Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
30 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  mum
  mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  DE081017
  Erimeye devam...
  Üyelik tarihi
  17.10.2015
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  872
  Konular
  137
  Bahsedilme
  81 Mesaj

  Standart Cevap: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

  Bir önceki başlık mesaj sınırına yaklaştığı için kapatılmıştır.
  Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.
  Lütfen mesaj yazım kurallarına dikkat edelim.

  Önceki Konu

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  05.05.2012
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  5,768
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

  Spoiler İçermektedir


  Yeni senaristler bence çok akıllı. Yani yapılan hamleler hep aşkı izleyiciye izletmek adına. O yüzükler çıkalı 1 ay oldu. EdSer ayrılalı 2 ay oldu. Seymen beni rahatsız etmiyor açıkçası. Konuk olduğunu biliyorum. Balca ediyor. Çünkü fazla sinir bozucu ve yüzsüz davranışlar sergiliyor. He karaktere çeki düzen verilir kimse rahatsız olmaz. Hatta belki sevilebilir.

  Eda babasının yaptığını yapacak. Sevdiği adama, ailesine, sevdiklerine ve aşkına sahip çıkacak. Evet çok kızdık. Serkan'ı üzdü. Eğer üzmeseydi daha çok üzüleceklerdi. Serkan'ı hapiste, Aydan'ı mutsuz görmek istemedi. Bunun için asla boyun eğmem dediği babaannesinin istediklerini yaptı. Serkan'a yine kabuslar göreceğim demişti. Kabus gördü. Hemen Serkan'ın aldığı dilek ve şans bilekliğine sarıldı. Semiha Eda yı geçmişte de geldiğinde de çok üzdü. Bir yerde pişman olması gerek. Bu nasıl olacak merak ediyorum açıkçası? Semiha'nın kalıp Eda ile arasını düzeltmesi gerekir. Eda son olanlardan sonra çok daha katı olabilir. Serkan ve Aydan belki Semiha ya yardım edebilir. Bence Semiha düşmanlık tahtını kendisiyle derdi olan başka bir karaktere devretmeli. Hatta bu geçmişte yaptığı hatalardan dolayı bile olabilir. Eda, Serkan, Aydan ve Ayfer de aileden oldukları için düşmanın hedeflerinden olur.

  29. bölüm bazı değişimler olacakmış. Bu değişiklikler için heyecanlılarmış. Erkenci Kuş da böyle dediklerinde bir baktık ayrılık ve zaman atlaması. Hiç de beğenmedim kendi adıma. Oyuncular imaj değişikliklerine sevindi herhalde. Gerçi burada 500 kez ayırdılar. Hatta ayrılık üzerine ayrılık sahnesi yazıldı. Daha değişik bir konu olması gerek diye düşünüyorum. Evlilikle bebek ihtimali de var. Bazı dizilerde finalden önce yazılır. Çift üzerinden konular izleriz. Serkan'ın nasıl bir baba olacağını merak edenler var. Final bölümü bunun için yeterli değil. 2 dakikada kısıtlı anlatımlar olur. Evlendirirlerse geniş bir anlatım olur. Değişim olarak yeni karakterler yeni hikayelerin diziye entegre olmasından da bahsediliyor olabilir.

  26 barışma, 27 kız isteme gibi görünüyor. Sonrasını bilemiyoruz. Olumlu yönde gelişmeler izletecekler sanırım. Dizi yeniden heyecan kazanabilir. Sevgiler...
  Konu elitay88 tarafından (08-01-21 Saat 21:36:46 ) değiştirilmiştir.

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  Eyt
  Eyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  20.12.2020
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  23
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

  Sevgili deren1970 ben de takılmıştım göndermedim. Kayıtta varmış.

  Ozetimiz gelmiş hoş gelmiş
  de bolumu önce bir izleyinm sonra ozetciye bir çift lafım olacak.

  Eda nin prensin kötü niyetinden haberi yokmus. Semiha seni istediğim biriyle evlendirecegim diyor. Her ne kadar yanında babaanne olsa da bu özel bir yemek olduğu belli. Sen babaanneye bu kadar zaman geçirmek istiyor muydun. Isle ilgiliyse işyerinde olur veya ailenin dışında iş arkadaslarindan biri olmalıydı. Prensin zaten uzun uzun melo nün dediği gibi pörtleterek bakmasından anlamasini bile saymıyorum. Güzele bakılır.

  Sonra kötü niyet derken neyi kasdediyor. yemekte benimle evleneceksin veya birlikte olacaksın yoksa iş yapmam mi diyecek...bu kadar çabuk mu.. ya da limonatasina uyku hapı mi atacak

  Şaka bu yana yemekte kötü niyet deyince. Nedir kötü niyet dedim. Yoksa Eski aşkına benziyor oluşu onunla arkadaşlık etmesini sevgili olmasini hatta ilerde evlilik de düşünebilir. Kötü niyet derken daha büyük Eda yi zorlayacak bir şey mi yoksa özetcinin abartisi mi acaba..
  Yine de özetcinin abartisi olmasından yanayım tabi...

  Gelelim serkan nin Balca nin kötü niyetinden haberi yokmuş..bal gibi de biliyor. kiskandirmaya devam ettiriyor. Zaten Serkan kendisi diyor. herkes kendi hayatını yaşayabilir aramızda birşe yok.. bunu bile isteye Eda nin gözünün içine bakarak söylüyor.

  Peki kötü niyet nedir. Balca açık ve net Serkan in pesinde. O da şuan güya boşta. Hoslandigi isvereniyle yemeğe neden cikmasin.

  Hayır da bu kiz ise başladığı gün patronun evine gelip pizza siparis ettirip kupesini bırakırken kotu niyet yoktu

  Ya da gece yarısı patronunu arayıp yılbaşında planın ne derken kötü niyet yoktu

  Ya da bir kaç gün önce tanıştığı patronu çıksın diye hile yaprken kötü niyet yoktu.

  Evine hırsız girdi yalanında Serkan a burada kal korkarım demesinde kötü niyet yoktu. Şimdi mi oldu.. Serkan da anlamadı.. he he

  Üstüne öyle bir büst alıp hediye demesine anlamadım da bir de neden serkan almaya gitti. Yanı o hediyeyi alırken taşımasını düşünmemiş mi. Taşıyıcı yok mu kargo vs.
  Sana bir hediye aldım gel burdan götür beğenmezsen iade edeceğim.
  Böyle hediye mi olur. Tercih mi olur. Nasil Pr ci bu. Hediye seçimi böyle olan birinden nasil bir başarı beklersiniz ki..

  Neyse 26 belli 27 den gelen fotolar komedi tarzında. Bakacağız artık.

  Yaşasın yarın cumartesiiii
  Konu Eyt tarafından (08-01-21 Saat 21:54:18 ) değiştirilmiştir.
  Hayatin en temiz canlarına kıyıyorsa elleriniz, hepinizin canı cehenneme

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  05.05.2012
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  5,768
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

  Bölümün finalinin güzel olduğunu biliyorum ama yine de sinirleniyorum yani. Akşam yemeğinden sonra Balca Serkan'ın evine gelmiş. Üzerine bir şey dökmüş ve Serkan'ın gömleğini giyinmiş. Eda bunu görünce Serkan ile konuşacak. Seymen'e kafayı takan Serkan da kendi rahatsızlığını dile getirecek. Tamam da yani gömlek giymesi gerekli mi? Bıktım yani Balca nın numaralarından. Hele Serkan'ın hiçbirini anlamaması gerçekten anlaşılır bir şey değil.

  Eda'ya kızılıyor da karşısındaki adam şirketin en büyük müşterisi. İlk görüşte a bana gözlerini belertti kesin aşık mı desin? Adam ne yaptı ki? Tanıdığı ve sevdiği bir kadının torununa hediye almış. Öyle pahalı anlamlı bir hediye de değil. Eda karşısında Balca nın hadsiz hareketlerine ses çıkarmayan Serkan'ı görünce de adamı dansa kaldırıyor. Yemekte baş başa değiller. Seymen Eda sırf kaybettiği eşi Esma'ya benziyor diye kalkıp gelmiş. Anlattığı ise yeni bir hayat kurmak için kendisine malikane yaptırmak istediği. Semiha da önceden tanıdığı bir insan olduğundan ricasını kıramayıp geldiğini söylüyor. Seymen hiç tanımadığı Eda ile hayat kurmak istemiyor Esma yı Eda ile yaşatmak istiyor. Bu da hastalıklı bir durum. O yüzden Seymen'in gider ayak Eda ı kaybetmemek için hamle yapacağını düşünüyorum. Serkan'a zarar vermek istese bu Eda yı kendisine kazandırmaz. İlan-ı aşk etse güzellikle şansı olmadığını da anlar. O yüzden Eda yı yanında götürmek isteyeceğini ama Serkan'ın buna engel olacağını düşünüyorum. 27. bölümün sonunda Seymen'in harekete geçeceğini tahmin ediyorum.

  28. bölümde Seymen karakterinin diziden ayrılacağını düşünüyorum. 29. bölümde değişimler olacağı için 29 da yer almaz diye tahmin ediyorum. Adı konuk oyuncu olarak yazıyor. Balca Seymen ve Semiha ile işbirliği yaptığı için otomatik olarak oyun dışında kalması gerek. Balca giderse kadroya hikayesi olan bir karakter gelir. Bu da Semiha nın zamanında üzdüğü bir karakter olabilir. Semiha torunuyla arasını düzeltirse işte o zaman gelecek karakterin dizide etkisi olabilir. İki aile artık tek çatıda buluştuğundan Semiha demek Eda, Serkan, Aydan, Ayfer demek. Bakalım bilmiyorum. 29. bölümdeki değişimi merak ettim. Sevgiler...

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  05.05.2012
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  5,768
  Konular
  1
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Sen Çal Kapımı - Bölüm Yorumları

  Geçen bölüm gerçekten çok kötüydü baştan sona. Bu bölüm de iyi başlamadı ama ortalarda hareketlendi, merak ettirdi ve mutlu bir bitiş sundu. Eda Serkan'a ikisi için anlamı olan bir yerde evlenme teklifi etti. Yüzükleri çıkartan Eda olduğundan geri takmak da Eda'ya çok yakıştı.

  Balca çok haddini aştı ama Eda basit numarasını yemediği gibi kapının önüne attı. Babaannesi de ben açık vermem iplerin benim elimde deyince delirdi, gözü karardı aldı yüzükleri evlilik teklifi etmeye gitti. Korkularımı bırakıp geldim dedi. Eda yı korkutan babaannesi. Sürekli uzak dur durmazsan şunu yaparım diye başının etini yedi. Seymen dediği anda Eda gürledi. He ya Serkan dan da bunu beklerdim. Seymen kim ya sadece iş için bir araya gelirim onunla dedi. Arkadaş falan da olmak istemiyorum dedi. Seymen in tablosunu göreceklerdi diye özette yazıyordu Eda çok şaşırıyordu gören oldu mu? Bu şuna benzedi: Semiha gelince Serkan ın Eda ya güveni sarsılır ve ofisten çıkar gider. Ortamı terk eden Eda oldu. He bence iyi de oldu. O tabloyu görüp de Eda için endişelenmemek olmaz. Semiha bile bile evlendirmek istememeli. Fragmanda karşı çıkmayacağım ama bir şartım var diyor. İsteme oluyor, kına oluyor. Kınaya şaşırdım. Hadi nişan tamam da kına düğün öncesinde yapılır. Düğün mü var? Bu kadar hızla evleneceklerine inanmıyorum. Zaten Seymen gözükmüyordu. Serkan ın endişesi doğru çıkacak. Bu adam Eda yı elde edemeyeceğini anlayınca hata yapabilir. Düğünü kabul edeceğini hiç düşünmüyorum. Kalkmış gelmiş Dubai lerden. Bir daha seni kaybetmeyeceğim gibi tuhaf cümleler kurdu. Semiha Balca ile hala plan yapıyor. Pişmanlığı Seymen in elinden olur bence. O ısrar etti, kendisi getirdi. Seymen bir delilik yapıp Eda yı kaçırırsa, onu da geçtim madem birlikte olamıyoruz birlikte ölürüz fikrine kapılırsa Semiha çok üzülür. Oğlunu kaybettiği için Bolat ailesini suçladı ama kendi yaptığı sonucunda Eda ya da bir şey olabilir. Hadi diyelim Seymen hiçbir şey yapmadı mutluluklar diledi ve gitti. Eda babaannesinin Balca ile planını öğrenip, sana yazıklar olsun ama sana inandığım için bana daha çok yazıklar olsun deyip o öfkeyle araba kullanırsa sonucunda kendisini suçlu hissetmez mi? Yani ben artık Semiha da duygu kırıntısı görmek istiyorum. Ben kötü bir insan değilim deyip duruyor e hadi izleyelim. Birinci fragman güzeldi. İkincisi de merak uyandırıcı olursa bu haftanın reytinglerine göre artış olabilir. Sevgiler...
  Konu elitay88 tarafından (10-01-21 Saat 01:38:37 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

casino siteleri
vdcasino
vdcasino
Listeler
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
yerli filmler
kartal escort
maltepe escort
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
deneme bonusu veren siteler
Mobil Ödeme bahis
bahis
deneme bonusu
ilbet giriş
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
cratosslot giriş
izmit escort
izmir escort
eryaman escort
porno izle