Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sessiz Fırtına - Bölüm Yorumları (11)

Durum:
    İFAKAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yine iş :(
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arrow Sessiz Fırtına - Bölüm Yorumları (11)

Bugün biraz işlerim var fazla duramasamda zaman zman uğrarım.

Dizi bitiminde giremem nete. Kimseyi yollamaza bize. :icon_sorr

Zaten dizinin fotolarına fazla güvenim kalmadı. Bölümden önce gelenler oluyor. Biten bölüme ait olanalar geliyor.:img-hyste

İzzet amca ve bahadır ilişkisi çok kuvvetli kimse yıkamaz yiğitten başka.:img-hyste:img-hyste

Ama ikiliyi izlemek çok keyifli.:img-hyste Bugün yine ikiliyi merakla bekliyorum.:img-hyste

Durum:
    yerin86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı angels18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben deniz yiğit sahnesinden cok bahadır yiğit sahnesini merak ediyorum aslında bahadıra soracaktır dimi sen nerden biliyosun diye eğer arastırırsa bahadırın da işin içinde olduğunu öğrenecektir yiğit be asıl ozamn bahadırın sonunu merak ediyorum izzetin ki ni hiç satymıyorum bile kim kurtarır onu yiğitin elinden polisten baska dimi ama
    evet bahadır bir bakıma kendi sonunu kendi elleri ile hazırladı.
    yiğit bahadırı kullanrak daha pek çok şeyi öğrenebilecek bence, yani onu bir dayakla bırakmaz önce dövsün sonra kullansın sonra da artık babasının katilin suç ortağı olarak polise teslim etsin.

Durum:
    *yildiz* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    LOST/Prison Break
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yerin86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yiğit bahadırı kullanrak daha pek çok şeyi öğrenebilecek bence, yani onu bir dayakla bırakmaz önce dövsün sonra kullansın sonra da artık babasının katilin suç ortağı olarak polise teslim etsin.
    Bakalim, Deniz'e olan sevgisi icin ve bu karanlik dünya'da bir adim olsun
    cikmasi icin babasinin katilini kendisi'mi yargilayacak yoksa polise'mi
    teslim edecek???

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    27 Mesaj

Yerin'cim inşallah senin dediğin gibi olur... :img-yes:
    ama benim nedense bu hafta pek umudum yok. Ben geçen bölüm araba sahnesinde kaldığı için, doğal olarak hepimiz gibi düşünüyorum ve bu bölüm arabadaki o acıklı muhabbetle başlayacak diyorum. Sonra Yiğit, Rıfat emicesine gidip, ben bu işlerden ayrılamaz mıyım diye soracak, aynı andada (ne vesileyle bir araya gelecekler bilmiyorum) Deniz, Çetin amiriyle o kafede buluşup dertleşecek ve Yiğit'in bu işlerden sıyrılma ihtimali var mıdır? yok mudur? diye amirine akıl soracak.. Çetin amirde "kurtulmak isteyeni çok gördüm, ama kurtulabileni hiç görmedim" diyerek tüm umutlarını yakacak Deniz'in:icon_sorr

Ve sanırım bu arada Hikmet'in eve gelmesi, gelmemesi....
    Bahadır'ın o kadınla ilişkisi, ebelenmesi, pasaportu Yiğit'e vererek, kendini kurtarmak amacıyla İzzet'i satışı...
    Pınar'ın ofise gelip, Yiğit'e bulaşması... Umalım ki Yiğit'in topu topu sadece bir veya yarım bölüm uğraşarak Pınar probleminden sonsuza kadar kurtulabilmesi.. O esnada Barut'la büroda o dertleşme konuşmasını falan yapacaklar..

Eee arkadaşlar ne kaldı, diziye ayrılan süre böyle şeylerle geçecek falan

Nasıl ve ne biçimde olacak bilemiyorum, ama bir şekilde deniz kenarındaki o sahneye gelinecek Yiğit ve Deniz:img-in_lo birbirlerine güzel şeyler söyleyecekler (fragman görüntüsünden öyle umuyoruz) ve o sarılma vuslatıyla bölüm bitecek bence..

Bizlerde o şarap içmeli resimleri ve Deniz'in Yiğit'lere gelmiş, kanepede uzanan Rana'nın başında bekler resimlerini falan haftaya göreceğiz..
    Çünkü nedense içimde bir his var ve bu hafta Hikmet, Sancaktarların kapısına kadar gelip, içeri girmeyecek ve Yiğit'le tanışması haftaya kalacak gibi geliyor bana....

Durum:
    angels18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tek Gerçek FATİH TERİM...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yerin86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet hazırladı ama bence dövmeyecek bir anlaşma yapacaklar senin dediğin gibi yiğit bahadırı kullanacak ama nasıl yapacak bunu merak ediyorum aksi gibi rana da hamile ooo işler cok karısık cok:icon_sorr:img-yes:

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri