Sayfa 38/38 İlkİlk ... 283435363738
190 sonuçtan 186 ile 190 arası

Konu: Sensiz Olmuyor - Bölüm Yorumları

Durum:
    Hirotaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bir Valinin Yüreğinde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Sensiz Olmuyor

Yönetmen : Taner Akvardar, ... Senaryo Yazarı : Hayal Tacirleri Tür : Duygusal , Komedi

Oyuncular ; Özlem Conker,Emre Altuğ,Okan Yalabık,Ebru Gürsoy gibi oyuncular oynamakta

Arda, zengin iş adamı Orhan'ın genç, yakışıklı ve çapkın oğludur. Kaprisli, kıskanç ve güzel sevgilisi Şebnem'le babasının ortak olduğu şirkette. Gönül ise en iyi şekilde eğitim almış, orta halli bir ailenin çirkin kızıdır. Giyimiyle, tavırlarıyla yaşıtlarından oldukça farklı olduğu hemen anlaşılmaktadır. Hayatta en önem verdiği, iş hayatında iyi bir mevki sahibi olmaktır. En yakın arkadaşı yine kendisi gibi farklı olan Civan'dır.

Gönül kendisini eğitim konusunda destekleyen babası Ziya'yla, evlenmesi için her türlü yolu deneyen annesi arasında kalmıştır. Gönül sürekli iş aramaktadır, fakat dış görüntüsünden dolayı kimse onu işe almaz istemez.

Bu arada Orhan şirketin yönetimini Şebnem'in kardeşi Serdar ya da oğlu Arda'ya bırakmakta kararsızdır. Yapılan oylama sonucu Arda seçilir ve bir sene boyunca deneme süreci verilir. Bu süre sonunda başarılı olursa görevini devam edecektir, eğer olmazsa görevini Serdar'a devredecektir.

Adaylar arasında ki Gönül her zaman ki gibi dış görüntüsünden dolayı elenir. Ayrıca yaptığı sakarlıklarla da Arda'yı kızdırır. Arda'nın samimi arkadaşı ve şirketin Genel Müdürüü olan Can güzel bir sekreteri işe alır. Fakat kıskanç olan Şebnem, Gönül'ün Arda için doğru seçim olduğuna karar verir. Gönül sekreter olarak işe başlar. Sekreter olmayı kabul emtesi ise ailesinin maddi anlamda düştüğü sıkıntıya destek vermek amacıyladır.
    Arda, yönetim kurulu başkanı seçilmesiyle ile birlikte annesi Zehra'nın ısrarıyla Şebnem'le nişanlanmak zorunda kalır.

Durum:
    ikiaile_fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çirkin Bettynin uyarlaması çok güzel bir diziydi özlem conker rolünün hakkını veriyordu showtv ve kanalddeki tüm bölümlerini izledim bence showdaki bölümler daha iyiydi..daha yeni izlediğim için tekrarlanmasını istemem..

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Belki biri farkeder diye yazmadım ama bu dizinin başlığı anasayfada var forumun arşiv eski diziler kısmında Emre altuğ ve özlem conkeri severim ama bu dizilerini izlemedim Özlem conker neden diziden ayrılmıştı bilen var mı

Durum:
    sermeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bihter Yöreoğlu *
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tatlı bir romantik komediydi.Günümüzde böyle diziler pek yok.Eskiden az da olsa varmış.Okan ve Emre ikilisini çok severdim ama Okan'ı daha çok :) Özlem Conker'li olan bölümleri daha güzeldi.Tekrarlarını hiç vermedi Kanal D dizi bittiği günden beri aslında verse oturup izlerim.Keyifliydi.

Durum:
    aysel* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Talking

Aklıma düştü yorum yazayım dedim :)
    Harika bir uyarlamaydı:img-wink:
    Bazen güldüğüm bazen hüzünlendiğim bir diziydi:whistle2
    Oyuncu kadrosu güzeldi:img-in_lo
    Emre Altuğ,Okan yalabık özlem conker sonrasında yeliz şar dı ama çok yadırgamamıştım

mutlu sonu görmek iyi oldu:happy0064
    sensiz olmuyor şarkısıyla da bütünleşmişti:love01:

yeni dizlerde buna benzer isimler kullanılması ilginç:icon_whis
    "İnsanlar sonuna kadar sabretse,hayallerine kavuşurlar". Kim Joo Won

Sayfa 38/38 İlkİlk ... 283435363738

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri