Sayfa 3/130 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
650 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Serçe - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    supersonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı seza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar sakin burası. Saatlerdir ilerleme kaydetmedik. Hiç de hayra alamet değil bu. :icon_sorr
    Dizi Avrupa kanalında önce başlıyor ya ben oradan seyretmeye başlayacağım.Sonra diğerinden devam ederim. Yetmez ama ne yapayım.Çünkü şu anlamsız yarışmanın bitmesini beklersem ömrümden ömür gidecek.

Ben dizi bittikten sonra kendimi tasavvufa adamaya karar verdim. Ancak bundan sonra beni Allah aşkı kurtarır. Bugün anladım.Bir şey dinliyordum, ağlayarak dinlediğimi farkettim. Bunun sonu da olmadığına göre beni ancak ilahi aşk kurtarır. :img-cray: bu dünyaya başka türlü katlanmak zor. Hayırlısıyla dizi bitsin de....

Fragmanı izlemekten perişan oldum. Aslını seyredince ne olurum bilemem.:img-cray:

Serçeler, keklikler.....Nerdesiniz?....:icon_sorr
    Sezacığım merhaba,ben geldim canım ama bu sessizlik dizinin başlaması yaklaştığı için...Korkma! Hayırla şerle bir alakası yok.Herkes heyecan ve merakla diziyi (tabi ben sadece Saruhanı) beklediği için yazacaklarını diziden sonraya saklıyor.Şu an sözün tükendiği ve adrenalin seviyesinin doruk yaptığı bir andır.Bu nedenle gönlünü ferah tut,diziye ve Saruhana konsantre ol diyorum...
    Ne diyorsunn!!!!!!!!! Şarkı dinlerken ağlamalar mı başladı!!!!!!! Vah Sezacığım vahhhh!!! Durumunun artık kurtuluşu yok bilesin.Nereye adarsan ada kendini ama sen TAMAMSIN:sad53: canım,üzgünüm!!!

Durum:
    pembiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink

...bu fenomen yüzünden sanırım dizi yine gec başLıcak....yanı reytingleri yükseLtmek için erken saate almak yada yayın gününü degiştirmek gibi bi caba göstermedikleri gibi bide normaL yayın saatinide iyice ileri alıyolar.....neyse vardır heralde bi bildikleri diyorum... ve SERÇE'nin basLamasını sabırsızLıkla bekLıyorum :):)

bu arada caLışma yapan herkesin eLLerine sagLık arkadasLar ..hepsi cok güzeLLer :img-wink:
    Konu sugary tarafından (25-04-08 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Tamamı bold yazı tipi ile mesaj yazmak yasaktır.

Durum:
    Ekin_Derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ask Oyunu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Avrupa kanali yapti yine yapacagini: Serce dizisini göstereceklerine 'Star Amerika'da diye bir program koymuslar yayina. Bravo, vallahi bravo
    Aslinda tam baslayacakti, yani jenerigi gösteriyorlardi ki tekrar reklama girip bu sefer de diziyi hep yayindan kaldirdilar. Yani, Euro Star'da su an baska bir program var. Anlayacaginiz, Avrupa kanallari yine ekti bizi

Durum:
    cebalo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu eurostar bizimle dalgami geciyor tam zoom biti dedik reklam basladi reklam biti dizim basliyacak dedim basladi isimler yazdi yine reklama girdi ve simdide yine baska bir program basladi inanmiyorum bune sacmalik anliyamiyorum :icon_sorr bu star bölye devam etsin yakinda hicbir dizi kalmiyacak
    Konu cebalo tarafından (25-04-08 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    NuR42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yaaaaaaaaa noluyor ya okadar saat su zoom programini izlemek zorunda kaldim baska dizi izlemedigim icin ve kumandayi kimseye kaptirmamak icin!!! Zoom bitti derken reklam fln ondan sonra Serce nin jenerigi cikdi birden reklama girdik noluyor simdi baska bisey yayinladilar!!! offffffffffffffff yaaaaaaaaaaaaaaaa nefret ediyorum su star dan nefrettttttttttttt :img-cray::img-cray::icon_sorr
    moralim cok bozuk her an aglayabilirim arkadaslar neden bize bu zulmü cekdiriyorlar anlamiyorum cok üzgünüm :icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)