek o Ferit diye ama hisseler zaten Ferit'te, kalbi çoktandır Eda'da boş boş konuşuyor işte:) Serkan'ın ikilemi mantığıyla kalbi arasında olmadı hiç. Zaten Serkan'ın ikilemi olmadı:)))) Hala mantık diye bir şeyi varmış gibi kendini ikna çabaları diyelim. Ayfer'den ilişkisini gizleyeceğini sanmam Eda'nın. Bu noktadan sonra yalan yok tavrı bekliyorum onlardan. Ama tabi eve aldığını gizleyebilir
    Konu Zuzinha tarafından (25-09-20 Saat 09:03:17 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri