Sayfa 199/200 İlkİlk ... 99149189195196197198199200 SonSon
998 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Sessiz Fırtına - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    ozlem05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Heryerden
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben bu atışmaları karagözle hacivata benzettim iiyi oluyor böyle devam edin :)

Bende kesin olmadan konuşmak istemiyorum..Dizide başka ayrıntılarda var onlardan konuşup sohbet edelim hazır bugün benim işlerimde yoğun değil..Forumdan,başlıktan kaçmayın kızlar.. :icon_sorr

Durum:
    gamze_lim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Cehennemin Dibinden..
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ozlem05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu atışmaları karagözle hacivata benzettim iiyi oluyor böyle devam edin :)

Bende kesin olmadan konuşmak istemiyorum..Dizide başka ayrıntılarda var onlardan konuşup sohbet edelim hazır bugün benim işlerimde yoğun değil..Forumdan,başlıktan kaçmayın kızlar.. :icon_sorr
    Yok daha bişey diyemiyorum elim mahkum :) tamam başka şeylerden konuşalaım ben burdayım bugün gerçi havada güzel ama yinede çıkmıyacam dışarı burda sizinle sohbet etmek daha keyifli özellikle rüştüyle atışmak :img-hyste

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    27 Mesaj

Başta Sevgili Gamze'ciğim olmak üzere fragmandaki sarışın kadın-Yiğit samimi sahnesine kafayı takan diğer tüm Sevgili arkadaşlarım,

Öncelikle şunu söyleyeyim, Yiğit o kadınla beraber olmayacak, ben bundan çok eminim:img-yes: (şimdiye kadar bin tahminde bulunmuş, sadece birini tutturmuş bir ablanızın tahminine ne kadar güvenirsiniz bilemem ama:img-wink:)

Ayrıca diyelim ki beraber oldu : Bu durum kadın-erkek ilişkisi jargonunda "aldatma" olarak isimlendirilemez. Nedenlerini sıralayayım :
    1.Yiğit, Deniz'le beraber değil.
    2.Beraber olmadığı gibi, bir de üstüne üstlük, ayrılmışlar, hem de Deniz'in isteği üzerine ayrılmışlar.
    3.Birbirini sevsede ayrılmak zorunda kalan çiftlerde kadın acısını kendi içinde, en fazla yakın arkadaşlarıyla dertleşerek yaşarken, erkek cephesinde bu durum daha farklı tezahür eder. Erkek acısını unutmak, bastırmak için, çivi, çiviyi söker mantığı ile davranır, kendini içkiye verir, erkek arkadaşıyla dertleşmek yerine gidip, para karşılığı beraber olabileceği kadınlarla beraber olmayı tercih eder. Bu durum, erkeğin sevdiği kadın tarafından reddedilmesi üzerine, gururun kırılması ve egosunun zedelenmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Ve sonradan pişman olacak olsa dahi, böyle bir metod uygulayarak yaralarını tedavi edebileceğini sanar...

Eğer Yiğit, Deniz'den ayrıldıktan sonra, Deniz kadar düzgün, aklı başında, güzel , eğitim, iş güç sahibi bir başka kadınla ufaktan, ufaktan bir gönül ilişkisine girmek için çabalamaya başlasaydı, o zaman haklı olarak hepimiz Yiğit'e kızar ve "pes doğrusu, daha Deniz'in arabasında oturduğu koltuktaki yeri bile soğumadan başka bir ilişkiye yelken açtı, yazıklar olsun" derdik...

Ama bu öyle bir durum değil.

Durum:
    İFAKAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yine iş :(
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı gamze_lim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok daha bişey diyemiyorum elim mahkum :) tamam başka şeylerden konuşalaım ben burdayım bugün gerçi havada güzel ama yinede çıkmıyacam dışarı burda sizinle sohbet etmek daha keyifli özellikle rüştüyle atışmak :img-hyste
    Atış canım kolay gelsin.:img-hyste:img-hyste Demek alış veriş olmasa bana demediğini bırakmayacaksın. :icon_sorr

Benimde ders çalışmam gerek ama netten çıkamıyorum. Zaten sınavlarda dizifilmden geleceği için rahatım. :img-hyste

Dilara ne yapıcak olcay ölürmü onu konuşalım.

Durum:
    gamze_lim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Cehennemin Dibinden..
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Doğru söylüyosun ipekaziz iyi geldi bu mesaj bana ama içimdeki kuşku beni delirtiyo diziye kendimi fazla kaptırıyorum galiba bu kadar dert etmeye ne gerek varsa artık :) Tmc nin böyle oyunları vardır diyen arkadaşlar çoğaldı inşallah öyledir ne diyeyim hayır aldatması bi yane şundanda korduyorum ya bu kadın sonradan ortaya çıkarda bizimkilerin arası şeker gibiyken aralarına girerde bizimkilerin arası limoni olur diye korkuyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)