Sayfa 66/117 İlkİlk ... 165662636465666768697076116 ... SonSon
585 sonuçtan 326 ile 330 arası

Konu: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

Durum:
    FireButterfly. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Australia, mate!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    121

Aldığı Beğeni: 180

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

Özeti okuyunca gecen yorumumdaki cümle aklima geldi hemen. Demistim ki Serkan ilk basta Eda'yi Selin icin kullaniyordu, simdi Selin'i Eda icin.
    Ve gercekten de öyle.

Eda'yi kullanirken, yani sözlesmenin ilk günleri, ilk bölümler (daha his mis ask mask sevda özlem yokken ), hadi herkes Selin'i kiskandiriyor diye bu taktik olabilir diyordu.

Ama simdi zavalli robotum o taktigin ask araya girince uymadigini ve islemedigini anlamamis galiba. Serkan'cigim Eda'nin dedigi gibi "Bir kadina seni istiyorum demek bu kadar zor degil, Serkan Bolat" Bu kadar düpedüz asik olup abayi yakmis olmak ama yani sira da hala kal dememek, özür dilemeyi bile becerememek, ortada olan seyleri yanlis anlamak, sözlesme olayini eline ayagina bulastirmak... yani ne diyeyim bu da bir basari Serkan'cigim ya!

Ama Serkan'imin asil derdi iste Eda gibi hos eglenceli iyi kalpli herkesin sevdigi bir insanin, onu simdiye kadar tanidigi her baska birisinden daha cok etkileyen ilham veren zorlayan büyüten iste bu insanin onu sevebilecegi ihtimaline bir türlü inanamasi (ah bir bilse Eda'nin onun cekim alanina nasil fena kapildigini ) Aski da daha yeni tadiyor, vücudu mantigi aliskin degil ki böyle sarsintilara. Ondan böyle tuhaf mantiklarla yürüyor kendi capinda. Mantik denilmez buna gerci, düpedüz sacmalik haha ama napcaksin Serkan robotunun ayari bozuldu Eda gelince. Bence en son dal bu sözleme diyor! Cünkü en gec dosya calma meselesinde Eda'nin pat diye gidebilecegini cok iyi anladi (Eda sonucta Selin gibi öyle yilisik yilisik bey efendimizin her istedigini kabullenmiyor ). O sözlesmeden sonra eger Selin Ferit'ten gercekten ayrilirsa, Selin simdi de onunla evlenmek isteyecegini herhalde unuttu ask meskle kirimizi kupasinin analiziyle ugrasirken. (Ah Serkan ah sen olmayan o yagmur kiss olayini bir daha düsün bence, ama bu sefer öyle bön bön bakmak yok, al kizi önüne "Seni istiyorummmmm lanet olsunnnnnn" diye yapis dudaklarina, daha gec kalmadin yapabilirsin yani benden söylemesi, yoksa bak yeni erkek karakterler geliyormus kiskanclik krizlerinden ölürsün demedi deme )

Asil bir de baska cok önemli soru var tabi: bu adamin bütün bu zayif noktalariyla dengesizligiyle güvensizligiyle Eda'nin ne kadar ugrasmak istemesi, sonucta allah icin zor adam, buna gercekten katlanmak istiyor musun Eda'cigim sen

Selin'den de taa bastan hep diyordum ne istiyordu diye. Tamam cocukluk arkadasi falan diye birbirlerine alismislar, huylarini suylarini kabullenmisler, ondan mantigim Selin diyor diyor.
    Ama bana sorarsaniz zaten mantikli olan bile Selin degil ki, cünkü aralarindan isleri yaparken bile o kadar uyum muyum yok ki? Bana mi bir tek öyle geliyor ama tek ortak yönleri isi genel olarak sevmeleri ve holding'le alakali beraber bir seyler yapmalari.
    Yani is icin bile bir araya gelince beraber öyle süper mükemmel veya kreatif fikirler akillarina gelmiyor, ne bilim Serkan'in atlari varya, atlara binmek ortak noktalari olsaydi bari beraber her haftasonu ata binseydiler o da yok, cinsel cekim desen kesinlikle yok (Hele Eda'nin yaninda zaten soluk kalir bile demiyorum resmen 0'in altinda )
    Benim tek duydugum Selin'in Serkan'in soguk ve mesafeli hallerini kabullenip, kendi isteklerinden vazgecip, böylelikle tartismasiz (ama asiri heyecansiz ) bir iliski gercirmis olmalari. Yani benim mantigimda mi bir sorun var ama mantigima (kalbi hic katmiyorum bile burada) bu saydigim seyler hic ama hic cazip gelmiyor.
    Benim mantigim bu hayatta daha iyi bir insan olmama yardimci olan, kendimi asmami salayan, etrafimi güzellestiren bir kisiyle olmami tavsiye ederdi.
    Konu FireButterfly. tarafından (16-09-20 Saat 01:11:10 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    Connected (16-09-20), deren1970 (16-09-20), esra086 (16-09-20), lalalaylom (16-09-20), seval2005 (16-09-20), Zuzinha (16-09-20)

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    437

Aldığı Beğeni: 908

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ses kaydının ortaya çıkmasını hiç istemem. Kullanılacaksa da kesin Eda'nın aleyhine kullanılır. Biliyordun bana söylemedin diye mızıklar Serkan. Yoksa bu saatten sonra Serkan'ın Selin'in bir açığını görmesi hikayeye ne katabilir ki? Selin mükemmel mi değil mi diye bir konumuz yok. Gönül kimi seviyorsa mükemmel o'dur:) Serkan'ın gözündeki Selin imajının yıkılması ancak Serkan'a herkes hata yapabilir dedirtirse anlamlı olur. Yoksa kendi 2 aydır cümle aleme yalan söylüyor nişanlıyız diye. Selin gerçek nişanlısını korumak için gerçekleri gizlemişse nolmuş Selin Serkan için zaten bitmeliydi. Bunun için Selin'in açığını görmesine ihtiyacı varsa hala, derdimiz büyük. Gönül meselesi adına Selin bitmiştir. Mükemmel olmadığı için değil, Serkan'ın gönlü başkasıyla dolu olduğu için. Kontenjan yok:) Bu olay açığa çıkarsa Serkan Selin'i insan olarak siler. Doğru mu yapar? Hiç de yapmaz bence. Ben de olsam o egoist, affetmek bilmez, paranoyak adamdan nişanlımı korurdum. Üstelik sızdırıldığı için kıyametleri kopardıkları sözleşmenin aslını insanlar bilse...

Selin Eda'nın yaptığına sorumsuzluk dedi ve haklıydı. Hırsızlık demedi ki. Ay amma savundum bu Selin'i. Bölüm sonu kesin pişman olcam bu yellozu mu savundum diye ama yani şu an için ben Serkan'ın öyle Selin'in %100 dürüstlüğünü falan hak ettiğini düşünmüyorum. İnsanları bu kadar korkutmasaydı, makul bir insan olsaydı Selin saklamazdı. Hem kimse mükemmel-hatasız olmak zorunda değil ki. Yani Serkan'ın kafasındaki mükemmel imajı yıkılsın zaten o saçma bir imaj. Sonuçta Selin Serkan'a gerçekten değer veriyor. Hayatına çok şey katmış. İşine çok şey katmış. Serkan'ın Selin'i bu konuda silmesi kendi nankörlüğü, egosu olur. Olan olmuş zaten Serkan Ferit'in yaptığını öğrenince ne olacak? Selin gizleyerek Serkan'ı tehlikeye falan atmıyor ki. Nişanlısını çok gerçek ve kontrol edilemez bir tehlikeden koruyor. Serkan Bolat:) Laf dinlemeyecek adama derdini dürüstçe anlatmadı diye Selin kardeşimizi harcatmam Harcanacak biri varsa o Serkan Bolat'tır. Bunu misyon edindim ben
    Kullanılmayacaksa neden böyle sahne yazıldı? Ya tehdit edecek ya ortaya çıkaracak. Zaten gidiyor ve gider ayak ortalığı karıştıracak. Şirket bir karışsın ister. Bu da en kolay yolu. Zaten Kaan bunu yaptıktan sonra ne Ferit ne Selin kendisiyle görüşmez. Özür dilerler Serkan ve Eda'dan konu kapanır. Diziden çıkışı da herkesin onu tamamen hayatından çıkarması olur. Sonra hepsine bir e-mail mektup yollar özür diler hikayesini bilmediğimiz ama durmadan kötülük yapma peşinde olan karakterimiz. Hoş Eda'nın hikayesini bilmezken tam olarak Kaan çok da önemli değil. Eğer diziden çıkmasaydı anlatılması gerekirdi.

Sen zaten sürekli Serkan Bolat'ı harcıyorsun gözümden kaçmadı değil. Selin kendisine mükemmel denile denile kendisini öyle sanmış olabilir. O egolar bir insin yere. Serkan'a olan saplantısını ve bunun kendisini ne hale getirdiğini anlasın. Ay Pırıl ben ayrıldıklarına seviniyorum inanamıyorum nasıl biri oldum ben? Tarzı bir şeyler diyordu. Serkan he dese pılını pırtını toplayıp kaçacaksın Selin cim. Sözde kararlısın. Ferit yedekte tutulan aşık. Kendisi de biliyor gerçi. Zaten ileride Selin ve Eda'nın arkadaş olma ihtimalini düşünüyorum. Tabi Selin tamamen Serkan defterini kapamalı. Ferit ile evli bir çift olarak dizide yer alabilir.

Eda sorumsuzluk yapmadı ki. Sadece aşırı derecede dikkatli davranmadı. Çünkü orası kızın kendi evi. Görevini yerine getirmiş. Sonra Serkan'ın kendisine verdiği diğer görevi yapıp hadi gelmişken terledim bir duş alıp çıkayım demiş. Ne bilsin Melo evine Kaan'ı getirecek? Sonra doğrudan gitti evrakı teslim etti. Patenti almadan hiçbir yere götürmedi dosyayı. Hatta düşündü belki buradan çaldılar ne diye bu Serkan hemen beni suçluyor. İlk şüpheli Eda idi ama koftiden. Dosya onun sorumluluğuydu. Yalnız bu kadarını da tahmin etmesi beklenemez yani. Belki Serkan'ın akıllandığını ders aldığını belirtecekler. İkinci defa bir kadına bağırmayacak sanıldığı gibi. Selin'i kovmayacak. Sadece gözündeki o mükemmel tablo yıkılacak.

Yeni jönü düşünüyorum. Acaba kaçıncı bölümde diziye dahil olacak? Arıyorlarmış. Demek birkaç bölüme diziye dahil olacak yani. Selin ve Eda sürekli kıyaslandı Serkan ve Aydan tarafından. Kız tarafı da Serkan ile bu jönü kıyaslayabilir. Yani başkasının övülmesi Serkan'ın pek hoşuna gitmeyebilir.

Serkan'ın acemi aşık hallerini izlemek keyifli. Güzel işlenirse gayet eğlenceli olur. Dram için zaten aile hikayesi var. Eda'nın babaannesi de diziye 14. bölümde dahil olmalı. Çünkü yeni bir hikaye açılması gerekir. Mardin bölümü de izlemek isterim. Tabi her istediğimiz olmaz. Bakalım yeni bölümler güzel olur umarım. Sevgilerle.

4. Beğenenler;
    esra086 (16-09-20), seval2005 (16-09-20), Zuzinha (16-09-20)

Durum:
    metonim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    69

Aldığı Beğeni: 88

Bahsedilme
    0 Mesaj

Zuzinha'nın da dediği gibi bir ara bir ay kaldı dediler sonra 15 gün kafamızı allak bullak ediyorlar efendim günleri üşenmedim saydım. Araya başka uğraşlar da girdi uzadı bu yüzden şimdi hepimizin hatırlayacağı şekilde günleri özetlemeye çalışacağım. Sözleşme öncesi günleri eledim direk.
    0-Bugün (Eda Serkan'ı öper)Akabinde bugün sözleşme olur. Eda nişanlandık diye halasına bildirir. Genelde akşamları baz aldım.
    1. Gün: Eda işe başlar akşam Serkan Halasının davetiyle Edalara yemeğe gelir.
    2. Gün:Nişan olur.
    3. Gün:Serkan Sirius'la Eda'nın evini ziyarete gelir parka yürüyüşe çıkılır.
    4. Gün: Selin'nin yemeğe geleceğini duyan eda bayılır. Ertesi günden itibaren yüzme dersi alması kararlaştırılır. İki gün sonra Antalya'ya gidilecektir.
    5. Gün: Gündüz yüzme dersi akşam Selin Ferit vs. Serkan'da yemektedir. Sözleşme bulunur.
    6. Gün:Antalya'ya gidilir. Serkan ilk gece terasta uyur.
    7. Gün: Antalya'da Apollon tapınağında meteor yağmuru sabahı şelale.
    8. Gün: Serkan ödül törenini basan magazincilerden Eda'yı kaçırır.
    9. Gün: İmkansız tadilat evinde kanepede uyuyakalmaları.
    10. Gün: Konser yerine Serkan'ın gitar çalışı pena sahnesi.
    11. Gün: Serkan'ın doğum günü.
    12. Gün: Eda'nın gittiği gün.
    13. Gün: Rapor sunmaya gelip Eda ile Ferit'in Selin Serkan diyaloğuna kulak misafirliği yaptığı gün.
    14. Gün: Kaan'ın ihanet dosyasının sunulduğu gün.
    15. Gün: Dağ evi günü.
    16. Gün: Bilardo-Balık günü
    17. Gün: Engin Serkan/Selin Ferit dertleşme gecesi.
    18. Gün: Teraryum. 15 gün geçti günü
    ya ben saymayı bilmiyorum ya da ekip inanılmaz derecede relaks. Devamlılık sorumlusu ve senaristlerin gün algısı farklı demek. Düşündüğüm kadar ilerlememiş günler aslında ama bir kere bir ay kaldıyı verip sonra 15 gün kaldıyı verince günlere takıyor insan. Ortalama 32 bölümlük planlanmış bir dizi ve her bölümde aşağı yukarı 2 gün ilerliyor ama aklıma şu da takılmıyor değil. Bu karakterler yaz içinde mezuniyetler yeni yapılmışken 18 gün -20 gün geçirmişler. Mevsim sonbahar. Yağmurlar vs de başladı ama hala yazda olmaları gerekiyor. Sözleşmeyi sonuna kadar götrürürlerse. iki ay en fazla eylüle kadar sürecek sözleşme kıyafet vs devamlılığı da yalan olacak gibi bu durumda yakında kazak giyip kar yağışında iki ay dolmadı diyecekler. Tavsiyem sözleşme arkasından çıkılsın sonra zaman mı atlıyor ne oluyorsa yapılsın. Romantik komedi izleyicilerinin algılarıyla oynanmasın.
    Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
    Konu metonim tarafından (16-09-20 Saat 01:53:38 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    esra086 (16-09-20), lalalaylom (16-09-20), seval2005 (16-09-20), suzi67 (16-09-20), suzican (16-09-20), Zuzinha (16-09-20)

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    851

Aldığı Beğeni: 1,865

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanılmayacaksa neden böyle sahne yazıldı? Ya tehdit edecek ya ortaya çıkaracak. Zaten gidiyor ve gider ayak ortalığı karıştıracak. Şirket bir karışsın ister. Bu da en kolay yolu. Zaten Kaan bunu yaptıktan sonra ne Ferit ne Selin kendisiyle görüşmez. Özür dilerler Serkan ve Eda'dan konu kapanır. Diziden çıkışı da herkesin onu tamamen hayatından çıkarması olur. Sonra hepsine bir e-mail mektup yollar özür diler hikayesini bilmediğimiz ama durmadan kötülük yapma peşinde olan karakterimiz. Hoş Eda'nın hikayesini bilmezken tam olarak Kaan çok da önemli değil. Eğer diziden çıkmasaydı anlatılması gerekirdi. .

Kaan, Serkan’la Selin’in arasını bozarak ne elde edebilir? Fikrimce Kaan bu kaydı Ferit’i tehdit etmek için aldı. Selin’le evlenen Ferit onun için iyi bir koz. Son olaydan sonra Ferit’in arkadaşlığını suistimalle bir yere varması zordu. Onu kontrol edebileceği bir şey olsun istedi. Eda’ya sıçramış olmasını bu yüzden hiç sevmedim. Bunu bilmenin sorumluluğu verilmemeliydi ona:) Kaan’la birlikte unutulur gider inşallah diyeceğim ama daha çok Gurur Aydoğan’ın gelmesine vesile olacak gibi o kayıt. Ferit’e yaramazalık yaptırıyor pis Kaan belki de:) Yoksa Selin-Serkan araları açılmış bize ne? Kaan’a ne?:) Aksine Ferit’le evlenen Selin’in Serkan’a ve holdinge yakın olması işine gelir. Selin’le Serkan’ı birbirine düşürüp holdingi içinden çökertmek istiyorsa bilemem ama yani çok zor ya. Serkan’a koz vermiş olur aksine güçlenmesi için. Tabi planları sa çok dahiyane olmuyor o yüzden bilemedim:)) Yine de Ferit’le konuşmasını Ferit’i tehdit etmek için kaydettiğini düşünüyorum. Olmadı Selin’i. Düz Serkan’a gönderirse de kendi bilir napim Kaan’a akıl verecek değilim:)))

Sen zaten sürekli Serkan Bolat'ı harcıyorsun gözümden kaçmadı değil. Selin kendisine mükemmel denile denile kendisini öyle sanmış olabilir. O egolar bir insin yere. Serkan'a olan saplantısını ve bunun kendisini ne hale getirdiğini anlasın. Ay Pırıl ben ayrıldıklarına seviniyorum inanamıyorum nasıl biri oldum ben? Tarzı bir şeyler diyordu. Serkan he dese pılını pırtını toplayıp kaçacaksın Selin cim. Sözde kararlısın. Ferit yedekte tutulan aşık. Kendisi de biliyor gerçi. Zaten ileride Selin ve Eda'nın arkadaş olma ihtimalini düşünüyorum. Tabi Selin tamamen Serkan defterini kapamalı. Ferit ile evli bir çift olarak dizide yer alabilir.

Tabi:) Tam harcamalık:)))) Seviyorum karakteri izlemeyi ama sinirlerimi bozuyor:))) Arnav vardı okyanus’um bilir o bin beterdi Serkan’dan ama aşırı masum bir yüÜ vardı bayılıyordum o manyaklığıyla tezatına:) Serkan’da da onu seviyorum galiba. Huysuz düşüncesiz ama çocuk gibi. Özellikle kıskanınca. Hani Eda tatlı bir robot diyor ya benim için de tatlı bir sosyopat:))

Eda sorumsuzluk yapmadı ki. Sadece aşırı derecede dikkatli davranmadı. Çünkü orası kızın kendi evi. Görevini yerine getirmiş. Sonra Serkan'ın kendisine verdiği diğer görevi yapıp hadi gelmişken terledim bir duş alıp çıkayım demiş. Ne bilsin Melo evine Kaan'ı getirecek? Sonra doğrudan gitti evrakı teslim etti. Patenti almadan hiçbir yere götürmedi dosyayı. Hatta düşündü belki buradan çaldılar ne diye bu Serkan hemen beni suçluyor. İlk şüpheli Eda idi ama koftiden. Dosya onun sorumluluğuydu. Yalnız bu kadarını da tahmin etmesi beklenemez yani. Belki Serkan'ın akıllandığını ders aldığını belirtecekler. İkinci defa bir kadına bağırmayacak sanıldığı gibi. Selin'i kovmayacak. Sadece gözündeki o mükemmel tablo yıkılacak.

Yeni jönü düşünüyorum. Acaba kaçıncı bölümde diziye dahil olacak? Arıyorlarmış. Demek birkaç bölüme diziye dahil olacak yani. Selin ve Eda sürekli kıyaslandı Serkan ve Aydan tarafından. Kız tarafı da Serkan ile bu jönü kıyaslayabilir. Yani başkasının övülmesi Serkan'ın pek hoşuna gitmeyebilir.

Serkan'ın acemi aşık hallerini izlemek keyifli. Güzel işlenirse gayet eğlenceli olur. Dram için zaten aile hikayesi var. Eda'nın babaannesi de diziye 14. bölümde dahil olmalı. Çünkü yeni bir hikaye açılması gerekir. Mardin bölümü de izlemek isterim. Tabi her istediğimiz olmaz. Bakalım yeni bölümler güzel olur umarım. Sevgilerle.

İşini yerine getirirken aşırı dikkatli davranmaması sorumsuzluk değil mi? Ona bu dosyalara aşırı dikkat et dendi. Bana patent dosyası verilse onu geri götürmeden çiçekçiye falan gitmem. Gözümün önünden ayırmam. Hele ayakkabılığa hiç birakmam. Gelip Kaan çalacak diye düşünmesine gerek yok. Bir şeyi korumak için olabilecek tüm olasılıkları hesap etmek gerekmez. O şeyi gözden ayırmamak gerekir. İçinden parça düşebilir, ıslanabilir, biri yanlışlıkla alabilir her şey olabilir. Sadece duşu düşünme. Dosyayı gezdirdiği her saniye risk:) Bana emanet edilen aşırı önemli dosyayı ben gezdirmem:) Suçunu kabul edeceğine geçiştiriyor bir de:) Melo bile bir nevi özür diledi Serkan’dan bilseydim yapar mıydım diye. Bilmeden yaptıklarımız affedilmemizi kolaylaştırır tabi ama insan hatasını da kabul etsin canım:) Ben Serkan’ı da Melo’ya karşı sorumlu tutuyorum. Düşmanını Eda’nın hayatına soktu. Sebep oldu. Özür dilemese de bu sorumluluğu üstlendi mesela Serkan. Melo ve Eda adına da Kaan’a karşı harekete geçti. Prensiplerime ters olmasa Serkan’a puan verirdim ama misyonum farklı:)))
    Aydan yanlış yapıyor diye kız tarafı da mı bozsun? Hiç istemem Allah yazdıysa bozsun:))) Ya Eda su gibi, olduğu gibi harika bir kız. Aydan ve dadaşların bunu görmesi önemli. Selin ve Eda rakip değiller. Çok farklı iki insanlar. Eda’yı küçük görmek Aydan’ın ayıbı. Düzeltmenin yolu Selin’i ya da Serkan’ı düşürmek değil Eda’nın farklılığını, yarattığı büyüyü görüp takdir etmesi olsun. Selin’i de bir şey sandık yine Eda ondan iyi demesin yani:) Selin de takdir edilesi bir kız zaten. Ayrıca yeni jön olmadan da benden çok olmasın kız tarafı Serkan’ı baya iyi gömüp duruyor:)))) Hani Aydan Eda’yı beğenmiyor da bizim çete Serkan’a bayılıyor mu?:) Serkan zaten çok defolu. Yeni jön kıskançlığı istemem ya. Ben onun küçük tatlı kıskançlıklarını seviyorum. Yeni jön karşısında kompleks yapar, paranoyaya kapılır. Bizimkinde jön rekabeti kaldıracak özgüven yok:))) Yine döndüm dolaştım gömdüm Serkan’ı:)))

Mardin izlemeyi ben de çok isterim. Şahane olur valla. Dizinin havası değişir. Kışın olabilir. Yaz dizisi bütçesiyle alınması zor karar:) Daha babaanneyi getiremedik:) Hani inşşşş.

8. Beğenenler;
    elitay88 (16-09-20), lalalaylom (16-09-20), seval2005 (16-09-20)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,689

Aldığı Beğeni: 1,122

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese günaydin...

hepimize güzel bir carsamba dileyerek baslayalim mi güne?

O zaman ilk önce evrene cok güzel bir mesaj gönderelim bence... Tüm günümüz güzel gecsin, tadimiz bozulmasin, yüzümüzde gülücükler solmasin, sinirlerimiz gerilmesin, hic kimse üzülmesin, cay icmeden, kabak cekirdegi citlemeden dizi izlemeyi kimse denemesin, aksamimiz Eda ve Serkan askiyla renklensin, 10. bölümdeki bütün gelismeler hepimizi ayri ayri sevindirsin... Veeee.... Tabi ki, dün gece yine basligimizda sayfalar dolusu ve birbirinden güzel yorumlar yazan tüm arkadaslarimizin elleri dert görmesin!

Nasil? Sizce yeterli mi? Devam ediiiiim mi?....

Canlarim didiklemedik bir tek nokta dahi birakmamissiniz okuduklarimdan anladigim kadariyla... Kalmamis yani.... Baktim, aradim, taradim, bulamadim... Yok... Hele hele sadece 15 güne sigdirilanlarin listesine ööleee..... agzim acik bakakaldim... Ayrica üstlendigi "misyona" sadik kalan arkadaslarimiza ziyadesiyle hayran kaldim...

Eminim senaristimiz bile yarattigi karakterlerle ilgili olarak neyi neden yazdigi hususunda bu denli kafa yormamistir... Ben günlerden beri her sabah gazetelerime bakmadan önce forumda basliga gelip kim neler yazmis diye merakla satir satir okuyorsam... Sizler böyle gecenin bir vakti güzel güzel yazisiyor, ben kendi kendime sasiyorsam... Sen Cal Kapimi kapilarimizi calmakla kalmamis yüreklerimizin tam orta yerine girmis ve yerlesmis demektir...

Hem... Yani daha nasil olsun ayol? Bence hepimize helal olsun! Evet! Cünkü, bir diziyi izlemeye deger bulup vaktimizi ayiriyorsak, üzerinde konusmak hakkimizdir! Hatta hem haktir hem de sarttir..

Bu bilimsel!! giristen sonra aslinda hikayemiz icinde cok önemi olmasa da benim aklim Kaan´in gidisine takildi.. Yani nasil gidecek bu cocuk, neden ve nereye gidecek?

Gördüklerimizden yola cikarak diyorum ki, bu adam öyle veya böyle bunca sene basinda oldugu sirketiyle ayakta kalmis! Piyasada kendine iyi-kötü bir yer edinmis! Tabi asil hedefi Serkan´dan babasinin intikamini almakmis...mis... mis....

Ama bugüne dek hep kendini korumayi basarmis, basi belaya girmemis, fenaliklariyla (Melo´ya yaptigi disinda) Serkan ile sirketine cok büyük zararlar da verememis... Ama hep ugrasmis didinmis... Simdi hayatinin amacina giden yolun daha ortasina varamadan neden gitsin?

Nefretiyle beslenen Kaan gibi biri kan davasi olarak gördügü hedefinden aniden vazgecer mi? Onu vazgeciren ne olacak? Birdenbire iflas mi edecek? Iflas ettigi yetmez gibi intihar da mi edecek? Bir kazaya mi kurban gidecek? Yasa disi yollara girip ömür boyu hapis cezasi mi yiyecek? Kendi kendini emekli edip Bodrum´a mi yerlesecek? Vergi kacirdigi icin af edilmeyi beklemeden icin yurt disina mi kacacak? Basina saksi mi düsecek? Hidayete erip yepyeni bir tarikat kurup basina lider mi olacak?

Yani insanin aklina bin türlü sey geliyor... Ve de böyle sacma sapan bir yerde o akil takilip kaliyor iste...

Umarim sevgili senaristimiz bu konuda yukarida saydigim con derece mantikli secenekleri göz önünde tutar yani... Yeni bir hayal kirikligi yasamayalim da...

Herkese sevgiler, selamlar gönderiyor, aksama da iyi seyirler diliyorum...
    Konu seval2005 tarafından (16-09-20 Saat 10:08:32 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    deren1970 (16-09-20), esra086 (16-09-20), lalalaylom (16-09-20), suzi67 (16-09-20), Zuzinha (16-09-20)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 14 kullanıcı var. (2 üye ve 12 konuk)

1. suzi67,
  2. FireButterfly.

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri