Sayfa 3/106 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
529 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Sessiz Fırtına - Bölüm Yorumları

Durum:
    Selmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Erkan'ın Şehri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Peki neden hep kötü son bekliyoruz bende bilmiyorum ama, dizinin gidişatı pek iyi sayılmaz, bütün düğümler son bölümde çözülecek o yüzden, kötü bir son bizi bekleyecek galiba.
    Ağız tadı ile Yiğit ve Deniz aşkınıda evliliğinide izleyemedik

Durum:
    İFAKAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yine iş :(
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aslında finalde ölüm olacağını düşünürsek bu ölümü ne yiğit nede deniz hak ediyor. Deniz bunca acılara rağmen çalışmış bir yere gelmiş ve evlenmiş hayatını baharında ölücek. :icon_sorr

Ya yiğit için diyecek o kadar çok sözüm varki hangisinden başlıyacağımı bilmiyorum. iyi niyetli birinin babası sayesinde girdiği bu işlerden hayatına mal olacağını düşünmek çok acı geliyor. :icon_sorr Herkesin derdi sıkıntısı hep yiğiti buldu nedir bu çektikleri ödül olarak ölümmü olucak. :icon_sorr

Yazacak birşey var ben doyamadım yiğitime Erkanı görenler doysun. :img-hyste :img-hyste

Durum:
    Selmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Erkan'ın Şehri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Rüştücüm alemsin yani bizler Erkan'ı görsek dahi hiç doyabilirmiyiz ki?:):) Ben doyamam şahsen (bende Pelin kesildim şimdi) Yani her gün görsem doymam deeermişim:):):)

Şİmdi bizler yeni dizimi bekleyeceğiz, ben dizimizin harcanmasına çok üzülüyorum..

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yiğit ve denizin akşam yatmak için hazırlık yaptıkları sahneyi çok beyendim. Yalnız eleştirmeden edemeyeceğim. :img-hyste

Erkan Petekkaya hatırladığım kadarıyla BG pijama giyinimişti bazı bölümlerininde onun dışında pijamalı EP göremedik. Zaten hep küçük gelen takımlar seçilirdi malum selvi boylu. :img-in_lo :img-in_lo Selvi boylu ama bulunmaz birşeyde değildir galiba. :img-hyste Fakat denizin pijama takımı hoştu ve yakışmıştıda iyide yiğit niçin siyah ve kalın duran (( eminimde zaten kalın olduğuna )) eşofman giyinmiş beyezda bir tişört giyinmiş. Uyuma bak eleştirmemek elimde değil. :img-hyste Yani niye yiğitin pijamaları yok. Zaten yiğit ve denizi aynı yatakta göremedik bir keresinde yiğit yatakta otururken deniz battaniye dışında yiğitle konuşuyordu. :img-hyste :img-hyste
    Konu İFAKAT tarafından (19-03-08 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Selmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rüştücüm alemsin yani bizler Erkan'ı görsek dahi hiç doyabilirmiyiz ki?:):) Ben doyamam şahsen (bende Pelin kesildim şimdi) Yani her gün görsem doymam deeermişim:):):)

Şİmdi bizler yeni dizimi bekleyeceğiz, ben dizimizin harcanmasına çok üzülüyorum..
    Doyamayız ama hep söylenen bir sözdürya bende EP için demek istedim.

Canım sana can kurban selmi :img-in_lo pelin burdakilerle yarışamaz çok şükür malum pelinin akıl yaşı baya düşükte. :img-hyste :img-hyste

Bizde üzülüyoruz selmi aynı zamanda sayfanın boşluğunada kahırlanıyorum nerdesiniz. :icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri