Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sessiz Fırtına - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    Selmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Erkan'ın Şehri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arrow Sessiz Fırtına - Bölüm Yorumları (4)

Günaydın arkadaşlar,

Dizimizin yerini artık hiç bir dizi tutamaz, her ne kadar mafya dizisi olsada, değişik konusu var, yeni fragmanı izlemedim ama özet ne zaman gelecek acaba çok merak ediyorum.
    En önemlisi dizide Erkan var:):)

Durum:
    hapuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tvrehberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk bölümle ilgili bazı şeyler söylemek istiyorum.diziyi en başından beri büyük bir merakla bekliyordum.konusu,müziği,oyuncular çok güzel.ancak birinci bölüm bana olmamış gibi geldi.daha doğrusu bir sahneden diğerine geçişte kopmalar vardı.bir de ilk bölümde çok fazla şey anlatıldı.yani bizim gibi türk dizilerinin aheste temposuna,bazen bir yanlış anlaşılmanın bütün sezon boyunca sürüp gitmesine alışmış izleyiciler için ilk bölümde çok fazla olay vardı.yiğitin babasının vuruluşu,sünnetin basılması,yiğitin denze ilgi duymaya başlaması,güç savaşı vb...bunlar aslında 2.blüme de yayılabilirdi.mesela ilk bölüm sünnetin basılmasıyla bitseydi bence daha heyecanlı olurdu her ne kdr yiğite bişey olmayacağını biliyor olsak da.
    dizinin müziğine bayıldım,kıraç yine döktürmüş.gerçi biraz daha hızlı olabilirdi ama bu haliyle de çok güzel.bu arada arzum onanın saçlarını ortadan ayırıp düz fön çekmişler hep.biraz daha farklı bşeyler de yapsınar.ona her türlü saç modeli yakışıyor.çok güzel bir bayan sonuçta.reytingler gayet ii.şimdi en zor olan kısmdayız:fragmanı ve özeti beklemek ve salı günü gelinceye kadar sabretmek...
    ilk bölümde çok fazla olay oldu gerçekten. Türk dizi standartlarına göre hızlı tempoluydu. Diğer dizilere kıyasla çok zor bunu sürdürmek. Senaryo ekibinin becerisi ön plana çıkacak. Malum diğer dizilerde bütün sezon hatta tüm sezonlar tek bir olay, tek bir soru üzerine kurulur. Bu yönden SF diğer dizilerden ayrı tutulmalı. Aksiyonu, gerilimi bol. Seyirci zamanla alışacaktır. Diğer diziler zamanla seyirciyi uyuşturuyordu, SF böyle devam ederse seyirciye göz açtırmayacak.

Durum:
    Selmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Erkan'ın Şehri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Peki sünnet düğününü basanlar kimdi ben anlamadım, demekki Yiğit bey hem amcası ile, hem enişte müsvettesi Bahadır'la, hemde gizli düşmanla uğraşıp, büyük savaşlar verecek.
    Ve bu savaş içindede Deniz'e olan aşkı ile mücadele verecek.

Durum:
    GULBEYAZ76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sedef Avcı
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 284

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Selmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sünnet düğününü basanlar kimdi ben anlamadım, demekki Yiğit bey hem amcası ile, hem enişte müsvettesi Bahadır'la, hemde gizli düşmanla uğraşıp, büyük savaşlar verecek.
    Ve bu savaş içindede Deniz'e olan aşkı ile mücadele verecek.
    Bence düğünü basanlar şimdiye kadar silah piyasasını elinde tutanlardır Yiğitler bu işe yeni girdi onlara gözdağı vermek için basmışlardır.Yiğiti öldürmek isteseler belden yukarı atarlardı ama kardeşinin kalçasına geldiği için bana göre o baskın sadece uyarı muhayetindeydi.

Durum:
    poyrazbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    canım nereyi isterse
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart işte budur

sevgili hatice kaya;
    duygularıma tercüman olduğun için saol.dayanamadım yazını görünce e.p yi silah e.p de silah-bağırmak-erkek kokan hareketleri-aksiyonu seviyor.erkek benliğini yaşıyor sanırım dizide.
    ve onun yanında bu kadar masum bir arzum onan.asıl arzum için zor olacak sanırım.bu kadar zarif olup eline silah almak.:img-yes:
    sırf arzum için bile izlenir.

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri