Sayfa 1/139 123451151101 ... SonSon
693 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Senden Başka - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    BlueBird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Onur Saylak - Mert Fırat
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Senden Başka - Bölüm Yorumları (2)

mystery_star bence çok güzel olmuşlar. video bulamamış halin buysa bulunca kim bilir neler yaparsın :) daha önceden eklenen resimlerle yap istersen video bulunca da kendin çeker yaparsın.

Durum:
    bebishim_f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    !GS!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hadi yhaa demek tolganın sesi deil....ama çok benziyo yani bilmiyorum ama bu ses iyi gitmiş ona:img-yes:

Durum:
    -A k e L d a N- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Dersaadet
    Konular
    79
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Wink

Alıntı bebishim_f Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi yhaa demek tolganın sesi deil....ama çok benziyo yani bilmiyorum ama bu ses iyi gitmiş ona:img-yes:
    Bende Tolga'nın sesine çok benzettim..Yüzüne daha çok gitmiş bu ses ve erkek oyuncuların yarısı o sesi kullandığından artık itici gelmeye başlamıştı..Bu değişim iyi olmuş:img-yes:

Çalışmalar harika,ellerinize sağlık:img-yes: :img-wink:
    Resimler içinde çok teşekkürler *POP* :img-yes:

Bu bölümde en çok beğendiğim bölümlerden bir tanesi de nedense yeğenleriyle-Elif'in konuşması((mektup konusunda))..Resimleri görünce hissettim yine aynı duyguyu..O sahne de büyük bi şefkat hissettim,hoşuma gitti:img-yes:

Bir de Hayriye'nin ''Sen artık chatteki gibi değilsin Murat,değiştin'' derkenki o sadeliği..Çok başarılı bir oyuncu gerçekten..Çok sevimli:img-wink:

Durum:
    Tunagihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    HP
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

şimdiye kadar hep olumsuz yönleri yazdım :icon_whis ama siz bakmayın bu olumsuzlukların böyle uzun sürdüğüne , sevdiğim sahneler çoğunluktaydı !!
    bu sahnelere örnek olarak Ezgi Mola nın bulunduğu bütün sahneleri gösterebilirim ! sarı peruğu ve elinde gülüyle 'harika' lar yarattı !!! kaza sahnesindeki kavgası , Harika rolünü unutup " hanım hanııımm... aaa manyağa bak " benzeri cümleleriyle Hayriye oluşu , yediği tavukgöğsü , sayılan lokmalarının hesabını sorması :)

Elif in Orhan la tartışmasını da çok beğendim ! tepkileri çok güzeldi , sesindeki sinir , konuşmasındaki hızlanış , gözlerini sürekli açıp açık kapatışı :) çok sevimliydi ! ve Tolgayı da atlamamak lazım onun da bu sahnedeki performansını çok beğendim... özellikle Elif " bana ne senin medeni halinden , ister nişanlı ol ister evli " dedikten sonra "ha o yüzden bu kadar çileden çıktın " :) cümlesi ve sonrasındaki yüz ifadesine bayıldım , bu sahneyi izlerken cidden çok keyif aldım !

Dokuzcum beğendiğim sahneleri senin kadar güzel anlatamayacağım için alıntılıyorum izninle...Özellikle tartışma sahnesi benim de favorilerim arasında...

Ve şu yuvarlanma sahnesi...senaryonun Türk filmlerine atıfını unuttuğumdan ne gerek vardı diye düşündüm ama...elif de orhan da çok sevimliydiler....:img-yes:

Şu Tolga ve dublaj sorunu hakikaten göze batmaya başladı...İster misiniz her bölümde başka bir ses seslendirsin Tolga'yı... biz de ekran karşısında ambale olalım...:icon_whis

Neticede ikinci bölüm de aksamadan ve güzel işlendi ve bize de keyifle izlemek kalıyor...

Durum:
    Kumsal_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    TÜRKİYE
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart www.sabah.com.tr (Günaydın eki - Yüksel AYTUĞ 20.07.2007)

Senden başka, sevemem ben hiç kimseyi...

Öyle hazırlamıştım ki kendimi... Barış Akarsu "Yalancı Yarim"de, Özgür Çevik yeni dizisinde, Tolga Futacı "Senden Başka"da, Pınar Aydın "Hırsız - Polis"te bu kez müzik değil, oyunculuk yarışmasına girecek, ben de farklı bir jüri koltuğunda onları buradan tatlı tatlı eleştirecektim... Olmadı... Tolga Futacı'yı atv'nin yeni dizisi Senden Başka'da izlerken aklımda hep bu düşünce dolaşıp, durdu. Bir türlü keyiflenemedim, neşemi bulamadım. Gözümün önüne Tolga ile Barış'ın Akademi Türkiye finalinde birbirlerine sonsuz destek olup, centilmenlik dersleri vererek, elele, gönül gönüle yaptıkları o muhteşem yarış geldi. Hele Tolga'nın dizideki sesi, Barış'ın Yalancı Yarim'deki sesi olunca, içim daha da bir tuhaf oldu. Oysa diziyi çok sevmiştim. Eski Türk filmlerini hatırlatan, Füsun Önal'ın unutulmaz şarkısıyla tatlanan "Senden Başka", çıtır çerez tadında tam bir yaz eğlenceliğiydi. (Bu arada Füsun Önal'ı dizinin gelecek bölümlerinde oyuncu olarak da izleyeceğiz) Tolga'yı seyrederken, bir kez daha "Meğer biz Akademi'de çocukların sesine bakarken, oyunculuk yeteneklerini ıskalamışız" dedim. Ama bir oyuncu daha vardı ki, herkesten rol çalıyordu. "Hayriye" rolündeki Ezgi Mola resmen döktürüyordu. Rolü, Hırsız- Polis'teki "saf aşık kız" tiplemesinin devamı gibi. Onu daha sonra Uğur Yücel ve Türkan Şoray'ın başrolünü paylaştıkları Hayatımın Kadınısın filmindeki kısacık rolünde de çok beğenmiş ve "Bu kıza dikkat edin" diyerek, sütunlarıma taşımıştım. Senden Başka, son dönem gençlik dizilerindeki "sınıf çatışması" rutininden sıyrılıyor. Bu kez sadece bir genç kız ya da delikanlı değil, aşk çemberinin içine düşen 4 genç de tüm fukaralıklarına rağmen, kendilerini zengin olarak tanıtıyorlar. Bakalım bu düğüm nasıl çözülecek? Keyifle izlediğim dizinin yalnızca bir sahnesi beni rahatsız etti. Orhan, elinden silahını aldığı gence şöyle diyordu: "Babanın silahıyla erkeklik yapmak olmaz. Silah bir kere kılıfından çıktı mı, ateşlenir. Yapamayacaksan, eline almayacaksın!.." Neredeyse her gün magandaların silahlarından çıkan kurşunlarla insanların öldüğü bir ülkede bu şekilde "racon kesilmesi" bence hiç de doğru bir mesaj değildi...

Sevgili arkadaşlar, Tolga FUTACI'nın dizinin 1.bölümündeki sesi; anlaşılacağı üzere, (Rahmetle anıyoruz) Barış AKARSU'yu 'YALANCI YARİM' dizisinde seslendiren Umut TABAK'a aitti.
    Sevgi ve barışla kalın...
    Konu Kumsal_ tarafından (26-07-07 Saat 17:20 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/139 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)